Yves Saint Laurent

Ár:   21 190 Ft, 31 290 Ft és 42 190 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 90 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: petra9229, az összetevőket feltöltötte: baby0782, Módosítva: 2019. május 28.

Ár:   21 190 Ft, 31 290 Ft és 42 190 Ft
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 90 ml
Lelőhely:   parfümériák

Fej illat: Fekete ribizli, Bergamott, Zöld jegyek,

Szív illat: Gyöngyvirág, Sambac Jázmin,

Alap illat: Cédrus, Szantál, Vanília, Tonkabab

Ár: 1.300 Ft / 2.100 Ft , Eladó: izsofb
Állapot: 3ml / 5 ml frissen fújva saját parfümömből, Helyszín: --, fizetés: fizetés banki utalással, ezt követően postázom vagy FoxPost-tal küldöm
Ár: 10000 , Eladó: vdszvvn
Állapot: 30ml/kép, Helyszín: Szentes, fizetés: Fox

zoeyshy

2016. július 29.

Nagyon finom illat. Rajtam mindenki szerette. Ne túl sokat belőle!;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 29.

Nagyon finom illat. Rajtam mindenki szerette. Ne túl sokat belőle!;)

Lencseee

2016. július 4.

Kívácsiságból fújtam magamra...és szép lassan megvett kilóra. Nagyon tetszik, az én bőrömmel harmóniában van, és megvan benne az a "dögfaktor", ami nekem kell télire. Tökéletes parfüm hideg napokra. Be kell szereznem ősz végéig!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 4.

prunzsuzsi

2016. június 19.

Ysl szinte összes illata nálam egyik kedvenc , így őt is borzasztóan szeretem.Jàzminos parfümök amúgy is nagy kedvenceim,itt még a vanilia is társul hozzá ami a másik kedvencem.
Nagyon tartós rajtam, vigyázni is kell az adagolással , 2 fújás bőven kitart estig :))
Nálam 10*

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. június 19.

Nálam 10*

Anitamakeup

2016. június 16.

Kellemes az illata, de ennél semmi több. Szerintem borzasztó egyszerű illat, és sajnos egyáltalán nem tartós rajtam.
Ehhez képest nagyon drága, és a márkától sem ezt vártam.
Mit mondhatnék még, nekem egyáltalán nem vált be :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 16.

Ehhez képest nagyon drága, és a márkától sem ezt vártam.
Mit mondhatnék még, nekem egyáltalán nem vált be :(

DaranyiDora

2016. június 16.

Imádom az illatát nekem cukros édeskés illatú szeretem nagyon,de kicsit túlzás is talán. Ettől függetlenül 5 csillag☺

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 16.

mplaura89

2016. május 13.

Tömény, fullasztó száraz vanília, olyan erősen púderes mellkékzöngével....torokkapargató egy illat, nekem nagyon nem jött be.Ahogy előttem is írták egysíkú, szinte csak a vanília érződik. nekem szinte ugyan az, mint az egyik Christina Aguelira illat, nem tudom pontosan melyik, de nagyon arra hajaz. Baromi drága, én biztos, hogy ennyi pénzért sokkal jobb illatot vennék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 13.

Solange30

2016. április 9.

Ohhh a másik igazi kedvencem, nagyon nagyon szeretem őt is. Egésznap elkísér,tartós és finom...Mindig megjegyzik ha ő van rajtam hogy Isteni az illatom

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. április 9.

radinm

2016. február 5.

Csak fújósom volt belőle, tulajdonképpen sajnálom hogy elfogyott, bár eleinte nem tetszett és nem is gondolom nagyon különleges illatnak. Mégis voltak pillanatok amikor jólesett ez a mézédes, egyszerű kis vanília. Semmi dráma, nincs katarzis, csak úgy jó😊. Teljes kiszerelésben nem venném meg, nekem annyit nem ér meg, de egy fújósra majd egyszer még lehet hogy benevezek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. február 5.

Forster

2015. december 25.

Érdekes, tökéletesen egyetértek Moncsi044 véleményével, eddig is ezt éreztem, csak nem fogalmazódott még meg bennem.Nekem még kevesebb csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. december 25.

Moncsi044

2015. december 23.

Számomra sokkal szebb, jobb összetettebb vaníliás illatok vannak. Rajtam kizárólag .. egy kommersz vonal mutatkozik , semmi különlegességgel, csavarral .Ha már tömény vanília, akkor pink sugar ;) Árban is kedvezőbb , összetettebb illat O:) Több próbát tettem vele, nem lettünk barátok semmilyen szinten.. száraz vanília,természetesen kiérzem a gyöngyvirágot, (az egyik vallatóm :D ) Tömeg- tucat illat, borsos áron !

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. december 23.

Alkoholok: Alcohol
Fényvédők: Butyl Methoxydibenzoylmethane, Octinoxate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Limonene, Alpha-Isomethyl Ionone, Hydroxycitronellal, Geraniol, Linalool, Coumarin, Benzyl Alcohol, Citral
Színezékek: Yellow 5 Lake / CI 19140, CI 14700
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színező anyag. (Piros)