Yves Saint Laurent

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 90 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: vikkimore, az összetevőket feltöltötte: tiinanemeth, Módosítva: 2019. június 11.

Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 90 ml
Lelőhely:   parfümériák

Illatjegyek: rizs, bors, narancsvirág, kávé, vanília, szantálfa, fehér pézsma

Yves Saint Laurent Black Opium Nuit Blanche 90 ml
Ár: 20.000 Ft+posta vagy foxpost , Eladó: stodra
Állapot: Egyszer próbált, Helyszín: Miskolc, fizetés: Banki átutalás vagy személyesen

Katerinna

2018. július 10.

Eredetileg a sima Black Opiumot szerettm volna megvásárolni. A teszter csïkon bele szerettem az illatàba, viszont mikor magamra fùjta. ... elillant a “szerelem”. Utànna kipróbáltam a Nuit Blanche változatát és éreztem, hogy meg kell vennem. Szuperül működik rajtam de én nem érzem annyira tartósnak .. :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 10.

pmarcsi

2018. május 29.

Teljesen ismeretlenül rendeltem meg ezt a parfümöt. Párom van érte teljesen megbolondulva, tulajdonképpen ezért rendeltem meg. Nagyon kellemes csalódás ért amikor magamra fújtam, mivel én a sima Black Opiumot kifejezetten nem szeretem,sem máson,sem magamon. Ez egy sokkal lágyabb,kellemesebb, viselhetőbb illat, legalábbis számomra. Egyetlen problémám vele, hogy rajtam egyáltalán nem tartós, 2-3 óra után frissítenem kell.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 29.

njusziful

2018. február 25.

Kipróbáltam a Müllerben és nagyon finom illata van rajtam, most már gondolkodom a nagy "testvér" beszerzésén is. Egyelőre csak illatmintám van, tesztelgetem, de eddig csakis pozitív. Igazi télire való illat, nekem melegséget sugároz.
Update: vettem is kettő üveggel, nagyon szeretem. Azóta ezzel fújom magam. 😋 Kolléganővel álltunk a kávé automata előtt, majd egyszercsak megszólalt, de jó kávé illat van. Mivel nem érződött, így megkérdeztem nem-e az én parfümömet érzi. És azt érezte. 🙂

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. február 25.

homonnaizs

Korcsoport: >54
2017. december 30.

mi a különbség a Black Opium (1.) és a Black opium Nuit Blanche (2.) illat között. Míg az első fej illata rózsabors, körte és narancsfa virága, addig a másodiké bors és rizs. Az első szív illata jázmin és kávé, addig a másodiké kávé és narancsfa virág. Az első alap illata pacsuli, vanília és cédrus, addig a másodiké vanília, szantálfa és pézsma. Számomra a második (Nuit Blanche) egy fokkal üdébbnek tűnik. Erős, határozott, de kifinomultan összeállított illat, egész nap alakul, változik, egyre kellemesebbé válik. Az ütős, de elegáns illatok közé tartozik. Középkortól felfelé gondolom és tudni kell viselni, de akinek tetszik, az meg is szereti.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. december 30.

lizibartha

2017. október 20.

Az anyaillat rajtam olcsó tusfürdő illattá változik, ez viszont nagyon tetszik. Én semmi hasonlóságot nem vélek felfedezni közte és az anyaillat között, de az is lehet hogy az én bőrömön reagálnak ennyire máshogy.
Rajtam pirított mogyoró illetve csonthéjas illattá válik némi cappucinoval megfűszerezve. Viszont a tartóssága elég gyenge.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 20.

livica33

2017. október 10.

Egyik nagy kedvencem lett maga a black opium is. Gondoltam az itt olvasott vélemények alapján kipróbálom ezt az illat változatot is. Nem bántam meg..:-)
Finom, édes. melengető illat. Szerintem a tartossága is szuper. Én a nyakamra fújtam belőle egyik alkalommal és még fűrdés után másnap reggel is éreztem az illatát a hajamon és a bőrömön is. Szerintem nem kell hogy elmúlj 30 ahhoz,hogy viselhesd.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 10.

Orsika0520

2017. szeptember 12.

Az alap illat ehhez képest nagyon agresszív, ez sokkal lágyabb, visszafogottabb. Ez is édesen-kávésan indít, de van benne valami plusz illatjegy, amitől kicsit testesebb lesz, és amitől én ezt csak idősebb, érettebb nőkön tudom elképzelni. Lecsengés után meg egészen olyan, mint a Lancome La Nuit Tresor, abból is inkább az EDT vagy a Caresse, talán a vanília-pézsma kombó miatt. :) Sajnos a tartósságával és a hatósugarával lehetnek gondok, de legalább nem tolakodó. Egyáltalán nem bulizós illat, szerintem ez egy elegáns nő (akár) mindennapi parfümje.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 12.

Merlotwine

2017. május 8.

Annyira adnék neki 5 csillagot, mert nagyon szeretem. Olyan édes is, de mégsem az a szokásos vattacukor illat (amit mellesleg én még mindig szeretek), hanem valami különlegesebb.
Viszont ilyen árért az ember elvár egy tartósabb illatélményt. Leszáradáskor "egyszerűsödik" ez a különleges illat. Így sajnos nem lesz 5 csillag, csak 4.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 8.

Juditka84

2017. május 2.

A Müllerben fújtam magamra pár hete. Nagyon bejött sokkal kellemesebb és tartósabb mint a sima Black opium. Legalábbis rajtam. Nap végéig éreztem magamon. Nagyon gondolkodom megvegyem e. Meg volt a sima Black is de nekem nem igazán vált be tartósságra nem lett a kedvencem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 2.

Erina

2017. február 25.

UP: Ma megkaptam az 5ml-s mintám. Hát sajnos a tartóssága a bőrömön egyáltalán nem olyan, mint a papíron volt :( 2 óra elteltével nagyon bőr közeli lesz, újabb néhány óra múlva már alig érezni. Emiatt 1*-ot visszaveszek, de továbbra is imádom az illatát :)

A sima Opiumot egyáltalán nem szeretem. Csak tömény kesernyés kávé illatát érzem. De ez!!! Fantasztikus. Kicsit édeskés illat, de ott van a kávé is a háttérben a vaníliával együtt, és valami szuper harmóniában bontakoznak ki a bőrömön. Nagyon tartós is! A teszt papírról még 3 után is úgy illatozott, mintha abban a pillanatban fújtam volna rá. Egyenlőre még csak 5ml-t keresek belőle, aztán meglátjuk. De végre egy olyan illat ami nem giccses és szirupos mint a LVEB és testvérei! Na meg persze nem is kislányoknak való! Igazi nőies, elegáns, kifinomult illat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 25.

Alkoholok: Alcohol
Fényvédők: Butyl Methoxydibenzoylmethane
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Benzyl Salicylate, Linalool, Benzyl Alcohol, Hydroxycitronellal, Hexyl Cinnamal, Limonene, Coumarin, Citronellol, Geraniol, Cinnamyl Alcohol, Farnesol, Citral, Benzyl Benzoate
Színezékek: CI 14700, Yellow 6 Lake / CI 15985
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Színező anyag. (Piros)