Yves Saint Laurent

Ár:   16 500 Ft, 19 100 Ft és 25 300 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 90 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Vip-parfum.hu-n 16900 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: csikosmatyas, az összetevőket feltöltötte: Runway, Módosítva: 2019. március 15.

Ár:   16 500 Ft, 19 100 Ft és 25 300 Ft
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 90 ml
Lelőhely:   parfümériák
Vedd meg online: Vip-parfum.hu, 16900 Ft

Kiadás éve: 2014

Fej: rózsaszín bors, narancsvirág, körte

Szív: kávé, jázmin

Alap: vanília, pacsuli, cédrus

Ár: 16900 Ft , Eladó: Vip-parfum.hu
30, 50 és 90 ml-es kiszerelésben kapható.
Ár: 23000 , Eladó: Zsókus
Állapot: 1-2 fújás hiányzik belőle, Helyszín: Budapest, fizetés: --
Ár: 1700/5ml 3300/10ml + posta , Eladó: BTimi81
Állapot: üveg fújósban, Helyszín: Alsónémedi, fizetés: átutalás után postán maradó levélben

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

szilviakiralyno

2015. január 27.

Tegnap sikerült megszaglásznom. Sokkhatás alá kerültem. Ez rettenetes. Érthetetlen, hiszen semmi köze nincs a klasszikus Opiumhoz. Black Opium... azt vártam, hogy valami misztikus illat köszön vissza, talán a vártnál is provokatívabbra vártam, erre semmi. Azt hiszem, csak az előttem szólókat tudnám ismételni, cukros, édes lötty. A nevetségesség kategóriáját képviseli ez az illat nekem. Nem adok neki sok időt, szerintem bukás lesz...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 27.

2015. január 26.

Gyönyörű üveg, azt sejteti, hogy valami nagyon sötét, mély illat lakozik benne, dehát nagyon nem...ez se nem black, se nem Opium...nagyjából a mai trendi cukorkás vonalba passzoló illat, Sí és La Vie Est Belle rajongóknak tetszhet. Az YSL és az Opium megcsúfolása. :-(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 26.

GlamourAndStyle

2015. január 25.

Ahogy az előttem szóló is írta a parfüm maga egyáltalán nem hozza az YSL életstílust és színvonalat sem. Az Opiumot senki ne keresse benne, azt ugyanis nem fogja megtalálni, köze nincs az eredeti illathoz. Csodaszép ez az éjfekete csillogó üveg, olyan dögös orientális illatot lehetett volna belecsempészni virágokkal, fűszerekkel, ami mindenkiben hagy valamilyen nyomot, ehelyett viszont kapunk egy 121. megkülönböztethetetlen, túl édes valamit.
A nyitánya Armani bácsi Sí-je (amit egyébként nagyon szeretek és az egyetlen szívemnek kedves édes illat) hatványozottan édesebb verzióban, ami nálam már bőven kiüti a biztosítékot, egy kis túlvizezett Nescafé instant kávéval megfejelve. Hát jól felébredtem tőle az biztos... Az eleje kifejezetten borzasztó számomra, mert egyértelműen érzem benne a Sí-t, de ez a kávé! Sajnos nem tudok szebb szót rá találni: gyomorforgató. Nem elég, hogy kifejezetten édes illatról van szó, ami már önmagában is domináns, ezzel a lefőtt kávé zaccal vagy vizes instant kávéval megbolondítva, olyan fojtó illat válik belőle, hogy egy fújástól is zavarban éreztem magam amikor a Müller után betértem a kisboltba kenyérért. Így belegondolva a vajszínű szőrmebundácskámban, ettől a parfümtől illatozva kifejezetten szimpatikus benyomást kelthettem a többi vásárló szemében. Nem csodálkoztam volna ha kiszellőztetnek utánam sajnos.
Ahogy kezd lecsendesedni (bár esetében csendesedésről aligha beszélhetünk) átfordul az általam gyűlölt, buta, egysíkú vanília illatba, de itt sem elég a vanília édessége kéremszépen! Pink sugar-i magaslatokban tör elő belőle a CUKOR!
Itt ért számomra véget a dolog, annyira rám telepedett, hogy azóta már mosószappannal is sikáltam a kézfejemen a bőrt, de lassan ott tartok, hogy bőröm már nincs, ez a fekete sátán meg még mindig úgy illatozik, mintha most fújtam volna magamra. Tehát jó hír az esetleges kedvelőinek: tartós! NAGYON! Bár lehet, hogy ez Murphy-törvénye.
És igenis csalódott vagyok. Fülledt erotikára vágytam ebben az illatban, sötét éjszakákra való bájitalra, amitől bódulatba esnek a férfiak és a nők is egyaránt, de helyette ismét megkaptam a cukros bácsi borzasztóan ragacsos cukorszirupját, amit csak feltűnési viszketegségben szenvedő "too much-nőkön" tudok elképzelni, akik biztos, hogy túltolják az adagolást és átlépik vele a még elviselhető szintet. Ezzel itt most egyúttal elnézést is kérnék a bekategorizálás miatt az illat azon kedvelőitől, akik abszolút nem esnek a fenti nőtípus fogalmába, de nekem ez itt most az utóbbi idők legnagyobb NEM-je. :'(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 25.

nagyheni92

2015. január 24.

Hááth..én ma megszagliztam a Douglasban és nem dobtam el tőle az agyam. Valahogy nekem nem volt túl YSL-tes. Nagyon finom illata van, lehet egyszer veszek is magamnak egyet...de nem az igazi YSL. Nekem így ezáltal egy csalódás. Amúgy..én azt hittem, hogy erősebb az illata nem ennyire lágy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 24.

zuzmano

2015. január 22.

Nos, én úgy tudom csak Párizsban nem forgalmazzák mert túlságosan hajaz sok, mai, már megjelent cukorkás édes parfümre.Egyáltalán ne az anyaillatot képzeljétek ide. Koppintásnak tűnik: A 80'-90' évek nagy parfümjeinek egyvelege egy kis KV al megspékelve . Már alig vártam hogy megjelenjen itthon és kipróbálhassam főkép a KV miatt. Ritka az az illat ami jól visszaadja a kávé eszenciáját de ebben ez is megvan.
Ui: Most jelenik meg a Douglas polcain. Nem rossz, de nem is hűűűű de nagy különlegesség. Vaníliabomba kávéval. :) Azért felírom a listámra. Csak 4 Csillag mert ettől valami gourmand-abat vártam.
Revideáltam a régebben írtakat mert most nem keveredik semmivel amit korábban magamra fujtam a Duty Free üzletekben és annyira meg is lepődtem hogy ki is töröltem az előző hasonlításaimat a Si és LVB terén, semmi köze hozzájuk csak kicsit sok melléktermék maradt rajtam a próbálgatás során. :) Néha megörülök és ha beszabadulok mindent ki akarok próbálni még azt is amim már van. :) Ebből keveredett ez az illatkavalkád amit már kitöröltem és elnézést érte de nem fedi a valóságot. Dior Hp re fújtam rá ezért zavarodtak meg a szimatoló szerveim.
Nos megvan a drága. És sajnos nem imádom pedig akartam. Itt van előttem egész nap szagolgatom a bőrömön de annyira retro hogy az már sokkk valamiért két nagy régi kedvenc keveredik bennem ha rászimatolok CK és Cerruti De! Fél óra és lecseng a 80' évek. Megjelenik a Kv, majd a vanília ami nagyon finoman végigkísér.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. január 22.

krekuci

2015. január 21.

Fél napot azon gondolkoztam, melyik másik illatra hajaz...végül rájöttem, hogy a Hugo Boss Orange-ra a vanília és a narancs miatt. Mindkettő nagyon jó illat, ez azonban mélyebb, testesebb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 21.

daphne

2015. január 14.

Valahogy sikerül mindig Karácsony környékére időzítenem a parfümöm utolsó cseppjének elhasználását, így "véletlenül" mindig van egy jó ajándékötletem magamnak. Nem tagadom, előfordul, hogy reklám hatására vásárolok, de szeretek új dolgokat kipróbálni, így szűrtem össze a levet az új YSL-lel is. Annyit tudni kell, hogy nem igazán kedvelem az édeskés, cukorkás, vaníliás illatokat, de mikor ezt a parfümöt kipróbáltam, valami egyből megfogott benne. Változik az ember ízlése na. A véleményezők által elhangzottakkal nem értek egyet, szerintem egyáltalán nem hasonlít a Si-re, ami számomra túlságosan cukorkás, tucatillat, akárcsak évekkel ezelőtt a Pink Sugar. Szerintem őt a kávé dobja fel, és teszi különlegessé, kicsit komolyabbá. A barátom imádja rajtam, szerinte nagyon csábító, érett illat. Annyi a javaslatom, hogy csak módjával használjuk, mert nekem már minden ruhám, sálam pancsol a black opiumban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 14.

Begoca

2014. december 15.

Újat akartak, de nem nagyon sikerült...tucat illat, sajnos.Nincs benne mélység.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. december 15.

Újat akartak, de nem nagyon sikerült...tucat illat, sajnos.Nincs benne mélység.

Nóórika

2014. november 4.

Sokkal nagyobb durranásra számítottam. Kellemes ,de egyhangú illat. Talán picit a kávé feldobja, bár nekem még így is elég sok parfüm jut róla eszembe. Vannak ettől 100x különlegesebb illatok.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. november 4.

illatvarázs*

2014. szeptember 24.

Az anya Opium-hoz semmi köze. (Na, persze ezen már meg sem lepődöm, ahogy a mai flankerek alakulnak!) Egy idő után rajtam kissé hajaz a Hypnotic Poison-ra és picit érzem benne az Opium Vapeurs-t is. Én inkább sorolnám virágos-orientális illatnak, mint keleti-fűszeresnek.
Az első fél óra számomra nagyon jól indul. Kellemes vaníliás-kávés illat. Csak enyhén érezni a kávét, (és ez a fekete kávé, nem a tejes.) Sajnos egy idő után előjön a jázmin, narancsvirág, így már számomra nem annyira élvezhető. Kb. 1 óra viselés után elég erősen édesedik, de még a nem lesz a trendi cukorkás vonal. Egyáltalán nem mély, misztikus, fekete illat, mint amit a neve és az üvege is sugall, de persze ezen sem lepődöm meg.:-)
Összességében nem rossz, de nincs is benne semmi különös. Nagyon kacsingat a mai divatos, édes trend felé, de a fehér virágok még éppen megmentik, hogy lecukorkázzuk, mint a mostani hasonló cukormázas társait.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. szeptember 24.

Alkoholok: Alcohol
Fényvédők: Butyl Methoxydibenzoylmethane
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Benzyl Salicylate, Benzyl Alcohol, Hydroxycitronellal, Hexyl Cinnamal, Limonene, Linalool, Geraniol, Citronellol, Cinnamyl Alcohol, Amyl Cinnamal, Citral, Coumarin, Benzyl Benzoate
Színezékek: Yellow 6 Lake / CI 15985, Red 33 Lake / CI 17200
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.

Színezék. Lilás piros.