Yves Saint Laurent

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   35 ml, 50 ml és 90 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Vip-parfum.hu-n 14900 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: dio14, az összetevőket feltöltötte: krekuci, Módosítva: 2019. május 28.

Kiszerelés:   35 ml, 50 ml és 90 ml
Lelőhely:   parfümériák
Vedd meg online: Vip-parfum.hu, 14900 Ft

Kiadás éve: 2004

Illatcsalád: orientális-virágos

Fejjegyek: clementine, ciklámen, mandulavirág

Szívjegyek: bazsarózsa, amarillisz, jázmin

Alapjegyek: ámbra, benzoin, fehérpézsma, vanília

Ár: 14900 Ft , Eladó: Vip-parfum.hu
50 és 90 ml-es kiszerelésben kapható.
Ár: 24.000 Ft+posta , Eladó: stodra
Állapot: 90 ml, minimális hiánnyal, Helyszín: Miskolc, fizetés: Banki átutalás vagy személyesen
Yves Saint Laurent Cinema fújósok
Ár: Lásd a leírásban , Eladó: ljudith78
Állapot: Saját parfümömből frissen fújva , Helyszín: --, fizetés: Postán maradó/Foxpost

DAnna96

2018. október 14.

Csodálatos illat, mindig van belőle egy üveggel a polcomon. Számomra is abszolút az őszi, de még inkább a téli parfümök közé tartozik. Nagyvilági csomatogolása tökéletesen illik a nem mindennapi parfümhöz. Szerencsére nem tartozik a sűrűn szembejövős illatok közé. Intenzív, ezért érdemes vele vigyázni. Múltkor egy nő teljes útvonalát követni tudtam volna a bevásárlóközponban a maga után húzott Cinema-áradat alapján. Szívem szerint legszívesebben én is lubickolnék benne, de környezetem megóvásának érdekében elég a maximum 2 fújás. Hálás vagyok ezért az illatért, komolyabb megpróbáltatások előtt sokszor Őt használom, mert rögtön felvértez azzal az érzéssel, hogy bármire képes vagyok. Szentestéken mindig Ő van rajtam, mást el sem tudnék képzelni. Egyedül miatta várom a hideg, csípős időjárást. Amint hidegebbre fordul az idő, eljön számomra a Cinema ideje is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 14.

karaibrahimgil

2018. október 8.

Az összetevők (gondolom, elsősorban a vanília és a mandulavirág) mézes hatást keltenek. Nem tolakodóan, inkább kellemesen édes. Számomra őszi illat. Az üvege és a doboza fényűző, a nevét pedig imádom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 8.

Nel

2018. szeptember 29.

Amikor először próbáltam akkor már nagyon tetszett az illata finom édes és kifejezetten inkább télies illat szerintem de én bármikor szívesen használnom igazi nőies illat

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. szeptember 29.

Vaslady

2018. augusztus 24.

2013.11.15
A gyönyörű üvege miatt emeltem le először a polcról,kisvárosunkban a parfümériában.
2 éve, mióta komolyabban érdekelnek az illatok,azóta vadászok a neten ,számomra ismeretlen parfümök után ,igy találtam meg őt is ....
Mandulás-vaniliás álom,mint egy finom sütemény,igazi süti illat.
Téli parfüm,de akkor is csak mértékkel,férfiaknál biztos befutó,eddig nem találkoztam olyannal ,akinek ne tetszett volna.
2018.08.24
Az utóbbi évben,sajnos keveset nyúltam érte,és ritkán használtam.
Pedig nem fogyott el a szépsége,nem fakult,csak valahol én változtam....
El nem fogom adni,majd meglássuk,hogy az idei télen,fog -e nekem szép emlékeket nyújtani :).

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 24.

2013.11.15
Mandulás-vaniliás álom,mint egy finom sütemény,igazi süti illat.
2018.08.24
Az utóbbi évben,sajnos keveset nyúltam érte,és ritkán használtam.
Pedig nem fogyott el a szépsége,nem fakult,csak valahol én változtam....

Valentina0930

2018. július 11.

Ez az az illat, amit bármikor viseltem, biztos volt aki megjegyezte, milyen finom. Tud elegáns, hétköznapi és laza is lenni, olyan allarounder illat. Ajándékba szerintem jó választás lehet, mert semmi irritálót nem találok benne, és mégsem hordja minden második ember.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. július 11.

skin

2018. június 15.

A parfüm . Igazi nagyasszonyos illat.
Kellemes ,viselhető. Számomra ennyi. Komfortillat ' kategória. Sajnos nekem nem több. Nevezhetnénk a kályhának is amitől elindulhatunk és biztosan nem nyúlunk mellé,ha hétköznapról vagy akár egy eseményről van is szó ahová kell egy parfüm. Sokszor éreztem már ezt az illatot ami nagyon kellemes benyomást tesz a viselőjéről. Elegáns illat ,ápolt benyomást kelt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. június 15.

A parfüm . Igazi nagyasszonyos illat.

Kisangyalcsillag

2018. június 3.

Egy kedves Krémmániás lány jóvoltából került hozzám egy kis minta, amit ezúton is köszönök.
Régóta ismerem ezt az illatot, egy nagyon kedves vendégem használta, aki járt hozzám csináltatni a körmét. Mindig ez volt rajta és amint belépett az üzlet ajtaján azonnal éreztem...Ez sok évig így volt 3 hetente. Nagyon jól állt a csajnak, de nekem akkoriban (húszas éveim vége) sok volt, túl édes.. vagy lehet Ő lőtte túl a mennyiséget😃😊, nem tudom. Ahogy az idők múlnak... telnek az évek, az ember lánya változik ugyebár...😅😅(már 40 múltam😬😬)és ami régen nem tetszett - mondjuk magamon soha nem is próbáltam - az ma tetszik. 😊😊Finom, édes virágos illat, leszakadásakor nagyon nőies, elegáns, puha. Gondolom télen még csodásabb! Lehet beszerzek belőle majd egy kis fújóst! 😃😃😃sosem gondoltam volna, hogy egyszer én és a Cinema..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 3.

Emli70

2018. március 28.

Nem vagyok egy mai csirke, engem csak most kapott el ez a vágy, hogy minél több illatot megismerjek, volt pár kedvencem mindig is, de soha nem kerestem az újat. Na, de éppen ideje volt változnom... Szóval van egy listám, és azt mind végig fogom szagolgatni, és mindet ki is fogom magamon próbálni. Az sem érdekel, ha csitriknek ajánlják csak egyiket-másikat , szerintem az illat a lelkünknek szól, az pedig bizony fiatal tud maradni..
A Cinema is sorra került.
Végre tegnap megkaptam, Juditnak hála itt a kis 10 ml-es illatka, egyszerűen imádom! Sok szépet írtok itt róla, olyan gyönyörűen megfogalmazva, és bizony igazatok van, ezt érezni kell, mert ez valami csoda. Mindegy hogy hány éves parfüm, ezt nagyon szépen összerakták, itt simogat, szinte muzsikál rajtam. Valahogy állandóan változik is, mindig mást érzek, néha szinte figyelmeztet, hahó, itt vagyok, ezt is tudom, most virágot kapsz, most egy kis friss citrus, vaníliát küldjek, oké, azt is szórok.. . De mindezt olyan lágyan...Uhh, de jó kis illat, ebből ezentúl mindig lesz itthon.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. március 28.

A Cinema is sorra került.

eveheart

2018. március 23.

Szuper illat, imádom, édes és vaníliás, hűvösebb időben a legszebb.

Sajnos bármennyire imádom, mert csodálatos illat, nem érzem magaménak. Már kétszer szereztem be, és most másodjára is meg kell válnom tőle. Ettől függetlenül az illat 5*

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 23.

Szuper illat, imádom, édes és vaníliás, hűvösebb időben a legszebb.

Linababa

2018. március 14.

Talán 2005 vagy 2006 telén anno a húszas éveim elején benne volt valamelyik magazinban egy minta belőle, ami hamar elfogyott így vettem magamnak belőle 50 ml-t de rá kellet jönnöm ehhez az illathoz még korban nagyon messze állok és odaajándékoztam egy kedves jó pár évvel korosabb ismerősömnek!
Teltek az évek és most télen egy bevásárlóközpontban megéreztem egy hölgyön és eszembe juttatta ezt a csodát! Persze hogy azonnal be kellett szereznem igaz csak egy kis 10 ml fújóst vettem...... megértem hozzá! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 14.

Hidratálók: Propylene Glycol

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Színezék. Lila színű.