Yves Rocher

Ár:   8000 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: danacanahai, Módosítva: 2012. január 30.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok

Ár: 1500 , Eladó: Ascyra
Állapot: Frissen fújva - 5ml, Helyszín: Budapest XV. , fizetés: Budapesten személyesen Rákospalotán (vagy egyeztetést követően meghatározott helyszínen), FoxPosttal
Odri

2016. december 15.

Imádom ezt a parfümöt. Füstös, kicsit sötét illat. Igazi téli parfüm számomra, nagyon szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 15.

KittiASzuperpocok

2016. november 19.

Csere utjan sikerult hozzajutnom, rajta volt a kivansaglistamon.
Alapvetoen szeretem a vanilliat na azert nem minden mennyisegben.
Ez az illat annyira mely, fustos es dogos lesz rajtam, hogy mindenkeppen be kell szereznem majd egy nagyobb kiszerelesut is.
Kifujaskor van benne valami szurossag ami elnyomja azt a rettentoen edes illatot amilyen lenne. Aztan ahogy csendesedik kisse maszkulinba megy at... lehet pont ettol erzem magam vele ilyen dogosnek! ☺
Siman el tudom kepzelni, hogy ez valakinek a kifinomultsagot jelenti es ugy is tudja viselni, de nekem maximalisan a csabitast juttatja eszembe ☺
Oszi-teli illat, nem negy evszakos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 19.

Csere utjan sikerult hozzajutnom, rajta volt a kivansaglistamon.
Alapvetoen szeretem a vanilliat na azert nem minden mennyisegben.
Oszi-teli illat, nem negy evszakos.

PerfumePippi

2016. október 16.

Amikor ez az illat megjelent az YR üzleteiben kb. 2010-ben, azonnal beleszerettem és megvásároltam. Akkoriban sokat viseltem (ma már a rengeteg illatom miatt semmit sem viselek huzamosabb ideig, cserélgetem a parfümöket): Nem tudtam, miért, de nagyon elegánsnak éreztem az illatát - valószínűleg azért, mert eladdig csak olcsó, cukros vaníliás illatokkal találkoztam. Azokhoz képest ez egy szofisztikált, jólnevelt illat, én folyamatosan érzem a cédrust is benne, ami szerintem remek kombináció a 3 féle vanília aromával: úgy édes, hogy fel sem tűnik a fás-füstös tónusok között. Sokan krizitálják, de szerintem YR-nak a Secret D'Essences sorozata a legjobban sikerült - különösen, hogy idén kibővítették a Rose Oud-dal és az Accord Chic-kel.
Ár-érték arányban bőven megéri az árát, és alább leírtam a Hypnotic Poisonról a véleményemet: szerintem ez nem annak a másolata; különösen, ha figyelembe vesszük, hogy ebben nincsen csillagánizs, édesgyökér, ellenben van benne cédrus bőségesen...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. október 16.

nikosz90

2016. szeptember 15.

Legjobb barátnőmön éreztem először egy fesztiválon. Nagyon megtetszett, azonnal kértem is belőle, majd nem sokkal később meg is kaptam Tőle ajándékba, ezért igen kedves számomra ez a parfüm, :) Szeretem. Nem mondom, hogy az igazi, nyilván nem ezzel fújja magát az ember egy életen keresztül, de jó ha van tarcsiba és bizonyos alkalmakkor előveszi az ember. Természetesen csak és kizárólag azoknak, akik rajonganak a viniliáért. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 15.

Svetlana

2016. augusztus 19.

Valóban Hypnotic Poison másolat. De míg rajtam a HP nem működött, ez vmiért működik. Füstös mandulás-vaníliás őszi-téli illat. Nem lehet mindennap viselni, mert hamar ráun az ember, de olyan egynek elmegy kategória. Árban verhetetlen, most akciósan 30ml-4000 ft volt. Ennyit kb.megér és ekkora mennyiség elég is lesz.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. augusztus 19.

liv17

2016. július 8.

Nézegettem sokáig de végül csak beruháztam rá. Nem kellett volna. Ez testpermet nem EDP...ennyiért meg pláne. Az illata jó lenne..ha érezném rendesen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 8.

Kodi

2016. február 16.

Hígított Hipnotic Poison. Sem több, sem kevesebb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 16.

Hígított Hipnotic Poison. Sem több, sem kevesebb.

nkitti

2016. január 7.

Karácsonyra kaptam, így különösen kedves számomra! Nagyon nőies, finom ugyanakkor visszafogot, de különleges illat. A sok (számomra meglepő) negatív véleményt olvasva azoknak nem válhat be, akik a nagyon karakteres, erős illatokat kedvelik.
Szerintem valóban van benne egy kis "noir" (trljesen meghatározhatatlan) ami méllyé, különlegessé és talán picit titokzatossá teszi ezt az illatot.
Azt megcáfolnám, hogy sima vanília, mivel az YR-ban lehet kapni burbon vanília kölnit is, ami merőben más ettől, az tényleg kissé mű és pacsuli.
Nagyon kedvelem ezt az illatot, viszont nem hétköznapra használom, inkább a különlegesebb alkalmakra. :)
Sajnos csak 4*ot kap, mivel szegény nem túl tartós, ami a legtöbb Yves Rocher parfümre jellemző.
(Pink Sugarhoz hasonlítani már-már sértés. Szerintem a PS egy kislányos, míg ez egy komoly illat)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. január 7.

Anitamakeup

2015. december 1.

Teljesen őszíntén mondom, nekem hatalmas csalódás. Alig vártam, hogy megvehessem, végre beruháztam rá, imádom a vanilia illatot, mi baj lehet...
Hát az illat maga még csak csak jó lenne, bár semmi extra egy fejfájdítóan édes vanilia illat. De az, hogy abszolút nem tartós???
Nem tudom másnál, hogy működik de rajtam abszolút semmi. Fújom ide, fújom oda, próbálgatom, hátha valahol szeretne illatozni rajtam, de semmi.
Emiatt nekem ez nagy csalódás, mert azt hittem szerelmesek leszünk egymásba, de nem így lett.
Sajnálom még a pénzt is amit kiadtam érte, mert igazából amire való, arra nem tudom használni, másra meg nem jó :D
Elajándékozom majd :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 1.

Elajándékozom majd :(

fodornoncsi

2015. november 23.

Én imádom az édes, vaníliás illatokat, de számomra ez a parfüm egy borzalmas élmény volt. :( Az itt olvasott vélemények miatt kipróbáltam, fújtam a csuklómra, de nekem TÚL vanília, túl füstös, túl tömény. Még a fejem is megfájdult tőle, persze levakarni nem tudtam magamról, pedig még lemosni is próbáltam - emiatt kap 2 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. november 23.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Octinoxate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Ethylhexyl Salicylate