Yves Rocher

Ár:   1290-2200 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   20 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: krekuci, Módosítva: 2019. október 21.

Ár:   1290-2200 Ft
Kiszerelés:   20 ml és 100 ml
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok

A kellemes Bourbon vanília illatú kölni ínyenc illatfelhőt hagy maga után, amely a vaníliarúd teljes csábító és étvágygerjesztő zamatát felidézi.

Kodi

2015. április 25.

Vegytiszta Bourbon vanília. Többen belém akartak "harapni", amikor viseltem. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 25.

Vegytiszta Bourbon vanília. Többen belém akartak "harapni", amikor viseltem. :D

jzsofi

2015. április 25.

Szeretem :) igazi telt vanília illat, egy fújás bőven elég belőle egész napra. Inkább hűvösebb időre szeretem használni, akkor a legkellemesebb. Pizsamára is fújtam, napokig érződött.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 25.

Yubiri

2014. december 9.

Egyszerű vanília illat, nekem túl egyszerű parfümnek, olyan, mintha kellene "fölé" fújni még valami egyszerűbb illatot és csak alapillat lenne.
Nem mondom, hogy nem veszem újra, de nálam nem A csodaszer 5 csillagos kategória.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. december 9.

vargalipton

2014. november 11.

Imádom az illatát, nem mindennapi :) Tartós, és az ára is nagyon jó! Már kb. 7 éve mindig újra veszem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 11.

ferike669

2014. október 29.

Szuperfinom, tartós, olcsó. Én a kókuszost használom, a barátnőim pedig ezt a vaníliást. Ők magukon nem érzik, én rajtuk igen. Ők viszont a kókuszt érzik rajtam, amit én magamon nem :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 29.

melindae

2014. október 15.

Vaníliás illatokat kedvelőknek nagyon jó választás lehet ez az illat. 1-2 fújás is elég belőle, nagyon tartós, viszonylag erős, mégsem zavaró, bármilyen alkalomra használható. Ráadásul gazdaságos 100ml kiszerelésben kapható :)

update: egy idő után nagyon zavaróan hat rám ez az EDT...A vanília illat még mindig nagy kedvencem, de nem ez...Egy jó ideje végképp nem használom, pedig más vaníliás testpermetet gyakran, úgyhogy nem a vaníliára untam rá. Kár, mert a flakonból még nem sok hiányzik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. október 15.

dorkka

2014. október 13.

Én is megválnék az enyémtől, nekem ez túl édes, mű, kislányos illat, nem szerettem bele... 20ml, ha valakit érdekel, egy kevés hiányzik belőle :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 13.

Lory

2014. október 9.

Régebben volt meg nekem,odáig is voltam érte és egy 100ml-set pancsoltam el belőle:) Nem egy rafinált,bonyolult illat,édes valóban igazi vanília.Sosem egy parfümöt használok és érdekes módon amikor ő is a repertoárba tartozott többször akkor kérdezték meg mit viselek mikor ezzel a parfümmel voltam befújva :) Számomra is szerethető darab volt,nem bántam meg a vásárlást de többször nem vettem újra,annyi más finom illat van...de 4 csillagot megérdemel igazán.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 9.

beautifullife

2014. október 7.

Ősz közeledtével megint elhatalmasodott rajtam a vaníliamánia. Vélemények alapján és idő híján csak befutottam, leemeltem és jöttem el. Örültem magamnak, hogy végre nekem is olyan illatom lesz, mint amit a párologtatómba szoktam tenni.
Hát nem. :/ Én a mély vaníliaillatokat szeretem, ez pedig olyan nem is tudom. :/ Üdébb, szintetikusabb, mint amit én szeretek. A vaníliáscukor illatára emlékeztet és brr. Szóval most megint megtapsolhatom magam és végérvényesen megtanultam, hogy : "Nem veszünk ruhát és parfümöt próba nélkül". Morr. De legalább nem a nagyon vettem meg, juhé. :D

Fújtam egyet a Vanille Noir-ból egy papírcsíkra, az jobban tetszett, de vélemények alapján nem merem megvenni. Soha nem lesz "csak" vanília illatom. :( Pedig itthoni estére, tanulásra olyan nagyon jó lenne.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 7.

Kodi

2014. október 1.

Előnye, hogy egész nap érzem magamon, egykori kolléganőm is megjegyezte, hogy "ez olyan, hogy ne csodálkozz, ha minden pasi beléd akar harapni!" Hátránya, hogy én a krémesebb, sütisebb vaníliát kedvelem, ez pedig a Bourbon-vanília illatot hozza, ami nekem szintetikusabb egy kicsit. Ettől függetlenül egész jó választás a vanília kedvelőknek, nagyon intenzív, és szerintem pasi nem marad szárazon, ennek a közelében, az biztos. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 1.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.

Színezék. Lilás piros.