Yves Rocher

Ár:   8000 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: danacanahai, Módosítva: 2012. január 30.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok

Ár: 1500 , Eladó: Ascyra
Állapot: Frissen fújva - 5ml, Helyszín: Budapest XV. , fizetés: Budapesten személyesen Rákospalotán (vagy egyeztetést követően meghatározott helyszínen), FoxPosttal
miskvx

2015. június 4.

Sokáig csak nézegettem, próbálgattam. Valamiért én most a nyári melegben kezdem megszeretni. Az első fújás kicsit erős, fakéreg és (talán kicsit) orvosságszagú vanilia de utána ahogy szárad átalakul valami puha - kicsit ködös-füstös (már ha a ködnek van illata..), néha kicsit tejes vaniliás keverékké. Finom, de nem olyan illat amit minden nap tudok használni (bár nálam ez nap/hold/hangulat/időjárás/moziműsor stb függő, hogy éppen milyen illatot viselek el .. :)).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. június 4.

mandarin

2015. június 3.

Egyáltalán nem vagyok vanilia imádó, de ez az illat elég kellemes. Hordható, kedves kis semmiség...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. június 3.

Beba01

2015. május 7.

Bejött :):)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 7.

Bejött :):)

silver

2015. március 6.

Három szó: Aquolina Pink Sugar.

Vettem potom áron egy ilyen Vanille Noire-t, mert látatlanban is megtetszett, megszagolva se volt rossz; de használni nem fogom az hótziher, mert azóta teljesen random helyeken, teljesen spontán csap meg a vaníliás rettenet. Pedig látom senki nem is rinyált még amiatt, amiért most itt én, de hát mit csináljak. Kísért engem ez az illat, mint a Szellemekkel suttogó Melindát az ittragadt túlvilágiak. Nem tudom, de folyton ezt érzem. Blöe.

Állok a buszon, felszállnak nyolcan a megállóban, Vanille Noire szag. Sorban állok a büfében, Vanille Noire szag. Ülök a könyvtárban, ellibeg mellettem egy tündérke, Vanille Noire szag. Bemegyek a boncterembe, Va... formalinszag. (Hálisten.)

Nope nope nope

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. március 6.

Három szó: Aquolina Pink Sugar.

Nope nope nope

EvaO93

2015. február 18.

Egyetértek Springsteen33-mal. Szerintem sincs semmi csavar benne, vagy valami ami miatt különleges lenne. Rajongóktól bocsi, de ez egy snassz vanília illat. Szeretem a vanília illatot, deee így parfümként valami extrább illatnak gondoltam. Mondhatnám, hogy értem én, hogy Vanília a neve, mit vártam, de az a Noir szócska valami csavarról, sötétségről árulkodott nekem, amit azonban én nem találtam benne. ÍGY NEM ÉRTEM MEG.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 18.

dobolank

2014. december 2.

Se süti, se illatgyertya, autóillatosító, semmi abuzált vanília. Ártatlan, könnyed, áthallások nélküli illat, ami épp emiatt hat rám kellemesen a maga keresett gyermetegségével.

Akik a neve miatt valami sötét bujaságra számítanak, csalódni fognak. Én pont a neve miatt nem szagoltam meg eddig soha, az úgynevezett mély, vaníliás illatok közhelyesen otrombává válnak rajtam, pinket sugároznak sajna.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. december 2.

v.szilvia789

2014. október 31.

Vanília rajongóként nem tudtam kihagyni ezt az illatot, de vegyesek az érzéseim vele kapcsolatban, amit az is jól mutat, hogy két év alatt a 30 ml-s üvegnek kb. a harmadát sikerült elhasználnom.
Kifújáskor az a kellemes, igazi vanília illat csap meg, ami a frissen felvágott vanília rúdból szokott áradni, de ez az illat nem tart sokáig, mert pár perc alatt betolakszik a képbe a szintetikus vanília illat is, ami agyoncsapja az egészet. Nagyon tartós, egész nap kitart 1-2 fújás, de sajnos az előbb említett nagyon művi vonulatával. Pedig a leírása szerint három féle vaníliát is tartalmaz (Bourbon, Tahiti és Uganda), szóval lehetne ez igazán jó is. Érdekesség képpen még leírom, hogy csuklón egész más illatot mutatott a minap, teljesen olyan volt, mint a Lush vaníliás-kakaóvajas masszázstömbje, amit nagyon szeretek, nyakra fújva már sehol sincs ez a jellege.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 31.

beautifullife

2014. október 12.

Imádom a mély vaníliaillatot.
Rendszerint ősszel bespájzolok vaníliás illóolajokból, mert egyszerűen nem tudom megunni. Nem arra a süteményes vaníliára gondolok, hanem arra a .. mélyre. Nem tudok rá jobb jelzőt.
"A vanília, az vanília" alapon megvettem az YR vanília edt-t és csalódtam, alig vártam, hogy lemossam magamról. Nem gondoltam volna, hogy a vaníliának ennyire különböző fajtái vannak. Az bourbon volt, amolyan vaníliáscukros. Blahh. Persze én voltam a hülye, hogy nem teszteltem, de ezt a sötétkét már igen. Gyorsan fújtam egyet és mentem utamra.
Eleinte jó volt, tényleg az a mély illat,amit kedvelek.. és itt jön a DE! Valóban van benne füstösség, kesernyesség, de nem a kellemes fajtából szalajtották. Ez inkább fejfádító, tolakodó, rossz.
Egész nap szagolgattam, mert tudtam, hogy valamire emlékeztet és jött a megváltó heuréka: BULI UTÁNI SZAGA VAN. Tudjátok, az esemény előtt befújjátok magatokat parfümmel, aztán elmentek a szórakozóhelyre, ahol keveredik a füst meg miegymás. Aztán másnap felébredtek, beleszagoltok a kabátotokba és érzitek a parfümötök és az ocsmány beszívódott szagok keverékét. És hirtelen hányingered lesz, nem csak a macskajaj miatt.
Hát engem erre emlékeztet és rettentően taszít, mindemellett megfájdul tőle a fejem. Lehet önmagában is produkálja a másnaposság tüneteit.
Nos, egy nagyon szexista világban én ezt javasolnám fegyvernek arra az alkalomra, ha nincs kedv a "hm"-re. Ha a nő magára fújja, nem kell színlelnie a fejfájást, és midőn az ura megérzi, már neki se lesz hozzá kedve. Vanille Noir, a házasság gyásza.

Az üvege tényleg szép..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 12.

Imádom a mély vaníliaillatot.

Az üvege tényleg szép..

Anickaaa

2014. szeptember 19.

Nekem nagyon tetszik! Sokféle vanília illata van. És van benne vmi könnyed légiesség ami engem elvarázsol. Édes de olyan elbűvölően, és könnyeden amit sehol más parfümnél nem tapasztaltam. Bár szerintem ezt csak egy jobb orr tudja igazán értékelni, és egy igazi illat fanatikus.... :D Nem tucat illat. Szeretem hogy természetesnek érzem... Azt észre vettem hogy Az yves rocher illatoknak kicsit több idő kell míg nyilladozni kezdenek. Kb...fél óra... Ezt jó ha tudja az aki szeretné kipróbálni

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. szeptember 19.

nyarigabi

2014. augusztus 26.

Rumos vanília, alkoholos sütiillatú. Tetszik.

Upd. Megjött a saját pédányom, tényleg Hypnotic Poison hasonmás, de kevésbé intenzív, így számomra viselhetőbb. A Poisonból nem tudtam olyan keveset fújni, hogy ne fulladozzak tőle, pedig szeretem az illatát.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. augusztus 26.

Rumos vanília, alkoholos sütiillatú. Tetszik.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Octinoxate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Ethylhexyl Salicylate