Yves Rocher

Ár:   4590 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: fairynorah, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2019. január 23.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok

Mini kefe, maxi hatás: mini és keskeny keféjének köszönhetően a legrövidebb szempillákat is könnyedén befedi, balzsamfa-gyantában gazdag összetétele pedig megsokszorozza a szempillák hosszúságát, és göndörré teszi őket.

Parabénmentes termék. Szemészeti ellenőrzés mellett tesztelve.

Viatzio

2016. október 26.

Webshopos vásárláshoz járt ajándékként, de ugyanaz a véleményem, mint a sexy pulp-ról, pénzt nem adnék érte. Jópofa ez a kicsi kefe, lehet is vele bánni, az alsó szempillákra kimondottan jó, de ez is összetapaszt, a formula nem jó. És ez is mintha ragadós maradna, ráadásul, több spirált próbáltam már, soha semmi nem irritálta a szemem (kontaktlencsés vagyok), nem is értettem mikor valaki erre panaszkodik, na ettől azt hittem kifolyik a szemem...Valahogy az YR nincs a toppon szempillaspirálok terén, ettől függetlenül szeretem a márkát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 26.

hladpat

2016. október 5.

Először nagyon tetszett, hogy ilyen kicsi a keféje, ugyanis én a nagyokkal nem boldogulok - mindig mindenhol összekenem magam. Választható ajándék volt a 3. szint után, gondoltam kipróbálom.
Nem mondanám, hogy totál gáz, de azt sem, hogy mennyei.
Az alsó pillákra tökéletes, de a felsőket összetapasztja. Nem tudom, hogy ez nála csak a kezdeti lelkesedés, és később, ha kevesebb festéket vesz fel, jobb lesz-e, de ha ezt fogja csinálni, biztos nem fogok gondolkodni a beszerzésén.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 5.

Nem mondanám, hogy totál gáz, de azt sem, hogy mennyei.

thalion3

2016. szeptember 14.

A felső szempillákat összetapasztja és kiegyenesíti. Szörnyű a végeredmény.
Viszont az alsó szempillákhoz tökéletes, mert a legapróbb pillát is el tudom érni. Könnyen kiválthatja a Clinique erre a célra kifejlesztett keféjét.
Így felemás az érzésem ezzel a spirállal kapcsolatban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 14.

A felső szempillákat összetapasztja és kiegyenesíti. Szörnyű a végeredmény.
Így felemás az érzésem ezzel a spirállal kapcsolatban.

fairynorah

2016. szeptember 5.

Külföldi oldalakon csak két féle véleményt láttam ezzel a termékkel kapcsolatban: vagy utálták vagy imádták,nincs köztes út....:D
Általában a nagy bumszli-fejes spirálok jönnek be a legjobban nekem (pl Sexy Pulp), de gondoltam egye-fene...max borzalmas lesz :DDD
Ez nem egy gyors reggeli spirál...kell vele dolgozni, mert több a festék,mint a szál,ami felhordja....Nekem dús pilláim vannak, így csak sűrű cikkcakkozás után lett szép a pillasorom. Látványosabb és sötétebbnek hat,mint a Sexy Pulp, de nem vagyok biztos benne, hogy ez a jobb...( a párom szerint nem :/ )
Még tesztelem, addig is egy jóindulatú 4-es, viszont annyit már most ki merek jelenteni,hogy ritka, egyenesszálú pillájú embereknek szerintem nem ez lesz A spirál...nekik nem merném semennyire ajánlani, a többieknek is csak akkor,ha nagyon kiváncsiak és épp van kuponjuk/betelt törzskártyájuk,mert ez egy lutris spirál,úgy érzem :D

*UP (1 hetes használat):*
Nyaralásra vittem magammal, jó lesz tesztelni alapon....Nyűgös és nehéz a használata, pedig türelmes vagyok, szeretek spirálozni,de annyi ideig van nyitva a szemem a sok szöszmötöléstől,h kifolyik a könnyem és összetapasztja a frissen elrendezett "művemet"...szétválasztani ezzel a kefével lehetetlen. Építeni sem lehet, bár nem is érzem szükségét,annyi festéket visz fel egyszerre. Jó szívvel nem ajánlanám senkinek, maximum ha betelt vkinek a törzyvásárlóija és nagyon ki szeretné próbálni....Nem bántam meg,hogy megvettem,mert így nyugodtan térek vissza a Sexy Pulphoz :) Ár érték 2*
*UP-2: pár alkalommal letöröltem használat előtt a spirált,h leszedjem a felesleges festéket, így most meglepetésemre szép pillákat csinált :D plusz 1*

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 5.

*UP (1 hetes használat):*

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Butylene Glycol, Dimethiconol, Caprylyl Glycol, Pantolactone
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

PVP 0 0

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Emulgeálószer.

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Gliceridek és behensav keveréke. Bőrpuhító (emollient) és emulgáló szer.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.