Yves Saint Laurent

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   35 ml, 50 ml és 90 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Vip-parfum.hu-n 14900 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: dio14, az összetevőket feltöltötte: krekuci, Módosítva: 2022. szeptember 12.

Kiszerelés:   35 ml, 50 ml és 90 ml
Lelőhely:   parfümériák
Vedd meg online: Vip-parfum.hu, 14900 Ft

Kiadás éve: 2004

Illatcsalád: orientális-virágos

Fejjegyek: clementine, ciklámen, mandulavirág

Szívjegyek: bazsarózsa, amarillisz, jázmin

Alapjegyek: ámbra, benzoin, fehérpézsma, vanília

Ár: 14900 Ft , Eladó: Vip-parfum.hu
50 és 90 ml-es kiszerelésben kapható.
Yves Saint Laurent Cinema fújósok
Ár: Lásd a leírásban , Eladó: ljudith78
Állapot: Saját parfümömből frissen fújva , Helyszín: --, fizetés: Postán maradó/Foxpost
Yves Saint Laurent Cinema EDP (2012-es évjárat)
Ár: 40.000 HUF , Eladó: dnl
Állapot: Bontatlan, fóliás, Helyszín: Budapest, fizetés: Budapesten személyesen/postán maradó ajánlott küldemény

Emli70

2018. március 28.

Nem vagyok egy mai csirke, engem csak most kapott el ez a vágy, hogy minél több illatot megismerjek, volt pár kedvencem mindig is, de soha nem kerestem az újat. Na, de éppen ideje volt változnom... Szóval van egy listám, és azt mind végig fogom szagolgatni, és mindet ki is fogom magamon próbálni. Az sem érdekel, ha csitriknek ajánlják csak egyiket-másikat , szerintem az illat a lelkünknek szól, az pedig bizony fiatal tud maradni..
A Cinema is sorra került.
Végre tegnap megkaptam, Juditnak hála itt a kis 10 ml-es illatka, egyszerűen imádom! Sok szépet írtok itt róla, olyan gyönyörűen megfogalmazva, és bizony igazatok van, ezt érezni kell, mert ez valami csoda. Mindegy hogy hány éves parfüm, ezt nagyon szépen összerakták, itt simogat, szinte muzsikál rajtam. Valahogy állandóan változik is, mindig mást érzek, néha szinte figyelmeztet, hahó, itt vagyok, ezt is tudom, most virágot kapsz, most egy kis friss citrus, vaníliát küldjek, oké, azt is szórok.. . De mindezt olyan lágyan...Uhh, de jó kis illat, ebből ezentúl mindig lesz itthon.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. március 28.

A Cinema is sorra került.

eveheart

2018. március 23.

Szuper illat, imádom, édes és vaníliás, hűvösebb időben a legszebb.

Sajnos bármennyire imádom, mert csodálatos illat, nem érzem magaménak. Már kétszer szereztem be, és most másodjára is meg kell válnom tőle. Ettől függetlenül az illat 5*

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 23.

Szuper illat, imádom, édes és vaníliás, hűvösebb időben a legszebb.

Linababa

2018. március 14.

Talán 2005 vagy 2006 telén anno a húszas éveim elején benne volt valamelyik magazinban egy minta belőle, ami hamar elfogyott így vettem magamnak belőle 50 ml-t de rá kellet jönnöm ehhez az illathoz még korban nagyon messze állok és odaajándékoztam egy kedves jó pár évvel korosabb ismerősömnek!
Teltek az évek és most télen egy bevásárlóközpontban megéreztem egy hölgyön és eszembe juttatta ezt a csodát! Persze hogy azonnal be kellett szereznem igaz csak egy kis 10 ml fújóst vettem...... megértem hozzá! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 14.

zeany

2018. február 18.

Egyetlen olyan parfüm az életemben, amit nem utáltam, untam meg. Bármilyen illatba szerelmesedtem bele korábban, volt, hogy már néhány nap alatt kiábrándultam, máskor néhány hét, vagy hónap alatt. Azt hiszem ő lett az én örökös illatom. Teljesen idomul a hangulatomhoz, a ruházatomhoz, valahogy mindig passzolónak érzem és rajtam nagyon tartós (pedig ez nem jellemző más parfümökre). Furcsa érzés, hogy ennyire az első pillanattól közel állónak érzem magamhoz, mert általában a hűvösebb, frissebb illatok a kedvenceim, de ő a kivétel, a megunhatatlan.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. február 18.

ErikaErika2

2018. február 17.

En ma kiprobaltam egy parfumeriaban, de semmi orientalist nem talaltam benne. Egy nagy halom, tulsagosan is eros virag, ami aztan hipp-hopp eltunik. Legalabbis rolam. Valahogy nem nekem talaltak ki a Saint Laurent illatokat (kiveve az Opiumot).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. február 17.

Evko

2018. január 3.

Ünneprontó mindig kell mint tudjuk...hát nekem nagyon nem jött be.Rajtam a legcsekélyebb módon sem tartós,valószínű már az újabb "megreformált"illatot próbálhattam,mert évekkel ezelőtt mikor illatoltam olyan tartós illat volt hogy csak úgy húzta a csíkot maga után a barátnőm.Engem akkor nagyon emlékeztetett a Gaultier konzervdobozos illatára-ami szintén híresen erős,tartós illatom volt akkoriban.Ezen tények birtokában szereztem be egy 10ml fújóst,de 3 esély után nem adtam neki többet,elajándékoztam.Vessetek meg,de egy YSL igenis legyen érezhető 2 óra múlva is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. január 3.

Lencseee

2017. december 9.

Anno,amikor a Chanel Alluret cserebereltem itt,akkor mondta a partnerem,hogy neki ez is egy komfort illat a mindennapokra,akar a Cinema. Most,hogy boldog tulaja vagyok ennek a kis csodanak is,egyet kell ertenem vele ebben. Ebben is van egy icipici rafineria,de meg pont annyi,hogy hetkoznapokon viseljem,amikor semmi kulonlegesre nem vagyok. Harmoniat ad,de nem egy signature,amirol bevillanok magamnak (es masoknak is), egyszeruen csak jol esik viselni. Es ilyen is kell egy parmufmaniasnak a kellektarba. Nekem hideg idore megfelelo,melegben valszeg fojtogato lenne. Tartossaga jo, de egy chaneltol elmarad. Csak azert 4 csillag,mert nalam a chamel az 5csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 9.

Cloudberry

2017. november 15.

Ő az új szerelmem! (Szegény parfümjeim, mindig megcsalom őket :( ) Chanel Chance mellett ez a másik elegáns-alkalmi illatom, ez számomra kicsit könnyebb, mint a Chance. Isteni illat és tartós is. Tini koromban úgy hívtam ezeket hogy "felnőtt nős" illat, azt hiszem, mára már beleértem ezekbe, talán hétköznapokra is szívesen magamra fújom már, de inkább csak hideg időben. Sálas illat :))) Az üvege is szép, díszíti a polcomat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 15.

Ildiko9

2017. november 14.

Olálá...mostantól az én kis polcomon is ott díszeleg az üveg, benn valami varázslatos illattal. A pénteki repülőút előtt vásároltam meg, úúúúúúúúúúúgy nézett rám, hogy nem volt szívem otthani.(...)
Az biztos, hogy az illat nem linerális, hála istennek, óráról órára változik! Ezért plusz pont jár tőlem. Azért is, mert nem a tolakodó vanilia uralja terepet, csak épp egy finom, lágy, de magabiztos alapot az az illatorgiának :). Lehet, hogy valakinek ez alkalmi illat, én nekem biztos nem az lesz az:) Abszolút hétköznapi illat lesz, körömciőben , szűkszoknyában, fehér ingben egy átlásztó fekete melletartótval...mert én csak így érzem jól magam, és most már a legújabb parfümöm a Cinema is elkísér :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. november 14.

Daylight

2017. november 5.

Csodás illat, nagyon szeretem. Már több üveggel elhasználtam, most is van a polcomon. Télen igazán melengető, de elegáns illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 5.

Hidratálók: Propylene Glycol

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Methylparaben i I ta I par 0 0