Yves Saint Laurent

Ár:   21 190 Ft, 31 290 Ft és 42 190 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 90 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: petra9229, az összetevőket feltöltötte: baby0782, Módosítva: 2019. május 28.

Ár:   21 190 Ft, 31 290 Ft és 42 190 Ft
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 90 ml
Lelőhely:   parfümériák

Fej illat: Fekete ribizli, Bergamott, Zöld jegyek,

Szív illat: Gyöngyvirág, Sambac Jázmin,

Alap illat: Cédrus, Szantál, Vanília, Tonkabab

Ár: 1.300 Ft / 2.100 Ft , Eladó: izsofb
Állapot: 3ml / 5 ml frissen fújva saját parfümömből, Helyszín: --, fizetés: fizetés banki utalással, ezt követően postázom vagy FoxPost-tal küldöm
Ár: 10000 , Eladó: vdszvvn
Állapot: 30ml/kép, Helyszín: Szentes, fizetés: Fox

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

MomOf4

2016. november 4.

Nem szoktam termékeket véleményezni, de ez kiverte nálam a biztosítékot.
Hiába a szép üveg, a nagy név, ez a parfüm csalódás. Kifújáskor még isteni finom, egyedi illat, de nagyon hamar csak egy egyszerű vanília illat marad és az sem tartósan. Naponta 2x kell használom, ami 8 fújást jelent (fül mögé, csuklóra). És nem az én orrom szokja meg, mások sem érzik. Tehát kb 1 hónap alatt el is fog fogyni... Szomorú vagyok miatta, mert olyan jó is lehetne, de nem az. Ennyi pénzért nem szeretnék fürödni egy parfümben, hogy érezni lehessen.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. november 4.

Nem szoktam termékeket véleményezni, de ez kiverte nálam a biztosítékot.

Luna1024

2016. november 4.

Fanyar-édes, vaníliás finomság! :)
Azért keltette fel a figyelmemet a Manifesto (és L'Elixir testvérkéje), mert sok volt róluk a jó vélemény, és - ne nézzetek hülyének - az illatjegyek és az üvegük (!) alapján olyan "gusztának", gourmand jellegűnek tűntek, én pedig ezt szeretem.
Kifújáskor valóban kicsit friss, mintha a zöld tónusok dominálnának. Én személy szerint nem szeretem a citrusos illatokat, úgyhogy örülök, hogy a frissessége 1-2 perc után lecsillapszik, és egy hihetetlenül finom, kellemes, nagyon nőies vaníliás illat marad utána. Nincs túlcifrázva, talán páran kevésnek is tartják az YSL-től, de én úgy érzem, hogy eleve ilyennek szánták: kevés csavar nélküli, vaníliás illatnak, amelyben azonban mégis ott van az a plusz - talán a feketeribizli, ami nagy kedvencem a parfümökben -, amely nem engedi egy századik, tucat vaníliás illattá alacsonyodni, és megmenti attól is, hogy émelyítően édes legyen. Egyáltalán nem tömény ugyanis, így azok is bátran tegyenek vele egy próbát, akik ódzkodnak az édes illatoktól!
Én azt gondolom, ez a verzió univerzális illat minden szempontból: kellően elegáns és kifinomult egy alkalomra, de hétköznap is ugyanúgy hordható, nem bántó, nem szúrós, négy évszakos illat. Bár - és itt jön az egyik különbség a "testvérétől" - kevésbé bújós és ölelő, ezért télre nekem kevés lenne, de aki hidegben sem a töményebb illatok felé húz, annak ezzel se lesz gondja. :)

Kívánságlistás! Viszont hadd tegyem hozzá, hogy - bár a L'Elixir verzióval le se tagadhatnák, hogy "testvérek" -, szerintem a L'Elixir még jobban sikerült: puhább, krémesebb, erősebb, nekem így télre valószínűleg ő lesz a megfelelő. Amikor azt megismertem, nem tudtam elszakítani az orromat a csuklómról. Van is mit szaglászni, mert az ezerszer tartósabb. Ha most kéne döntenem, melyiket vegyem meg, biztos, hogy az kerülne be a virtuális kosaramba.

Na de vissza a Manifesto-ra: a tartóssága sajnos nem jó, és a hatósugara sem az igazi. :( Finoman érződik, de bőrre kenve 1-2 órát bír csak, felfújva pedig max. négyet. Már más YSL illatnál is tapasztaltam ezt (Black Opium...), és ettől a márkától, ezért az árért (horror!) ez nem elfogadható. Így hiába tartom nagyon szépnek és a vaníliás illatok között kiemelkedőnek, de fájó szívvel levonok egy csillagot, nem lenne igazságos, ha ugyanannyit kapna, mint a L'Elixir, ami e tekintetben (is) lekörözi...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 4.

Fanyar-édes, vaníliás finomság! :)

SzTellsIt

2016. október 26.

Az egyik szerelmem! Édes az illata, szinte olyan, mint egy krém vagy egy púder. Azonnal leül a bőrömön, amit eddig sosem tapasztaltam más parfümnél! Nagyon intenzív, testes, alkalomra nagyon jó, hétköznapra pedig simogat. Kortalan, szerintem idősebbek, fiatalabbak egyaránt használhatják. 5 óra után nem halványul, hanem lággyá válik az illata, de én 10 (!) óra után fújtam először utána! 90 ml-es van meg, igaz, hogy megkérik az árát, úgyhogy ajándékba kaptam, de azóta is az egyik kedvencem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 26.

eveheart

2016. október 24.

Nekem most ez az őszi-téli illatom. Már bánom, hogy csak egy 50 ml-es üveggel szereztem be belőle, elfogyott volna a 90 ml is :) Imádom! Nagyon tartós, kifújáskor friss, leszáradásában bőrközeli, puha, meleg, vaníliás illat. Sokan dicsérik rajtam!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 24.

kneva

2016. október 20.

El is felejtettem, h anyukáméknál hagytam két mintát belőle, múlt vasárnap ott voltunk és megtaláltam őket. Egyből fújtam magamra, és hát igen: ez valóban minőségi parfüm, elég egy fújásnyi egész napra, nagyon tartós, jól eltalált illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 20.

Ariel001

2016. október 14.

Mintám van csak, azt próbálgatom. Rajtam egy az egyben olyan mint tinikorom egyik Naomi Campbell parfümje.( Naomagic volt talán) Nem rossz, de nem venném meg, annyira nem vagyunk egy világ.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 14.

Marcsi66

2016. szeptember 30.

Nagy csalódás, egy pohár vizet is kérek mellé,,,,,borzasztó száraz érzet,összecsapott kutyulmány.Az elixír változatát pedig imádom,gyönyörű illat,,,nekem érthetetlen ez a különbség.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. szeptember 30.

HDR

2016. szeptember 22.

Szintiszta vanilia. Puha es finom, nem a keseru, erdes fajta. Nem biztos,hogy fujnam, inkabb csak atsetalnek a kifujt felhoben. Nem egy izgalmas krealmany, de nem is baj.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 22.

edo328

2016. szeptember 14.

Nem rossz illat de semmi extra. Semmi különleges. Az elixír az jóval másabb, karakteresebb, gyümisebb nőcisebb. Ez olyan semmi. Pedig az összes összetevőt imádom de itt valahogy nem találták el az arányokat

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 14.

leila0803

2016. szeptember 13.

Nagyon finom vanília illat. Nem az a fajta, amely leteper, ez nőies és finom. Egysíkú illat, nem sok izgalommal. Én mégis van, amikor erre vágyom. 5 ml-es fújósom van, ezt szívesen használom, mert tényleg finom, de nagyra nem hiszem, hogy beruháznék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. szeptember 13.

Alkoholok: Alcohol
Fényvédők: Butyl Methoxydibenzoylmethane, Octinoxate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Limonene, Alpha-Isomethyl Ionone, Hydroxycitronellal, Geraniol, Linalool, Coumarin, Benzyl Alcohol, Citral
Színezékek: Yellow 5 Lake / CI 19140, CI 14700
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színező anyag. (Piros)