Yves Rocher

Ár:   1290-2200 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   20 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: krekuci, Módosítva: 2019. október 21.

Ár:   1290-2200 Ft
Kiszerelés:   20 ml és 100 ml
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok

A kellemes Bourbon vanília illatú kölni ínyenc illatfelhőt hagy maga után, amely a vaníliarúd teljes csábító és étvágygerjesztő zamatát felidézi.

Biu

2012. október 7.

Még én is a második betelt kuponfüzetem ajándékául választottam. Nagy volt a verseny ez és a kókuszos között, de itt olvastam, mennyire jó illat is ez, és hát valóban meggyőzött. Kellemes édeskés vaníliaillat, ami EDT-hez képest valóban tartós. Már a felét el is használtam, a táskámba is mindig bedobom és viszem magammal, pedig utálom cipelni a parfümöket :D. Sokan megjegyezték, mennyire kellemes az illatom, mióta használom. Az ára is nagyon baráti.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 7.

Dorcika

2012. szeptember 18.

Ajánlották, így megvettem. Első illatolásra, ott az üzletben, kicsit erős volt ez a vanília, de mivel nem volt drága, megvettem. Nem bántam meg. Rendkívül tartós, édes finom vanília illat. Kicsi hercegnőknek, tiniknek ideális. Újra nem fogom megvásárolni magamnak, de ha esetleg ajándékba kapom, akkor örülni fogok neki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. szeptember 18.

CherryBlossom

2012. szeptember 5.

Igazi vanília-illat :) Meglepően tartós. Nagy mennyiség. Eleinte lelkesen fújtam magamra, de hamar meg is untam. Most már kevesebbszer nyúlok érte. Ez mondjuk nem a termék hibája, hanem ízlés dolga, úgyhogy nem vonok le érte csillagot. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 5.

moncsi29

2012. augusztus 1.

Betelt a kuponfüzetem,ezt választottam ajándékba.
Nagyon tetszik,azóta ezt fujkálom.Kellemes,nem túl édes vaníliaillat.Én ezeket a parfümöket testpermetként használom,mivel nem túl tartósak,de ez nagyon meglepett,mert nagyon jól teljesít,még 4-5 óra után is érzem magamon.
Biztos hogy máskor is fogok ilyet venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. augusztus 1.

Betelt a kuponfüzetem,ezt választottam ajándékba.
Biztos hogy máskor is fogok ilyet venni.

j.noemy

2012. július 27.

Imádom az illatát! A legjobb vanília illatú parfüm!!! És még csak nem is drága!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 27.

katarakta

2012. július 3.

Tudni kell rólam,h.nem szeretem az édes illatokat.Egyik nap elfelejtettem otthon fújni parfümöt,és csak ilyen volt az egyik kolléganőmnél.Erősen tiltakoztam,de meggyőzött,h.próbáljam csak ki.Hát...nem is tudom leírni,milyen ez az illat.Akkor szeretek egy parfümöt,ha vmi különleges hangulatba tud varázsolni.Megpróbálom azt megfogalmazni:szóval,olyan volt,amikor magamra fújtam,mintha vmi nagyon édes meleg mandarinos vanília burkolna be,és ha magamra fújom,nagyon érzékinek és nőiesnek érzem magam,és vhogy ezt mások is láthatják,mert észrevettem,h.vmiért máshogy néznek rám-ne értse félre senki-és nem rosszul máshogy,hanem jobban máshogy:).És már egy csomóan megkérdezték,mi ez,mert hogy nagyon finom.drága,márkás parfümjeim vannak,tekintve,h.kicsit illatmániás vagyok:) de azóta csak ezt fújom,mert teljesen elvarázsolt...és nem csak engem.tudományos tény,h. a vanília afrodiziákum...és szerintem a pasik is imádják.):):)Nem akartam senkit untatni,de egyszerűen fantasztikus,érdemes kipróbálni.Van még kókuszos,az nekem túl sok,van talán áfonyás,meg málnás,azok is kellemesek.A tartóssága is kiváló,még du.is tartja magát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 3.

Pipacs

2012. június 28.

Imádom ezt a finom, igazi vanília illatot. De nekem is túl egyszerű, ennél fűszeresebb, összetettebb parfümöt használok. De sikerült már "elfogyasztanom" belőle 1 üveggel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 28.

Judiit

2012. március 11.

Erős, intenzív, de mégsem gejl vanília. Nekem túl egyszerű, így nem is használtam el a kis üvegcsével.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. március 11.

krekuci

2012. február 4.

Parfüm mellett használom, nagyon szeretem. Erős,intenzív,tartós illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 4.

Parfüm mellett használom, nagyon szeretem. Erős,intenzív,tartós illat.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.

Színezék. Lilás piros.