Yves Rocher

Ár:   8000 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: danacanahai, Módosítva: 2012. január 30.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok

Ár: 1500 , Eladó: Ascyra
Állapot: Frissen fújva - 5ml, Helyszín: Budapest XV. , fizetés: Budapesten személyesen Rákospalotán (vagy egyeztetést követően meghatározott helyszínen), FoxPosttal
S.Merci

2014. június 24.

Anyukámmal voltam a boltban, amikor ezt vettem. Szaglásztuk a parfümöket, és amikor ehhez értem, mint valami gyereknek kikerekedett a szemem önkéntelenül is. :D Mondta is anyukám, hogy "na látom, megtaláltad az illatodat". És annak ellenére, hogy nem terveztem parfümöt venni, rögtön megvettem az 50 ml-s kiszerelést. A kedvenc téli parfümömmé léptette elő magát. Én soha nem érzem magamon tartósnak még a márkás parfümöket sem, de ezt szerintem 4-5 órán át simán érzem. Ez nálam nagy szó, úgyhogy 5*.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 24.

tengerkek0

2014. május 31.

Szerintem,nagyon jó illata van,és sokáig tartós. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. május 31.

Szerintem,nagyon jó illata van,és sokáig tartós. :)

kn880902

2014. május 1.

Egyértelmű dior hypnotic poison hasonmás. Mind a kettő megvan. Ez tartós az oké, de nem az a lágy elbűvölő, mint a Dior HP inkább éles egysíkú tolakodó. Amúgy biztos, hogy figyelemfelkeltő.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. május 1.

Echooo

2014. április 14.

Nem is tudom. Az biztos, hogy nem noir, ennél én durvábbra számítottam. Olyasmi illata van, mint a carmexnek, legalábbis van valami nekem nem tetsző a vanília mellett. Ennél a carmex illatát is jobban szeretem. Elég tartós egyébként, valamikor 3 körül fújtam fel és még érzem. Biztosan nem veszem meg. De a tartóssága miatt kap egy négyest.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 14.

galagonyanya

2014. január 4.

Két éve vásároltam, akkor is használtam. Annak ajánlom, aki szereti a vaníliaillatot, de nme akarja, hogy autóillatosítónak nézzék. Kellemes, télre való illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 4.

lumiukko

2013. december 26.

Télre akartam egy olyan parfümöt, amit úgymond nem sajnálok sokat fújkálni és inkább édes illatú, így esett rá a választásom, mivel eleve imádom a vaníliát. :) Szerencsére nem az az émelygős, orrba vágós vanília illata van, annál azért könnyebb, de nem is túl lágy, valahol a kettő között van. Igazából semmi extra, nagy csavar nincs benne, de hétköznapokra kellemes kis illat. Tartóssága lehetne jobb, mivel EDP, de mégis csak olyan 6-7 órát bírja rajtam. Mondjuk az ára okés, főleg akciósan, úgyhogy így elnézem ezt neki.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 26.

csikosmatyas

2013. december 22.

Szerintem inkább a Cacharel Amor Amor Forbidden Kiss-re hasonlít :-) AVON vanílián nevelkedetteknek nagy meglepetés lesz ez a többfajta természetes vaníliából álló illatkavalkád.
Csak azért 4-es mert nekem kicsit túláradó, de ez persze nem az illat hibája.
Engem mondjuk ebben az esetben nem zavar a hasonlóság, hiszen egy vanília illat naná hogy hasonlít egy másik vaníliára, és ennek olyan sokkal több összetevője nincs is, max. egy kis narancs és mandarin. Furcsa is lenne ha nem hasonlítana a vanília illatra :-)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. december 22.

Csak azért 4-es mert nekem kicsit túláradó, de ez persze nem az illat hibája.

PaperMama

2013. október 19.

Szerintem is nagyon hasonlít a Dior Hypnotic Poison EDT-jéhez...nekem nagyon tetszik. Aki olcsó(bb) alternatívát keres, az szaglássza meg mindenképp :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 19.

cioccolata

2013. október 12.

Sajnos hiányzik belőle a Hypnotic Poison varázsa. Felejtős, inkább idegesítő. Kár, mert baromi olcsó ahhoz képest... (5500 Ft-ért láttam ma 30 ml edp-t a Mammutban lévő Yves Rocher üzletben - ez nagyon olcsó!). Tartósságával amúgy nincs gond, ezt megerősítem (kb 6-7 órát bírt a csuklómon).
Egynek elmegy, de azért minek vegyem meg?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 12.

Egynek elmegy, de azért minek vegyem meg?

Ria13

2013. március 20.

Olvastam az előttem szólókat és abban én is maximálisan megegyező véleményen vagyok Veletek, hogy tényleg több parfümjük is emlékeztet néhány ikonikus illatra.Ez engem a Dior Hypnotic Poison-jára emlékeztetett.A csuklómra fújtam, most 5 óra telt el, már 3 alkalommal kezet is mostam, de nekem tartósnak tűnik.(Pedig a teszterek mindig korábban "elillannak".) Rajtam kifejezetten kellemes, buja, orientális, mintha a Dior lenne, amit viszont valóban használtam.Egy csillagot csak azért vonok le, mert tényleg rendkívül hasonló illatkompozíciójúra sikeredett.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 20.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Octinoxate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Ethylhexyl Salicylate