Yves Rocher

Ár:   8000 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: danacanahai, Módosítva: 2012. január 30.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok

Ár: 1500 , Eladó: Ascyra
Állapot: Frissen fújva - 5ml, Helyszín: Budapest XV. , fizetés: Budapesten személyesen Rákospalotán (vagy egyeztetést követően meghatározott helyszínen), FoxPosttal
misstee

2013. február 28.

Imádom a vaníliát, ez az illat sem volt csalódás. Ugyan nem olcsó, érdemes kivárni kupont, vagy pontgyűjtéses kedvezményt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 28.

Natalka

2013. január 29.

Volt belőle mintám, nekem nagyon bejött ez az illat, pedig nem csípem a vaníliát, vhogy túl töménynek, túl.. soknak éreztem :) de a bőrömön egy egészen tartós, komoly , nőies illat érződött, kifejezetten elegánsnak és csinosnak éreztem magam tőle :)
De az ára még így is borsos, sajnos nem fogom megvenni magamnak... talán majd egyszer.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 29.

Odil

2013. január 29.

Én is jövök undokoskodni.
Ma életemben először mentem be Yves Rocher boltba (valahogy mindig hasonló benyomásom volt róla, mint a Lush-ról, hogy színes-szagos, műtermészetes imázsú hülyeség, ami tele van méreggel, de legalább szemöldökrántóan drága, pedig ennek a legutolsó része is csak félig igaz, mint megtudtam), kizárólag a szimatokért. Kiábrándító tapasztalat volt.
Az első, ami feltűnt, hogy mindegyik EDP-jük egy népszerű kreáció éppen hogy nem dettó utánzata. Green Tea, Mademoiselle, Ultraviolet, és a többi, néhányat abban a pillanatban nem ismertünk fel, ám a lényeg, hogy tényleg mindegyiket éreztem már. Ez egy igen nagy ejnye, és akkor még jön az egészre az, hogy kb. másfél órás tartóssággal örvendeztetnek, amikor volt már 350 forintos, tipikus eurós boltos utánzatom, ami hat-hét órán át lazán rajtam maradt.

Leginkább mégis ez az illat döbbentett meg, nem véletlenül itt pontozok, ugyanis a híres vattacukros borzalom egészen kicsit megváltoztatott alternatívájára ismertem benne. Az a kicsi változtatás ráadásul *most már teljesen elbújik a saját keze mögé* kifejezetten hátrányára vált.
Tényleg csak a szép üveg kapja a plusz egyet, és ez kicsit elszomorít, mert még érzem a szememben a találkozásunkkor reménykedve megjelenő csillagok hamvait.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 29.

Én is jövök undokoskodni.

voros_rozsa

2013. január 24.

Nővérem használja (a sztori : YR boltba mentünk hogy vegyem a szokásosat, és ő mellette meglátta, és akkor szeretett bele:) )
Nekem kicsit mély- vaníliás ez az illat, de kellemes. Nekem jobban bejön a YR organic vanillia mini -parfümjének az illata, azt használom is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 24.

Yndre

2012. december 5.

Még soha nem rendeltem látatlanban parfümöt (na, jó ha nem számítjuk a Avonos "megdörzsölöm a lapot" illatokat), de mivel -többek között- vanília mániás is vagyok kétség sem férhetett hozzá, hogy nem leszek csalódott ha megveszem...
Őszintén szólva olyan nagy kalandot nem vártam tőle, inkább csak igazi, édes vaníliát. Ehhez képest szerintem inkább mandulás (vagy csak az én orrommal van baj). Engem teljesen arra a tömény mandulaaromára emlékeztet amit süteményekbe szoktak tenni. Valamint nem fürtösnek érzem, hanem inkább keserűnek. Ettől függetlenül nem rossz, csak másra számítottam. Tényleg elég egyszerű illat, először baromira erős és leszáradást követően nem változik csak elillan. Nekem a tartósságával is akadtak problémáim, intenzitásához képest átlagos 3-4 órát bír. Megadnám az 5-öt, ha lenne valami dög benne, valami meglepő, nem odaillő, de mégis harmonikus. És ha egy kicsit tartósabb lenne. De végülis ez nem egy híres-neves parfümmárka ékköve, ahhoz képest pedig nagyon is jó. Ezenkívül féláron vettem úgy meg pláne megérte. Teljes áráért azért találnék sokkal jobbat...
Szerintem fogok egy kicsit kísérletezgetni vele, össze fogom házasítani egy nagyon fűszeres Lush parfümömmel, hátha az egy kicsit feldobja. Kíváncsi leszek a hatásra...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 5.

Inez

2012. augusztus 9.

Télen rákattantam a vaníliás illatokra (írtam máshol). Miután itt olvastam, hogy ez a termék vaníliás, és még tartós is, mindenképpen ki akartam próbálni. Megvettem, de hűvösebb időkre tartogatom.
A spenót illatú parfümöt semmiképp nem fogom kipróbálni, mert a spenótot minden formájában utálom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. augusztus 9.

agooo

2012. augusztus 3.

Elsőre nekem túl mély, túl füstös erős illat, de ahogy tisztul az illat tényleg az az igazi vanília. Nem az a mű és nem is az a hányingert keltően édes illat. Kellemes, de nem mindennapi használatra való. Még csak pár napja van meg, úgyhogy a tartósság még tesztelésre vár. Ebben a nagy melegben nem ezt kívánom, úgyhogy estére vagy ősszel nagyon jól fog esni.
(A páromat az őrületbe kergetem a parfümmániámmal, mert még alig vettem meg az egyiket máris másikkal szemezgetek. De még az igazit nem találtam meg, ő sem lesz az. Csak egyszerűen szeretem őt is, mint a többit)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 3.

guapa

2012. június 6.

Na, számomra ez az igazi vanília! Nagyon finom illata nem tolakodóan édes, hanem lágy vanília kombináció. Csodás alkotás!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 6.

zercsi

2012. április 4.

Pontosan nem emlékszem, de akkor akciós is volt. Kb 6000-7000.- Ft körül fizettem érte az 50ml-s változatért. Én is nagyon szeretem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. április 4.

zercsi

2012. március 28.

Pont ilyet vettem kb 2 hónapja. nagyon szeretem. Bármelyik Yves Rocher boltban meg tudod venni. Pl: Allee, Mammut, Westend, Árkád stb. Az ára is kedvező , most lesznek Glamour napok és a benne lévő kuponnal 40%-al olcsóbban meg lehet venni majd.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. március 28.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Octinoxate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Ethylhexyl Salicylate