Yves Rocher

Ár:   4690 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: rekag, az összetevőket feltöltötte: zsuzsu92, Módosítva: 2016. május 23.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok

A speciális festéktároló kefe segítségével elegendő egyetlen mozdulat a megfelelő mennyiségű festék felviteléhez. Rögzítő hatású növényi kivonatban gazdag összetétel a lélegzetelállítóan dús és ívelt pillákért.

Göndörít, hosszabít, dúsít. Speciális szilikonkefe.

3 színben kapható.

Ár: 2500 Ft , Eladó: Nyulmokus
Állapot: 1-szer próbáltam ki, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyesen átvehető a Westendben, vagy megegyezés szerint; illetve foxposttal postàzom előre utalás után

Mirine

2016. május 24.

Olyan szempillaspirált kerestem, ami természetes összetevőket tartalmaz. Szerintem nagyon szép szempillákat csinál főleg, hogy az összetevői is szuperek :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 24.

Ivettlany

2016. május 10.

Nekem ez a spirál ilyen 'legyenvalamirajtam' szerű. Nem rossz, de vannak sokkal jobbak pláne ennyiért is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 10.

szakszil

2016. április 30.

abszolút kedvenc! nem a legolcsóbb de jó

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 30.

abszolút kedvenc! nem a legolcsóbb de jó

blackberry

2016. március 12.

Sosem próbáltam még Yves Rocher sminkcuccot, de nem csalódtam. Pont az ilyen típusú keféket szeretem szempillaspiráloknál. Szép fekete, szépen hosszabbít, dúsítani nem dúsít, de nekem az sosem fontos, csak, hogy válassza szét a pillákat. Talán sosem volt olyan szempillaspirálom amit ilyen könnyen le lehet mosni, ez nagyon pozitív tulajdonsága.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 12.

Gesztenye01

2016. február 27.

Összességében ár-érték aránya jó, szépen fed, egyedüli negatívum számomra az, hogy túl vastag a keféje, így a legszélső pillakhoz nehéz hozzáférni, és könnyen kenődik is.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. február 27.

Dius86

2015. december 4.

Meg vagyok vele elégedve! Remekül ível, hosszabbít és még kicsit dúsít is. Nagyon szép pillákat csinál.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 4.

malna222

2015. szeptember 3.

Jó kis spirál. Ível, hosszabbít, picit dúsít is. Betartja, amit ígér.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 3.

Jó kis spirál. Ível, hosszabbít, picit dúsít is. Betartja, amit ígér.

Vika

2015. június 6.

Ingyen juthattam hozzá egy akció keretén belül, de szerintem kicsit drága, nem venném meg a teljes árán. Függetlenül ettől nagyon jó kis szempillaspirál. Hosszabbít, dúsít és a legjobb, hogy nem csinál csomós, pókláb szempillákat. A szaga sem szúrós. Megérdemli az 5 csillagot, mert szép pillákat lehet vele varázsolni és nagyon könnyű lemosni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 6.

papucsallatka

2015. június 5.

jó-jó, de nem a legjobb. kicsit sok terméket visz fel eleinte, ha nem figyelek oda. ennél jobb spirálokhoz vagyok szokva ilyen áron

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 5.

eszternemeth96

2015. május 18.

Jó kis minden nap használatos spirál. A nem vízálló spirálokkal a legtöbbször az a bajom, hogy akár szempillagöndörítés után használva őket, nagyon hamar visszaállnak az eredeti, szinte egyenes állapotukba. Hosszú, szép szempillákra vannak, csak sajnos nem göndörek, így mindig azt a spirált keresem, ami nem lapítja vissza őket.
Ez a termék nekem bevált, szég göndörek a pilláim este is, elég festéket lehet felvinni vele. Nagy pozitívum még, hogy könnyen le lehet mosni.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. május 18.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Hidratálók: Butylene Glycol, Dimethiconol, Caprylyl Glycol, Pantolactone
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Felületi hártya képző anyag.

PVP 0 0

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Emulgeálószer.

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Gliceridek és behensav keveréke. Bőrpuhító (emollient) és emulgáló szer.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.