Yves Rocher

Ár:   1290-2200 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   20 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: krekuci, Módosítva: 2019. október 21.

Ár:   1290-2200 Ft
Kiszerelés:   20 ml és 100 ml
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok

A kellemes Bourbon vanília illatú kölni ínyenc illatfelhőt hagy maga után, amely a vaníliarúd teljes csábító és étvágygerjesztő zamatát felidézi.

Andesz

2013. szeptember 26.

Én sem vagyok vanília kedvelő,fagyiban sem szeretem.De ez valami isteni finom!Olyan melengető,édes,puha!Szerintem nem a legtartósabb,de én inkább többször befújom magam.Nem használom minden nap,csak ha olyan hangulatban vagyok,de ősszel sűrűbben fogom.
Nagyon tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. szeptember 26.

Nagyon tetszik.

vador

2013. augusztus 11.

Hát izé. Ez az EDT számomra tisztán vaníliának hiteltelen, hol süteményes, hol gyógyszeres érzésbe fordul (pont ugyanaz a mellékillata, mint a Balea kókuszos testápolójának), kompozíciónak meg túl egysíkú és ötlettelen. Nem tudok vele mit kezdeni, pedig szerettem volna szeretni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 11.

evva1

2013. július 20.

Inkább a fűszeresebb vaníliát célozza meg az illat, nem azt a Pink Sugar-ra emlékeztető édes, cukros verziót, amit a többi vanília ihletésű termék. Olyan 5-6 óráig tart az illata én úgy vettem észre. Nekem tetszett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 20.

vanillacaramella.sweet

2013. július 11.

Úgy vettem észre, hogy ez az EDT kétszer van feltöltve az oldalra. :)) A képek is egyformák.
Buttercup: Köszi szépen mégegyszer:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. július 11.

Buttercup: Köszi szépen mégegyszer:)

vanillacaramella.sweet

2013. július 11.

Köszi szépen kedves Buttercup a parfümöt:) most, hogy már nálam van, meg tudom írni, hogy annak ellenére, hogy csak vaníliásnak írják, biztosan van még benne más összetevő is. Fűszeres-bourbon vaníliásnak gondolná az ember, de inkább valamiféle virágos-vaníliás. :) Persze erőteljesen a vanília érezhető. Meglepően tartós, órák óta szinte ugyanolyan erősen illatozik a bőrömön. Biztos, hogy nem kell óránként frissíteni, mert akkor tömény lenne, már a körülöttemlévőknek. Szeretem az édes illatok legtöbb fajtáját, ez is egy kedvenc darab lett. Édessége miatt télen lesz ám igazán szívmelengető :)

Evica

2013. július 1.

Kedvenc alacsony árkategóriájú parfümöm! Rengeteg dicséretet kaptam már, 'süti-' és 'sütibaba' illatnak aposztrofálták eddig :) Szerintem annyira nem tartós, napi 2-3x lehet 'frissíteni' az illatot, de ilyen áron Nekem ez belefér. Imádom! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 1.

pont

2013. június 24.

kifejezetten vaníliás parfümöt kerestem, így jött a képbe. de nekem ő nem az a természetes, könnyed vanília illat, amit keresek. üvegből megszaglászva még csak-csak, de bőrre fújva nekem nagyon nem jön be, túl édes és jellegtelen. persze ettől még valakinek lehet jó, meg egy parfüm elég szubjektív dolog, de szerintem nem ilyen a vanília illata.

a kis üveg (20 ml) kerül 1200 forintba, a nagy (60 ml) pedig 2200-ba, nincs itt semmi rejtélyes áreltérés ..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 24.

Rami

2013. június 18.

Igazi vanília illata van, elég tartós, sokáig elég, nagyon kevés kell belőle egyszerre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 18.

tinkerbell13

2013. június 16.

megvettem de mégsem jön be az illata, szívesen túladnék rajta,ha valakit érdekel írjon.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 16.

buttercup

2013. március 25.

Rögtön szerelmes lettem,miután kipróbáltam. Nagyon finom, igazi vanília illat, meglepően jó tartóssággal (egy fújás órákig illatozik). Kb a harmadik használat után viszont elkezdett elnyomni az illata, már nem éreztem azt a könnyedséget mint az elején, úgyhogy most ott porosodik a polcon... várom, hogy újra szerelembe essek vele...Én az Arénában vettem kb 2 hónapja és tisztán emlékszem, hogy 2200 ft volt,az 1200 nekem kicsit irreális,mert elég nagy mennyiséget kapunk. Az ötlet és az illat 5 csillag,de én már nem bírom viselni sajnos...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 25.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.

Színezék. Lilás piros.