Yves Rocher

Ár:   4690 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: rekag, az összetevőket feltöltötte: zsuzsu92, Módosítva: 2016. május 23.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok

A speciális festéktároló kefe segítségével elegendő egyetlen mozdulat a megfelelő mennyiségű festék felviteléhez. Rögzítő hatású növényi kivonatban gazdag összetétel a lélegzetelállítóan dús és ívelt pillákért.

Göndörít, hosszabít, dúsít. Speciális szilikonkefe.

3 színben kapható.

Ár: 2500 Ft , Eladó: Nyulmokus
Állapot: 1-szer próbáltam ki, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyesen átvehető a Westendben, vagy megegyezés szerint; illetve foxposttal postàzom előre utalás után
lina13313

2014. augusztus 26.

ajándékba kaptam és az itteni kritikák láttán kicsit viszolyogtam tőle de egyszerűen első látásra szerelem*-*hihetetlen szép pillákat csinál és a festék is jó állagú:)tény hogy amikor kihúzom sok a felesleg a végén de hát azt orvosolni lehet
nekem nagyon tetszik és ha alkalmam nyílik rá meg fogom vásárolni:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. augusztus 26.

nekem nagyon tetszik és ha alkalmam nyílik rá meg fogom vásárolni:)

eveartstar

2014. július 12.

Ez teljes áron 4000.-Ft-ért nagyon keveset tud! Akkor inkább maradok a Lovely-nál.
Könnyű a spirál, alig érzem, hogy van e valami a kezemben. Hosszas pepecselés árán sikerült valami látható eredményt felvarázsolni vele. Szétválaszt és max.hosszabbít, de dúsítani nem dúsít ez semmit. Alig látszik valami változás a pilláimon....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. július 12.

madri

2014. április 30.

végre!!! legjobb!!! nagyon hosszú, nagyon fekete, és nem csomós szempillák!!! erre várok évek óta és 20 szempillaspirál után!!! tökéletes!!!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 30.

Natalka

2014. április 23.

Nagyon jó kis spirál ez! Nem mondom, h tökéletes, mert azt azért nem, és már mondom is, h miért: túl vastag rétegben viszi fel a festéket a szempillákra. Drámai, az biztos, de nekem így nagyon mű, hajlamos összetapasztani a pillákat (plusz elnehezülnek kicsit a felvitt festék-mennyiségtől). Ez a kis hiba a festék sűrűségéből fakad, ha hígabb lenne, könnyebb lenne vele dolgozni, de a fene ott egye. Csak gyorsan kell spirálozni, és kész: a szempillák szép íveltek, hangsúlyosak lesznek!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 23.

sztinke

2014. április 4.

Nem rossz, nem rossz, de azért van ennél jobb szempillaspirál is. Egy rétegben szépen szétválaszt, valamennyire hosszabbít és ível is, de nem dúsít (legalábbis nekem). Több rétegben viszont hajlamos összetapasztani, ami már nem szép látvány. Egy spirálnak jó, de nem ez lesz a kedvencem. Ajándékba kaptam, valószínűleg magamnak nem fogom megvenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 4.

szanaci

2014. február 13.

Az ötlet nem rossz,hogy festéktároló is van a kefében, de nekem egész hamar jött a potyogás. Nem venném újra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 13.

Aaaudrey

2013. november 15.

Az utóbbi időben két szempillaspirálom is volt amikkel nagyon nem voltam megelégedve, az egyiket szinte alig használtam amikor megvettem ezt. Megetszett a keféje és 40%-os kuponom volt, úgyhogy gondoltam teszek egy próbát, így egyáltalán nem drágább mint más spirálok. És milyen jól tettem! :) Szempillaspirálból valahgoy sosem tallátam emg az igazit eddig, idnig másikat próbáltam ki, de most úgy gondolom egy hetes használat után, hogy megtalltam az igazit. :) Nem vagyok túl profi de ezzel a kefével nagyon könnyű szépen felvinni a festéket, meg is emeli a pillákat, hosszabítja, vastagítja valamennyire, nagyon szép a végeredmény. Csak akkor csomósít picit ha több réteget teszek fel.
Még a legújabb testvérével lehet teszek majd egy próbát mert azt olvastam itt, hogy annak is ilyesmi babapiskótás a keféje és ha nem válik bele, ezt is bele tudom abba tenni mert ugyanakkorák. :) Szóval veszteni valóm nem lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 15.

rekag

2013. november 8.

Nagyon vártam már, hogy végre kipróbálhassam ezt a spirált. 3 használaton vagyok túl. A színe nagyon szép mélyfekete, hosszabbításban első rangú és más spirálokkal összevetve tényleg egész szépen megemeli a pillákat. Dúsításban közepes, van ennél sokkal szebben dúsító spirál is. Ami nem tetszik az az, hogy kissé összeragasztja a pillákat, ezért frissiben át kell fésülnöm őket és 2 rétegben már megjelennek a csomócskák a pilláim végén, annyira nem vészesen, de azért ott vannak. Egy picit nagy nekem a kefe, úgyhogy szokni kell, de alapvetően nem rossz spirál. Nap végére az alsó pillákról egész picit pergett csak le a festék, viszont az plusz pont, hogy ugyanúgy néztek ki 12 óra után, mint amikor kifestettem őket. YR lemosót használok, ami nagyon szépen leszedi, alig kell dörzsölgetni. Alapvetően egy erős 4-est érdemel, nálam még mindig a Maybelline Colossal Volum Smoky eyes spirál viszi a pálmát.

Update: jöttem megadni az 5. csillagot, mert bár még mindig pereg egy picit az alsó pillákról és továbbra is összetapasztja egy leheletnyit a felsőket, viszont néhány hét után ekezdett gyönyörűen működni a dúsitás. nem tudom miért kellett neki ennyi idő, vagy én csinálok valamit másképp, de most már nagyon szép lett az összhatás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 8.

CocoSunrise

2013. október 31.

Az első Yves Rocher termékem!
Nagyjából egyetértek az előző véleményekkel: gyönyörű sötétfekete színe van, megemeli a pillákat, kicsit jobban hosszít mint dúsít. Nem pereg le, legalábbis nekem eddig ilyen gondom nem volt. Tud drámai lenni a hatás, ha több réteget rakok (3). Nekem nincs benne a top 3 - ban de ettől függetlenül nagyon jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 31.

Az első Yves Rocher termékem!

k.boglarka

2013. október 6.

Érdekes ez a spirál nekem inkább hosszabbít mint dúsít,egész korrekt a tartóssága nem pereg le kibír egy munkanapot. Drámainak nem annyira drámai a hatás, volt már tőle jobb spirálom is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 6.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Hidratálók: Butylene Glycol, Dimethiconol, Caprylyl Glycol, Pantolactone
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Felületi hártya képző anyag.

PVP 0 0

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Emulgeálószer.

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Gliceridek és behensav keveréke. Bőrpuhító (emollient) és emulgáló szer.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.