Yves Saint Laurent

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   35 ml, 50 ml és 90 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Vip-parfum.hu-n 14900 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: dio14, az összetevőket feltöltötte: krekuci, Módosítva: 2022. szeptember 12.

Kiszerelés:   35 ml, 50 ml és 90 ml
Lelőhely:   parfümériák
Vedd meg online: Vip-parfum.hu, 14900 Ft

Kiadás éve: 2004

Illatcsalád: orientális-virágos

Fejjegyek: clementine, ciklámen, mandulavirág

Szívjegyek: bazsarózsa, amarillisz, jázmin

Alapjegyek: ámbra, benzoin, fehérpézsma, vanília

Ár: 14900 Ft , Eladó: Vip-parfum.hu
50 és 90 ml-es kiszerelésben kapható.
Yves Saint Laurent Cinema fújósok
Ár: Lásd a leírásban , Eladó: ljudith78
Állapot: Saját parfümömből frissen fújva , Helyszín: --, fizetés: Postán maradó/Foxpost
Yves Saint Laurent Cinema EDP (2012-es évjárat)
Ár: 40.000 HUF , Eladó: dnl
Állapot: Bontatlan, fóliás, Helyszín: Budapest, fizetés: Budapesten személyesen/postán maradó ajánlott küldemény

Zsan21

2019. november 14.

Évek óta nagy kedvenc, minden télen előveszem. Klasszikus, elegáns, édes illat egy kis "csavarral".

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 14.

Dorci94

2019. szeptember 6.

Mintát kaptam belőle, úgyhogy most jó pár napig tesztelgetem a bőrömmel. Lehelletnyi is elég belőle, mert nagy mennyiségben fojtogató (mint minden parfüm). Rajtam a mandula-jázmin-vanília kombó érvényesül. Tavaszra/nyárra semmiképp se, kell hozzá a hűvös kellemes ősz vagy a bekuckózós tél. A tartósságával akadt némi problémám, mert árához képest szerintem egyáltalán nem az sajnos... ezért csak 4*.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 6.

mikkamakka75

2019. augusztus 17.

Csodàlatos, érett, vaníliàs-viràgos illat rajtam, a mandarin frissességét sajnos nem érzem, inkàbb balzsamos, leszàradàsàban nehéz púderes lesz a bőrömön.
Ha úgy akarom, elegàns, máskor meg egyszerűen csak baràtsàgos, melengető, szerethető.
Lehetne akàr a tökéletes illat (mint ahogy valamilyen szinten az is..), ha nem untatna halàlra. Magamra fújom, huszonnyolcszor is megàllapítom, hogy milyen finom.. aztàn 1 óra elteltével alig vàrom, hogy lemoshassam magamról és màst fújjak. Ennyit a tökéletessegről 😅

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. augusztus 17.

Turmalin85

2019. július 1.

Nagyon szeretem. Már elég régóta megvan a 30 ml-em, de a minősége ugyanolyan jó. Csak esti alkalmakra használom, nappalra kicsit erős számomra, persze ez nem von le az értékéből. Finom, édes, mandulás csoda.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 1.

judit0206

2019. június 19.

Nagyon kíváncsi voltam rá, de sajnos már drogériákban nem lehet beszerezni, így megillatozni se. Ezért megrendeltem egy 30 ml-es kiszerelést belőle, és nem bántam meg. Szerintem is hidegebb időben kellemesebb, de vszínű nyáron se fogom kibírni, hogy ne fújjam néha magamra :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 19.

mariasoros

2019. április 7.

Mindent elmondtak előttem. A kedvencem, tökéletes. Elsősorban őszi- téli illat. Melegen tart, beburkol. Minden férfi megdicséri, akinek csak a közelébe megyek. Extra tartós, sálon, galléron napokig szimatolható. Nem romlik a minősége állás során sem. Már ritkán lehet szerezni, le kell csapni rá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. április 7.

Plenda

2019. április 3.

Pár hónapja jutottam hozzá, ismeretlenül. Imádom!!! Télen ő volt a favorit, most hogy napsütéses melegebb idő van, előjöttek a tavaszi illataim. De ma nem bìrtam ki és ha tél, ha nem én fújtam :) És imádom, melegebb időben is isteni!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 3.

Balsamico

2019. március 26.

Csatlakoznék a pozitív véleményt alkotót táborához. Bízva a vak szerencsében és a külcsínyben tettem szert az első üvegre...és nem bántam meg. Csodás a neve, az üveg, a beltartalom; ragyog és sugárzik az illat, magamon mindenesetre. Meleg és puha, testességénél fogva amolyan óvó-védő érzetet nyújt, mindemellett az eleganciát, a csillogást, a ragyogást hordozza. Emellett az illat mellett nem lehet elmenni szótlanul. Ott marad az illatélmény a fejben. 6 éve történt az első találkozás, s miután elfogyott nem kerestem újra a társaságát, mert egy kellemetlen sérülés emlékéhez kötöttem az illatot. A nehéz időszakot magam mögött hagyva azonban csak-csak ott motoszkált a fejemben, meg kell, hogy szerezzem újra. Tavaly újraélesztettem a kapcsolatot és nem bántam meg. Furcsa: az illat ugyanaz, de mégis ennyi idő távlatából másként élem meg és viselem. Ez a illat tartást és magabiztosságot ad, főleg a hűvösebb időben esik rá a választásom, egyszerűen illünk egymáshoz. A polcomon biztosan mindig lesz belőle :-)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 26.

Bigris

2019. február 22.

Szép, elegáns, de nem az én illatom. Nem vagyok már mai csirke én sem, mégis van benne valami "érett nő" jelleg. Talán a klementin okozza. Nem tudom biztosan. A mandarint, mint domináns illatjegy nem szeretem a parfümökben, ebben pedig igen dominánsnak érzem a klementint. Egy 10 ml-s fújóst vettem itt a KM-en. Eddig egyszer próbáltam, amikor megérkezett. Akkor a "nagyon nem" kategória volt. Ma nem tudtam mit fújjak magamra, a munkahelyemen tárolt, eladásra szánt fújósaim közül választottam egy édesebb illatot. Ebben a borús időben jól esett/esik. Édes, de nem túlzottan édes, gyümölcsös, virágos. Jó is lehetne, de még mindig van benne számomra valami zavaró. A nagyon nem azért mozdult egy kicsit a sima nem, vagy inkább a ritkán viselhető felé. Tovább akartam adni, most lehet elgondolkodom azon, hogy megtartom, hátha később jobban bejön. Amúgy ez tényleg egy komfortillat kategória, lineáris, nincs benne semmi frappáns csavar.
Kb. három órája fújtam és még aktívan érzem.
Azért mert nekem nem jön be, azért nem húzom le, mert tényleg nem rossz illat. Négy csillagot megérdemel.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. február 22.

Kb. három órája fújtam és még aktívan érzem.

mokushka

2019. február 13.

Egyik kedvencem. Elegáns, finom, hosszan tartó és vonzó illat, hasonlóan elegáns és vonzó nőkön tudom elképzelni. Inkább téli illat, és azon kevés parfümök közé tartozik, amelyet a közelben lévő férfiak többsége is nyomban megdicsér.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 13.

Hidratálók: Propylene Glycol

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Methylparaben i I ta I par 0 0