Yves Saint Laurent

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 90 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: vikkimore, az összetevőket feltöltötte: tiinanemeth, Módosítva: 2019. június 11.

Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 90 ml
Lelőhely:   parfümériák

Illatjegyek: rizs, bors, narancsvirág, kávé, vanília, szantálfa, fehér pézsma

Yves Saint Laurent Black Opium Nuit Blanche 90 ml
Ár: 20.000 Ft+posta vagy foxpost , Eladó: stodra
Állapot: Egyszer próbált, Helyszín: Miskolc, fizetés: Banki átutalás vagy személyesen

a12smuk

2017. február 23.

A Kati presszó huszadszor lefőzött zaccát tudták tovább fokozni két kiló cukorral és RIZZSEL????
Bravó!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. február 23.

Bravó!!!

auberginecat

2017. január 18.

egy ideje felkeltette az érdeklődésemet a black opium, úgyhogy gondoltam, nekiállok próbálgatni. müllerben a polcon ott volt mellette ez is, és mivel kupakból szaglászva ez is ugyanolyan kellemesnek tűnt, így egyszerre tesztelem azóta a kettőt, egyik az egyik csuklómra, másik a másikra. kezdetben szinte ugyanolyanok, nagyon halvány csak az eltérés, viszont az idő múlásával más irányba változnak és hiába lett itt durván lehordva és lepontozva a nuit blanche, nekem jobban tetszik, szerintem különlegesebb és tartósabb is. tegnap fújtam délután a csuklómra, azóta többszöri kézmosás, mosogatás, kézkrémezés, fürdés után is tisztán és zavartalanul érzem. sokat nyom a latban, hogy az uram este hozzám bújt, majd hirtelen elkezdte szagolgatni a kezemet, és többször is dicsérte, hogy milyen finom illatú, holott ő ki nem állhatja a parfümök többségét. nem kérdés, hogy be fogom szerezni, de egyelőre pénz hiányában ez még várat magára. bár az üvege szerintem nagyon csicsás.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 18.

laracroft

2016. december 1.

Az én bőrömön kezdetben ugyanolyan, mint az anyaillat, sőt, órákig ugyanolyan, csak a leszáradása más. Amíg a Black Opium EDP rajtam teljesen lineáris, alig változik, addig a Nuit Blanche leszáradása tisztább, finomabb és kifinomultabb. Hatósugara és tartóssága is nagyon rendben van. Számomra olyan, mint egy "javított verzió". Persze kinek a pap, kinek a papné, de nem sokban különböznek, ezért felesleges volt új illatot kiadni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 1.

x

2016. november 29.

Csak papíron szimatoltam, ezért sokáig nem is akartam véleményezni, de azért egy illat jellege papíron is szépen elő tud jönni. Bemásolhatnám szóról szóra az anyaillatánál megfogalmazott véleményemet, erősen aláhúzva a névadással kapcsolatos kételyeimet. Továbbra sem Black, nem Opium, de még csak nem is Nuit. A Blanche kb illik hozzá, mert a cukor is fehér, de én a fehérhez légies, könnyed, éteri illatot társítok, na mindegy. Nagyon zavar, hogy elővették ehhez az Opiumot ahelyett, hogy valami tisztességes, az illat jellegét tükröző nevet adtak volna. A JHG Another Oud mintájára mondjuk Another Sugar? Nem akarok gyökér lenni, nem az illatra haragszom, és örülök neki, ha valaki megtalálja benne a szépet, így sokféle a világ, de a koncepciót elhibázottnak tartom.

Az üvege viszont ennek is gyönyörű, minden változatú kiadásáé az.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 29.

Az üvege viszont ennek is gyönyörű, minden változatú kiadásáé az.

kissveraa

2016. november 29.

Egy három alkalomra elegendő mintával találkoztam először. Nekem nagyon működik a bőrömön, hatalmas örömömre. Legerősebben a szantálfát érzem leszáradás után, igazi dögös, éjszakai illat.
A tartósságával sincs bajom, ami meglepő a lentieket olvasva, 5-6 óra körül van. Meg is veszem most nagy boldogan, még updatelek hogy jövünk ki egy hónap múlva. 

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 29.

Nico

2016. október 23.

Az illattal nekem nincs gondom viszont rajtam nem túl tartós :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 23.

Az illattal nekem nincs gondom viszont rajtam nem túl tartós :(

zuzmano

2016. szeptember 25.

Egy kissé lehangoló a sok negatív jellemzés és első kipróbálás után fel is tettem ide az eladók közé szegényt. Aztán nem bírtam ki és fújtam megint egy keveset a sálamra az esti szüreti bálba. Egész este éreztem sőt meg is jegyezték hogy különleges finom illatom van. Én nem érzem különlegesnek csak édes finomságnak. A rizst én is érzem és a kávét is. Az első Black nekem annyira nem jött be úgy érzem ez jobb. Aki a Bvulgari Omniat szerette ezt is fogja. És még vmi dohányzom és a füstös sálam ezzel keverve igazán érdekes illatkombot alkot.Egy bajom van vele nem jut eszembe róla semmi történet de várok még később hátha beugrik vmi. Le is vettem, már nem eladó! Kivancsian várom hogy mások mit gondolnak éreznek róla?!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. szeptember 25.

nyarigabi

2016. szeptember 23.

Imádom a kávét, de csak cukor nélkül tudom meginni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 23.

Imádom a kávét, de csak cukor nélkül tudom meginni.

erika81

2016. szeptember 17.

Az eredeti változat nekem jobban bejön. Meglepő módon a rizst érzem ki a legjobban belőle. Olyan minden van benne illata van, pedig már kb. két órája a csuklómon van.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 17.

edo328

2016. szeptember 14.

Szerintem jobb mint a sima, de nekem sem tetszik. Nem tudom mi ez a nagy fenn forgás körülötte..felénk a müllerben majd hogy hiánycikk az összes változata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 14.

Alkoholok: Alcohol
Fényvédők: Butyl Methoxydibenzoylmethane
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Benzyl Salicylate, Linalool, Benzyl Alcohol, Hydroxycitronellal, Hexyl Cinnamal, Limonene, Coumarin, Citronellol, Geraniol, Cinnamyl Alcohol, Farnesol, Citral, Benzyl Benzoate
Színezékek: CI 14700, Yellow 6 Lake / CI 15985
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Színező anyag. (Piros)