Yves Saint Laurent

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   35 ml, 50 ml és 90 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Vip-parfum.hu-n 14900 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: dio14, az összetevőket feltöltötte: krekuci, Módosítva: 2019. május 28.

Kiszerelés:   35 ml, 50 ml és 90 ml
Lelőhely:   parfümériák
Vedd meg online: Vip-parfum.hu, 14900 Ft

Kiadás éve: 2004

Illatcsalád: orientális-virágos

Fejjegyek: clementine, ciklámen, mandulavirág

Szívjegyek: bazsarózsa, amarillisz, jázmin

Alapjegyek: ámbra, benzoin, fehérpézsma, vanília

Ár: 14900 Ft , Eladó: Vip-parfum.hu
50 és 90 ml-es kiszerelésben kapható.
Ár: 24.000 Ft+posta , Eladó: stodra
Állapot: 90 ml, minimális hiánnyal, Helyszín: Miskolc, fizetés: Banki átutalás vagy személyesen
Yves Saint Laurent Cinema fújósok
Ár: Lásd a leírásban , Eladó: ljudith78
Állapot: Saját parfümömből frissen fújva , Helyszín: --, fizetés: Postán maradó/Foxpost

Kardvirág

2016. április 9.

Nekem sajnos nem jött be, pedig nagyon szerettem volna. Régóta nézegettem, most cserével hozzájutottam 5 ml-hez. Nekem van benne valami zavaró illat. 3 és fél óráig vártam, hogy eltűnik és finom lesz, de nem. Feladtam és lemostam magamról. Elég nehezen ment, mert nagyon ragaszkodott. Szerintem nem az illat hibája, gimis koromra emlékeztet, szerintem akkor hordta valaki körülöttem, de akkor sem tudok több pontot adni rá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 9.

Anickaaa

2016. március 29.

Ez az egyik legjobb vanília illat. Mandulás mandarinos csoda. Olyan igazi megnyugtató meleg illat. Valahogy valóban mozi illat. Mikor a szerelmemmel megyek moziba megnézni egy jó filmet pl ahhoz is tökéletes. Meg persze bármikor! Néha csak úgy aludni. Van a dove-nak egy mandulás, habfürdője, aminek az illata nagyon hasonlít ehhez. Téli kikapcsolódás hétköznapra nekem egy ilyen habfürdő, cinema és egy jó könyv.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. március 29.

sajbim

2016. március 14.

Korábban írta egy hozzászóló, hogy neki egy kb 10 évvel ezelőtti újságból volt egy ilyen parfüm mintája, és hogy neki azóta szerelem ez a parfüm.
Na nállam is pont igy volt :) Én még emlékszem, hogy az akkori Glamour újsághoz adták a parfüm mintát. Azóta nekem is szerelem ez a parfüm!
Én ritkán használom, de a nyakamon másnap is érződik.
Örök kedvenc!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 14.

Én ritkán használom, de a nyakamon másnap is érződik.
Örök kedvenc!

Nixa

2016. március 2.

Kis termékmintába volt meg régebben és imádtam! Black Opiumhoz hasonló nagyon az illata (szerinte), most készülök valamelyiket beszerezni! ;)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 2.

tothszilvi75

2016. február 25.

Használtam a húszas éveimben, viselem most a negyvenesekben... Akkor tetszett- mostanra felnőttem hozzá. Nem élhetek a mandulás, jázminos csodája nélkül. Szerelem. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. február 25.

Lyah

2016. január 27.

Anyukám egy barátnője használta régen, és rajta imádtam. Azután egyszer kipróbáltam egy parfümériában, és szó szerint rohantam haza lemosni, mert nem tudtam elég távol tartani magamtól a karomat. Echte, hamisítatlan, tömény és ordító nyanya-szaga lesz rajtam. Reménykedtem, hogy egyszeri eset volt, ezért most rendeltem mintát, és nem...ez rajtam nyanya lesz. :( Üvegben pedig annyira tetszik, nem is tudom, ilyenkor mit adjak. Mondjuk 3, mert muszáj azt hinnem, hogy velem van a baj.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 27.

tonhalacska

2016. január 11.

Imádom, az üveg felénél járok, édes, krémes, nagyon elegáns , kimondottan alkalmi illat, kiöltözős. Fél napot kibír a tartóssága.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 11.

Titanilla1

2015. november 23.

Első szippantásra valami mennyei mézes tea, aztán finomul, krémesedik. Szeretem, imádom, nyáron is használom, és hétköznap is. :) Óvatosan vele, mert nagy "vadász" . :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 23.

Diana82

2015. november 7.

Ma teszteltem magamon először a mintámat és nagyon kellemes benyomást keltett bennem és a környezetemben is :) Annyira nőies, púderes,elragadó illat! A Cinema csábító, de nem ripacskodik, hanem finoman, lágyan vonja viselőjére a figyelmet. Nem mondanám alkalmi illatnak, inkább egy olyan Jolly Joker, amit akkor viselnék, amikor a nőiességemre szeretnék ráerősíteni. Régen lehetett kapni Neutro Roberts rózsaszín dezodorát, amit imádtam, de beszüntették. Annak volt ilyesmi illata, ezért különösen örültem, hogy felfedeztem ezt a parfümöt. Erősen gondolkozom, hogy be fogok szerezni egy üvegcsével ebből a szépségből is. Muszáj lesz!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 7.

potyike

2015. szeptember 25.

Az egyik ismerősöm éreztem meg 7 évvel ezelőtt, szerelem volt első szaglásra. Fantasztikus volt ez az illat. Más illatok mellett, de 6 évig használtam, addigra megszoktam, jellegtelen lett számomra. Mielőtt kivonták (itthon legalábbis) a forgalomból, változtattak egy kicsit az illaton, hátrányára.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. szeptember 25.

Hidratálók: Propylene Glycol

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Színezék. Lila színű.