Yves Saint Laurent

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 90 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: vikkimore, az összetevőket feltöltötte: tiinanemeth, Módosítva: 2019. június 11.

Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 90 ml
Lelőhely:   parfümériák

Illatjegyek: rizs, bors, narancsvirág, kávé, vanília, szantálfa, fehér pézsma

Yves Saint Laurent Black Opium Nuit Blanche 90 ml
Ár: 20.000 Ft+posta vagy foxpost , Eladó: stodra
Állapot: Egyszer próbált, Helyszín: Miskolc, fizetés: Banki átutalás vagy személyesen

Feketehattyú

2016. szeptember 13.

Az eredeteit ki nem állhatom, az edt verziót sosem próbáltam, így amikor megjegezte az eladó hogy ez egy új illat és gyorsan csuklón fújta magát vele, na még ekkor sem éreztem, hogy ki kéne próbálnom.
Végül barátnőm papír csíkra fújta és azt kell mondjam , határozottan jobb mint az elődje. Nem egy bonyolult illat, kávés vaníliás csoki, de nem gyomorforgatóan tömény vagy édes. Ennek ellenére eszembe nem jutna megvenni, de nem is fogom menekülőre ha megérzem valakin :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 13.

rekag

2016. szeptember 6.

Az én bőrömön csak kávé és vanília, semmi más, az is csak 1-2 óráig, aztán vmi zaccos katyvasz marad még 1 órán át és vége. Az edt és az edp nagy kedvenc nálam, az edt-ből vettem is egy kis kiszerelést és imádom, de ezt az új verziót én nem értem...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 6.

Forster

2016. március 21.

Most teszteltem. Szerintem ez egy nagy nulla.Úgy is mondhatnám, sz@r.Úgy írom ezt, hogy amikor megjelent az edp rögtön megvettem. Kíváncsi vagyok, kinek fog tetszeni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. március 21.

Alkoholok: Alcohol
Fényvédők: Butyl Methoxydibenzoylmethane
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Benzyl Salicylate, Linalool, Benzyl Alcohol, Hydroxycitronellal, Hexyl Cinnamal, Limonene, Coumarin, Citronellol, Geraniol, Cinnamyl Alcohol, Farnesol, Citral, Benzyl Benzoate
Színezékek: CI 14700, Yellow 6 Lake / CI 15985
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Színező anyag. (Piros)