Yves Saint Laurent

Ár:   21 190 Ft, 31 290 Ft és 42 190 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 90 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: petra9229, az összetevőket feltöltötte: baby0782, Módosítva: 2019. május 28.

Ár:   21 190 Ft, 31 290 Ft és 42 190 Ft
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 90 ml
Lelőhely:   parfümériák

Fej illat: Fekete ribizli, Bergamott, Zöld jegyek,

Szív illat: Gyöngyvirág, Sambac Jázmin,

Alap illat: Cédrus, Szantál, Vanília, Tonkabab

Ár: 1.300 Ft / 2.100 Ft , Eladó: izsofb
Állapot: 3ml / 5 ml frissen fújva saját parfümömből, Helyszín: --, fizetés: fizetés banki utalással, ezt követően postázom vagy FoxPost-tal küldöm
Ár: 10000 , Eladó: vdszvvn
Állapot: 30ml/kép, Helyszín: Szentes, fizetés: Fox

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

vgyhugi

2015. január 25.

Ó, igen, Ms. Manifesto! Első szippantásra éreztem, hogy akkor őt biztosan megvásárolom a közeljövőben. Számtalan férfi és nő dícsérete az illatomra már messzebbről is meggyőzött, hogy jó választás volt :) És nem utolsó sorban, ha reggel befújom magam, még este is dícsérik! Tartós, finoman nőies, YSL. Alkalmakra ajánlom, mindennapokra túlzó lehet.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. január 25.

varga.stella

2015. január 19.

Jól sikerült illat, bár nekem kissé ragacsos, édes, de idővel szép, elegáns illattá finomodik. Nagyon sokáig érezni. Nekem leginkább 1 óra után kezd el tetszeni magamon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 19.

galagonyanya

2015. január 17.

A Manifesto-k közül szerintem ő a legegyedibb, a legjobban sikerült illat. Édes, de nem túlzottan, fűszeres, de nem zavaróan, gyümölcsös, de nem ragadósan, viszont ragyogó, elegáns, nőies. Az üvegcséje valami csodaszép.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 17.

bellsy

2015. január 7.

Az összetevők alapján rendeltem egy mintát belőle. Elsőre azt gondoltam, hogy ez olyan furi, nem kell. De aztán valahogy rabul ejtett, szerettem volna még egyszer és még egyszer érezni az illatát...pár nap után jutottam el arra a pontra, hogy ki van zárva, hogy ne rendeljek belőle egy üveggel.
Édes, tömény, különleges illat!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 7.

Édes, tömény, különleges illat!

aidanne

2014. december 14.

Csodálatos illat.Elsőre ez jut róla eszembe.Kifinomult, kellemes enyhén krémes illat.Nem a mindennapokra fogom használni.Igazi luxus érzetet ad ez a finom parfüm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. december 14.

senskin

2014. december 3.

Mind a három illatot imádom, mert isteni! :) Így mind a három illatról egy a véleményem:
egyszerűen annyira megmutatja a nőt, aki bizony nem rejti véka alá önmagát, hogy mer, tesz, és határozott. Akinek véleménye van, aki melléd áll, aki szeret és bátorít. Mind ezek mellett önmaga tud maradni.
Elegáns és kifinomult egyszerre, igaz nő...
Aki ott van, aki képtelen elbújni maga mögött, aki érzéki és befogadó...
Csodás illat, bátran ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. december 3.

Elegáns és kifinomult egyszerre, igaz nő...
Aki ott van, aki képtelen elbújni maga mögött, aki érzéki és befogadó...
Csodás illat, bátran ajánlom!

nomoi.81

2014. november 29.

Legelőször a Glamourban volt szerencsem megszaglászni, és már ott rabul ejtett! Már akkor tudtam, hogy ez nekem kell! Így megkaptam tavaly karácsonyra, azóta is imádom! Persze egyet kell értenem az előttem szólókkal a tekintetben, hogy ez egy igen csak tömény és édes illat, tehát aki a könnyedebb illatokat szereti, az ezt biztosan nem fogja! És persze nem is egy nyári illat, de így télen, hmmm... :3

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 29.

MakeupPorn

2014. november 7.

Érdekes,édes-vaniliás illat,minél többször illatoltam annál jobban megtetszett.

(-1)    Hasznos vélemény?    Házirendellenes
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 7.

Érdekes,édes-vaniliás illat,minél többször illatoltam annál jobban megtetszett.

(-1)    Hasznos vélemény?    Házirendellenes
potitepirii

2014. október 27.

Az üvege sokkal különlegesebb mint maga az illat.Túlságosan édes bár lecsengésnél van benne valami érdekes.Olyan érzéseket kelt bennem mintha nem tudnék rájönni valamire ami megvan benne,csak én nem adtam neki elég időt.Biztosan szokni kell,a kisfújosóm pont jó lesz erre,de még ha meg is fog tetszeni a top listára nem kerül fel, mert az igazán jó parfümnél már a fújós részénél érzed hogy belerobbannak az arcodba a karakterek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 27.

atzsirknab

2014. szeptember 26.

A vattacukros illatot is sokáig használtam, ez nekem arra hasonlít, csak nem annyira kislányos. Keveset fújok, napközben néha frissítek, de csak szolidan, nagyon tetszik így. Egy barátnőm mondogatta, hogy milyen jó illatom van mindig, és egyszer az orrába nyomtam a Manifesto üvegét és azt mondta, ez az az illat :) Tartósság miatt 4*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 26.

Alkoholok: Alcohol
Fényvédők: Butyl Methoxydibenzoylmethane, Octinoxate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Limonene, Alpha-Isomethyl Ionone, Hydroxycitronellal, Geraniol, Linalool, Coumarin, Benzyl Alcohol, Citral
Színezékek: Yellow 5 Lake / CI 19140, CI 14700
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színező anyag. (Piros)