Yves Saint Laurent

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   35 ml, 50 ml és 90 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Vip-parfum.hu-n 14900 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: dio14, az összetevőket feltöltötte: krekuci, Módosítva: 2022. szeptember 12.

Kiszerelés:   35 ml, 50 ml és 90 ml
Lelőhely:   parfümériák
Vedd meg online: Vip-parfum.hu, 14900 Ft

Kiadás éve: 2004

Illatcsalád: orientális-virágos

Fejjegyek: clementine, ciklámen, mandulavirág

Szívjegyek: bazsarózsa, amarillisz, jázmin

Alapjegyek: ámbra, benzoin, fehérpézsma, vanília

Ár: 14900 Ft , Eladó: Vip-parfum.hu
50 és 90 ml-es kiszerelésben kapható.
Yves Saint Laurent Cinema EDP (2012-es évjárat)
Ár: 40.000 HUF , Eladó: dnl
Állapot: Bontatlan, fóliás, Helyszín: Budapest, fizetés: Budapesten személyesen/postán maradó ajánlott küldemény
Yves Saint Laurent Cinema fújósok
Ár: Lásd a leírásban , Eladó: ljudith78
Állapot: Saját parfümömből frissen fújva , Helyszín: --, fizetés: Postán maradó/Foxpost

Marejke

2019. január 12.

Ahogy már olyan sokan dícsérték, szerintem is egy nagyon finom, különleges, igazán nőies, tartós, téli parfüm. Imádom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 12.

silence

2018. december 19.

Amikor az ember nyűgösen és betegen ébred... amikor még jóformán parfümöt fújni sincs kedve magára.... na, akkor igazán életmentő tud lenni ez a jókedvre derítő, szívmelengető illat!
A mai reggelem pont így indult és tanácstalanul álldogáltam a parfümöktől roskadozó piperepolcom előtt, de egyik illatomhoz sem volt kedvem, mikor eszembe jutott ez a fújósnyi Cinema, amit kedvenc Krémmániás társunktól kaptam ajándékba (hálás köszönet érte Niki! 😇❤️)
Ez az illat valaha (tizenéve) egyik legkedveltebb parfümöm volt és most, mióta beszerezhetetlen, igazi kincsként őrzöm ennek a kis fújósnak minden cseppjét.
A névválasztást ("mozi") soha nem értettem, de az üvege szerintem nagyon szép, egyszerűségétől nagyszerű, aranyló műalkotás.
Az illat pedig: aranyat ér! Igazi orientális - virágos csoda, élen a szívemnek oly' kedves illatjegyekkel, mint a jázmin, mandulavirág, vanília...
A felfújás utáni 1-2 órában a virágos oldala a domináns, majd a virágos jegyek lecsengésével már egy lágyabb, mélyebb, vaníliás - pézsmás illattal vesz körül.
Az ilyen szürke, hideg, téli időben fényt visz az ember hangulatába, felmelegíti a lelkét és mosolyt csal az arcára a szomorú napokban! 🌞
Nem is értem, miért szüntették meg ezt a közkedvelt YSL illatot, sokunk kedvence volt, sajnálom, hogy már nem lehet kapni! Bár lehet, hogy egy egész üvegcsével már én sem vennék újra, de nosztalgikus emlékeket ébreszt bennem, és szeretettel viselem a mai napig!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 19.

VNikol

2018. október 26.

Imádom! Csodálatos, különleges illat, nem tolakodó, elég tartós. Mikor ezt viselem, jól érzem magam a bőrömben. Őszi/téli illatom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 26.

DAnna96

2018. október 14.

Csodálatos illat, mindig van belőle egy üveggel a polcomon. Számomra is abszolút az őszi, de még inkább a téli parfümök közé tartozik. Nagyvilági csomatogolása tökéletesen illik a nem mindennapi parfümhöz. Szerencsére nem tartozik a sűrűn szembejövős illatok közé. Intenzív, ezért érdemes vele vigyázni. Múltkor egy nő teljes útvonalát követni tudtam volna a bevásárlóközponban a maga után húzott Cinema-áradat alapján. Szívem szerint legszívesebben én is lubickolnék benne, de környezetem megóvásának érdekében elég a maximum 2 fújás. Hálás vagyok ezért az illatért, komolyabb megpróbáltatások előtt sokszor Őt használom, mert rögtön felvértez azzal az érzéssel, hogy bármire képes vagyok. Szentestéken mindig Ő van rajtam, mást el sem tudnék képzelni. Egyedül miatta várom a hideg, csípős időjárást. Amint hidegebbre fordul az idő, eljön számomra a Cinema ideje is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 14.

karaibrahimgil

2018. október 8.

Az összetevők (gondolom, elsősorban a vanília és a mandulavirág) mézes hatást keltenek. Nem tolakodóan, inkább kellemesen édes. Számomra őszi illat. Az üvege és a doboza fényűző, a nevét pedig imádom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 8.

Nel

2018. szeptember 29.

Amikor először próbáltam akkor már nagyon tetszett az illata finom édes és kifejezetten inkább télies illat szerintem de én bármikor szívesen használnom igazi nőies illat

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. szeptember 29.

Vaslady

2018. augusztus 24.

2013.11.15
A gyönyörű üvege miatt emeltem le először a polcról,kisvárosunkban a parfümériában.
2 éve, mióta komolyabban érdekelnek az illatok,azóta vadászok a neten ,számomra ismeretlen parfümök után ,igy találtam meg őt is ....
Mandulás-vaniliás álom,mint egy finom sütemény,igazi süti illat.
Téli parfüm,de akkor is csak mértékkel,férfiaknál biztos befutó,eddig nem találkoztam olyannal ,akinek ne tetszett volna.
2018.08.24
Az utóbbi évben,sajnos keveset nyúltam érte,és ritkán használtam.
Pedig nem fogyott el a szépsége,nem fakult,csak valahol én változtam....
El nem fogom adni,majd meglássuk,hogy az idei télen,fog -e nekem szép emlékeket nyújtani :).

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 24.

2013.11.15
Mandulás-vaniliás álom,mint egy finom sütemény,igazi süti illat.
2018.08.24
Az utóbbi évben,sajnos keveset nyúltam érte,és ritkán használtam.
Pedig nem fogyott el a szépsége,nem fakult,csak valahol én változtam....

Valentina0930

2018. július 11.

Ez az az illat, amit bármikor viseltem, biztos volt aki megjegyezte, milyen finom. Tud elegáns, hétköznapi és laza is lenni, olyan allarounder illat. Ajándékba szerintem jó választás lehet, mert semmi irritálót nem találok benne, és mégsem hordja minden második ember.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. július 11.

skin

2018. június 15.

A parfüm . Igazi nagyasszonyos illat.
Kellemes ,viselhető. Számomra ennyi. Komfortillat ' kategória. Sajnos nekem nem több. Nevezhetnénk a kályhának is amitől elindulhatunk és biztosan nem nyúlunk mellé,ha hétköznapról vagy akár egy eseményről van is szó ahová kell egy parfüm. Sokszor éreztem már ezt az illatot ami nagyon kellemes benyomást tesz a viselőjéről. Elegáns illat ,ápolt benyomást kelt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. június 15.

A parfüm . Igazi nagyasszonyos illat.

Kisangyalcsillag

2018. június 3.

Egy kedves Krémmániás lány jóvoltából került hozzám egy kis minta, amit ezúton is köszönök.
Régóta ismerem ezt az illatot, egy nagyon kedves vendégem használta, aki járt hozzám csináltatni a körmét. Mindig ez volt rajta és amint belépett az üzlet ajtaján azonnal éreztem...Ez sok évig így volt 3 hetente. Nagyon jól állt a csajnak, de nekem akkoriban (húszas éveim vége) sok volt, túl édes.. vagy lehet Ő lőtte túl a mennyiséget😃😊, nem tudom. Ahogy az idők múlnak... telnek az évek, az ember lánya változik ugyebár...😅😅(már 40 múltam😬😬)és ami régen nem tetszett - mondjuk magamon soha nem is próbáltam - az ma tetszik. 😊😊Finom, édes virágos illat, leszakadásakor nagyon nőies, elegáns, puha. Gondolom télen még csodásabb! Lehet beszerzek belőle majd egy kis fújóst! 😃😃😃sosem gondoltam volna, hogy egyszer én és a Cinema..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. június 3.

Hidratálók: Propylene Glycol

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Methylparaben i I ta I par 0 0