Yves Rocher

Ár:   1290-2200 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   20 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: krekuci, Módosítva: 2019. október 21.

Ár:   1290-2200 Ft
Kiszerelés:   20 ml és 100 ml
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok

A kellemes Bourbon vanília illatú kölni ínyenc illatfelhőt hagy maga után, amely a vaníliarúd teljes csábító és étvágygerjesztő zamatát felidézi.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Druszilla

2013. március 10.

Nagyon tartós, minden alkalommal megdicsérik, amikor használom:) Nyárra inkább gyümölcsöset választok, de ősszel biztosan újra fogom vásárolni, annyira szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 10.

Ophelia

2013. február 11.

Végre volt alkalmam kipróbálni egy IGAZI vaníliás parfümöt, de sajnos nem lett a kedvencem. Eleinte kellemes, aztán hamar eltűnik a vanília, csak azt éreztem, hogy rettentő édes, (pillanatra eszembe juttatta a Pink Sugart- bár ez lehet hogy túlságosan sértő) és nem lehet szabadulni tőle egy pillanatra sem. De durván tartós, és rajtam kívül mindenkinek tetszett, úgyhogy biztosan jó, csak nekem nem jött be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 11.

karacsonyikaktusz

2013. február 9.

Nagyon finom illata van, de parfümnek azért nem használnám, mert ahhoz túl intenzív. Én általában a lakást vagy a frissen mosott ruhákat szoktam illatosítani vele.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 9.

voros_rozsa

2013. január 24.

Először ajándékba kaptam, és nagyon megszerettem, azóta szoktam venni, 1200-ért (nem 2200 az ára!!)
Inkább 'illatosítóként' használom mint parfümnek, bár néha még annak is.
Nagyon tartós és könnyen megtölti a levegőt isteni vanília illattal amit még a szoba másik oldalán is lehet érezni.
Ebből kifolyólag nagyon hűséges társ utazáskor. Meg tudja dobni az ember hangulatát mikor kellemetlen közérzetben van (pl buszon, tömegközlekedés közben) ahol kellemetlenek az illatok, vagy csak egy borongósabb napon. Magamra is szoktam fújni, vagy a szobám levegőjébe is néha, csak hogy jobb kedvem legyen!:) Nem használom sokszor, így jól kitart, de amikor használom hűséges társ. Aki szereti a vanília illatot, annak ajánlom szeretettel!:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 24.

Inkább 'illatosítóként' használom mint parfümnek, bár néha még annak is.

nagynori

2013. január 23.

Tömény vanília illat. Igazán gazdaságos, sokáig kitart és a 2200 ft-os ára is igen baráti. Aki odavan a vaníliáért, annak alapdarab. Újravásárolni nem fogom, de egy próbát megért. Elfújkálom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 23.

unicole

2013. január 17.

Igazi vanília illat, rajtam nagyon tartós és abszolút nem drága! Imádom! Maximum neki:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 17.

gothmarypoppins

2013. január 2.

Igazi tömény vaníliaillat, mindennap sütiillatom van amióta megvettem. Pluszpont, hogy a bőrömön a vanília valamiért enyhe mandulás-citrusos illattá válik.
Az üvege jó tartós, kibír egy leverést. Kimondottan olcsó.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 2.

Az üvege jó tartós, kibír egy leverést. Kimondottan olcsó.

adri251982

2012. december 3.

Vegyes érzésekkel tölt el ez az illat. Egyrészt olyan édes, mint a márc, másrészt egyáltalán nem zavaró, épp ellenkezőleg, kellemes illata van. Ki érti ezt? Én nem, mégis azt kell, hogy mondjam, nekem tetszik. Röpke gondolat még: A Vanille Noire is ugyanennek a márkának a terméke, szintén vaníliás, és sokkal drágább, viszont nem mondanám jobbnak, mint ezt a kétezer Forint körüli EDT-t. Mindenesetre örülök, hogy van egy olcsóbb alternatíva, csak megjegyeztem...
Újraveszem-e? Naná!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. december 3.

Újraveszem-e? Naná!

krisztinka88

2012. november 15.

Megvettem, nagyon finom illata van! A tartósságát még tesztelgetem egy darabig. Ma jártam életemben először Yves Rocher üzletben, és el voltam ájulva. Minden tetszett, amit csak megnéztem, és egész normálisak az árak is. Úgy örültem, hogy kaptam termékmintákat, engem tényleg el lehet varázsolni az ilyesmivel, jól be tudnak etetni vele. :) Olyan hangulatos volt az egész, nem olyan, mint amikor a sarkamban van a biztonsági őr a többi drogériában.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 15.

Fairygirl

2012. október 28.

Igazi finom, édes vaníliás illata van.
Elég hosszantartó és erős, sőt tömény, így elég belőle kevesebb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 28.

Igazi finom, édes vaníliás illata van.
Elég hosszantartó és erős, sőt tömény, így elég belőle kevesebb.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.

Színezék. Lilás piros.