Yves Rocher

Ár:   8000 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: danacanahai, Módosítva: 2012. január 30.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok

Ár: 1500 , Eladó: Ascyra
Állapot: Frissen fújva - 5ml, Helyszín: Budapest XV. , fizetés: Budapesten személyesen Rákospalotán (vagy egyeztetést követően meghatározott helyszínen), FoxPosttal
novakagie

2018. február 24.

Édesanyámnak megtetszett, neki vettem ajándékba. Reggel egyet fúj, és amikor délután hazaér, még mindig érezni. Én másabb parfümöket szeretek, de hozzá nagyon illik, kellemes illata van, nem orrfacsaró.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 24.

Izabellau90

2018. február 18.

Kellemesen vanilíás,nőies,különleges!Igaz,meg kell legyen bennem az a bizonyos érzés amikor reggel felkelek és ebből fújok magamra!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 18.

coramie

2017. november 23.

Imádom, igazi téli parfüm!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. november 23.

Imádom, igazi téli parfüm!

Ferita

2017. október 16.

Egy ideje keresem a megfelelő füstös,fűszeres vanília illatot,ami nem válik férfiassá rajtam.Ez sem 100%-ig az,de alakul a dolog :)
Télen a hidegbe adok még esélyt neki.Bizakodó vagyok...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 16.

Télen a hidegbe adok még esélyt neki.Bizakodó vagyok...

rubinell

2017. október 9.

Nagyon nagyon szeretem! Véletlenül sem édes vanilía és ettől tökéletes. Először úgy akartam jellemezni, hogy keserű (a legjobb értelemben), de örülök, hogy elolvastam a kommenteket, mert megvan a kifejezés: füstös! Imádom! Nem annyira tartós, de nagyon szeretem használni, mert elegáns, nőies és különleges. Egyszerű de tökéletes.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 9.

deluna

2017. október 3.

Előre is bocsi.....Annyira akartam... :( Nagyon csalódott vagyok... csodás csomagolás... és az ár is arra utal, hogy különleges alkotás.... lenne...! Vagy csak rajtam nem működik...?! 2-3 óra után lecseng a vaníliás meleg illat... olyan halvány valami marad a bőrömön, hogy szerintem ez nem parfüm... ( és nem csak ez az illat gyorsan elillanós... más YVES ROCHER parfümök is hasonlóan 0 intenzitással van rajtam) csomagolás 2* :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 3.

ver0nika

2017. szeptember 10.

Elegáns parfüm, olyan ami egész nap rajtad van. Megszokja az orrod az illatát és mikor megcsap újból, sosem tolakodó, amolyan még kérek belőle illat. Nagyon sokat használtam, kevés parfümből használom el az egész üveget, de ez elillant a mindennapos használatok után. Nagy valószínűséggel újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 10.

Ascyra

2017. augusztus 18.

Nagyon buja, nagyon nő, nagyon elegáns, nagyon meleg, nagyon téli. Olyan, mint egy bársonytakaró a meztelen bőrön, vagy egy csábos pillantás bormámorban a kiszemelt férfi felé. Döglesztő-észvesztő. Én beleszerettem, és a legtöbb alkalommal sejtelmesen, az illat mögül pillogok a világra. Ő a bástyám, a vonzerőm, a szerelmem, a kígyó ami körém tekeredik, a balzsamom a létem őre. Nekem örök szerelem :) A legcsodásabb mocskos-vanília, amit eddig szagoltam. Tartós, nagyon széles hatókörű ezért vigyázva fújjuk!

Update: a féltve őrzött mintám nagyon fogyóban, úgyhogy gyorsan lecsaptam egy hirdetésre egy közösségi oldalon, és egy hónap után, végre kezembe vehetem az egész üveget. Annyira várom, hogy azt nem tudom elmondani, nem tudom szavakba önteni. Ma reggel, félig másnaposan, a dohány marta garatommal, érzékenyen a szagokra, és minden beszédre, szelíden és az említettektől eltekintve mosolygósan nyúltam az utolsó cseppekért, hogy legalább Ő mentsen meg. Annyira kívánom, annyira bele szeretnék feledkezni, boruljon rám, rejtsen el, gyógyítson meg. Ez egy elixír. Komolyan mondom, hogy annyira jól esik ebben a légkondis, kint elmebeteg-meleg időben is, hogy nem is értem, hogy gondolhattam, hogy csak télen/ősszel fogom használni? Minden alkalommal áldás. Ha baj van, ha csak fáradt vagyok, ha könnyeket kell felitatni vagy mosolyt szélesíteni, ha nyugodt vagy, vagy ha ideges. Ha nem találom a helyem vagy határozott célom van. Ő mindenre tökéletes. Ő szerelem. :)

/ja, és pont most konstatáltam, hogy pontosan ilyen színű ruhát is sikerült választanom. Minő harmónia kéremszépen! :D/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 18.

Villango

2017. március 4.

Az 5 csillag kevés ide :) annyira finom, kifinomult, úgy vaníliás hogy nem fullaszt, inkább nyers és füstös, de végtelenül nőies. Anyós kapta tőlünk karácsonyra, azóta gondolkodok a beszerzésén. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 4.

Gina19

2017. február 11.

Már régóta meg akartam szaglászni, és ma betévedtem az üzletbe, úgyhogy fújtam a csuklómra. Nagyon finom, mély illat, szerencsére tényleg nem az a vattacukros, komolytalan tucatvanília, hanem füstösebb, kifinomultabb. Majdnem meg is vettem, de gondoltam megyek egy kört, hogy teszteljem a tartósságát. Hát, negyed óra múlva már hűlt helye sem volt sajna.... :( Ehhez azért túl drága, meg amúgy is EDP, nem is értem, hogy lehetséges, hogy ilyen gyorsan elillan. Kár. A múltkor a Quelques Notes D'Amour-t teszteltem ettől a márkától, az sokkal-sokkal jobban teljesített ilyen téren (kár, hogy annak meg az illatában volt valami furcsa számomra).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 11.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Octinoxate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Ethylhexyl Salicylate