Yves Rocher

Ár:   1190 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Erina, az összetevőket feltöltötte: szeliger, Módosítva: 2018. november 3.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Tusfürdők

"A vanília sejtelmes illatát már zuhanyzás közben is élvezheti!"

• Édes mandulaolajjal
  • Vaníliakivonat az illatban
  • Több mint 97% természetes eredetű összetevőt tartalmaz
  • Újrahasznosítható tubus, mely újrahasznosítható műanyagot tartalmaz
  • Ásványi olajmentes, parabénmentes

Ár: 500 , Eladó: ChinchillaLover
Állapot: Bontatlan, Helyszín: Eger, Budapest, fizetés: Megbeszélés kérdése
sziluetta

2018. november 24.

Annyira megtetszett, hogy nem hagyhattam ott, pedig tök másért mentem az üzletbe, de ez az illat :3 Használtam már tusfüdőolajat, igaz valami olcsó szart és gyűlöltem, mert büdös halszaga volt és még szárított is, hát ez meg, ez egy csoda, isteni az illata, és hidratál, utána nem kell testápoló, szóval nagyon jó a lusta napokon bevetni, így tuti nem szárad ki a bőröm. Én el tudnék képzelni belőle egy testápoló olajat is, nagyon tuti lenne :3

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 24.

k.boglarka

2018. november 19.

Az illata isteni, puha lesz utána a bőröm. Nekem még órák múlva is érezni kis testemen az illatát. Sajnálom, hogy nincs belőle testápoló.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 19.

Zsókus

2018. november 12.

Nagyon jó illata van, nagyon szeretem a vanília illatát. Kellemesen habzik, nem szárítja bőrömet. Sajnos nem tartós az illata, már tusolás közben sem érzem. Könnyen leöblíthető. Nem hiszem, hogy veszek még ilyet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 12.

eniko02

2018. november 8.

Nagyon ízléses a csomagolása, tetszik ez a "sejtelmes vanília" téma. A termék pont olyan, amilyennek képzeltem, az illata magával ragadó, jól habzik, az olajos textúrája könnyed. Kellemes élmény vele zuhanyozni. Kifejezetten kedvelem a tusfürdő olajokat egyébként, ő az egyik kedvencem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 8.

bernadettu

2018. november 7.

Első tusfürdő olaj amit valaha próbáltam. A címkén lévő figyelmeztetés miatt, hogy használat után alaposan öblítse le a kádat, kicsit aggódtam, milyen lesz, ezért nagyon keveset használtam belőle, kb egy borsónyit és az nem volt elég, pedig csak zuhanyoztam. Én csak a felsőtestemre használtam, mert nem akarom pazarolni. Nekem már a vizes ujjammal érintkezve kezdett fehér habot képezni, amikor igyekeztem letörölni a kiömlött felesleget a kupakról.
Mivel elsőre nem sikerült eltalálni a mennyiséget, így a tisztító hatásáról nem tudok nyilatkozni. Az illata kb fél óráig megmaradt a bőrömön, nem szárított, nem használtam utána testápolót.
Én is sajnálom hogy kézkrém és/vagy testápoló formában nem lehet kapni.
Én ezt az olajat karácsony közeledti ráhangolódásként tudom elképzelni, finom vaníliás, karamellás süti illata van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 7.

Én is sajnálom hogy kézkrém és/vagy testápoló formában nem lehet kapni.

szeliger

2018. november 3.

A csomagolás ízléses, jó ránézni. Az olaj illata elég visszafogott, töményen enyhe műanyagos karamell, nem érdemes töményen szaglászni. Az olaj a bőrön eloszlatva fehér, finom vékony habot képez, a felvitele után enyhe vaníliás karamell lengedez. A bőrről könnyen leöblíthető, tiszta érzést hagy maga után, az illat nem tartós. A fürdőolaj önmagában is használható, a bőr finom és puha lesz utána, ugyanakkor én szívesen kenegetek még testápolót magamra. Kár, hogy testvaj vagy testápoló formában nem kapható.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. november 3.

Színező anyag. (Piros)