Yves Rocher

Ár:   8000 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: danacanahai, Módosítva: 2012. január 30.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok

Ár: 1500 , Eladó: Ascyra
Állapot: Frissen fújva - 5ml, Helyszín: Budapest XV. , fizetés: Budapesten személyesen Rákospalotán (vagy egyeztetést követően meghatározott helyszínen), FoxPosttal
klemi

2012. március 10.

Nagyon tetszik,sokat el szoktam adni belőle a teszveszen és a licitesen is.
Ausztriából szoktam kapni,tényleg igazi illat,pláné annak,aki szereti a Vaníliát és ebben 3 féle is van:-)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. március 10.

Nagyon tetszik,sokat el szoktam adni belőle a teszveszen és a licitesen is.

Milli006

2012. február 24.

Úristen. Ez szerelem! Végre megvan, amit kerestem... Semmihez nem fogható ez a parfüm. Egyáltalán nem tömény, inkább rendkívül elegáns illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. február 24.

Civike

2012. február 15.

Mintát kaptam belőle és nekem kellemes volt. Szeretem az édes, erőteljes illatokat. A párom szerint viszont olyan, mintha cigiztem volna, mert van egy kis, fás, dohány beütése. Ennek ellenére tervben van, hogy beszerzek egyet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 15.

babyface

2012. február 11.

finom, igazi krémes vanília illat! most is van egy pici üveggel a polcomon :) a páromnak is nagy kedvence. általában hétköznapra használom, mert annyira viszont nem különleges. nekem elég tartós.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 11.

Judiit

2012. február 5.

Kellemes illatú, mély vanília. Nem az a gejl édesség, mint pl a Pink sugar. Tartóssága viszont nem az erőssége.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. február 5.

Széncinke

2012. február 1.

Erős, édeskés illat, pici fűszeres beütéssel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 1.

Erős, édeskés illat, pici fűszeres beütéssel.

krekuci

2012. január 31.

Nagyon szeretem! Különleges illat, nagyon erős, intenzív!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 31.

Nagyon szeretem! Különleges illat, nagyon erős, intenzív!

danacanahai

2012. január 19.

Túlzottan édes illat. Annyira nem tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. január 19.

Túlzottan édes illat. Annyira nem tetszik.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Octinoxate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Ethylhexyl Salicylate