Yves Saint Laurent

Ár:   21 190 Ft, 31 290 Ft és 42 190 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 90 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: petra9229, az összetevőket feltöltötte: baby0782, Módosítva: 2019. május 28.

Ár:   21 190 Ft, 31 290 Ft és 42 190 Ft
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 90 ml
Lelőhely:   parfümériák

Fej illat: Fekete ribizli, Bergamott, Zöld jegyek,

Szív illat: Gyöngyvirág, Sambac Jázmin,

Alap illat: Cédrus, Szantál, Vanília, Tonkabab

Ár: 1.300 Ft / 2.100 Ft , Eladó: izsofb
Állapot: 3ml / 5 ml frissen fújva saját parfümömből, Helyszín: --, fizetés: fizetés banki utalással, ezt követően postázom vagy FoxPost-tal küldöm
Ár: 10000 , Eladó: vdszvvn
Állapot: 30ml/kép, Helyszín: Szentes, fizetés: Fox

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

budaikrisztina11

2015. december 13.

A vélemények alapján kipróbáltam és beleszerettem..én nem mondanám rá hogy túl édes inkább jellegzetes..van benne valami ami magával ragad.minden férfi ismerősöm odáig van tőle és zsebelem be a bókokat.tényleg a neomegaic illathoz hasonlít. Nagyon tartós ilyen hidegben nekem melegérzetet ad. Azt se felejtsük el sokat számít ha a bőrön próbáljuk ki mert attól lesz egy illat egyedi ha hozzápasszol a saját illatunk.Természetsen tartós ebben az árkategóriában illik annak lennie ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 13.

szegfumonika

2015. december 10.

Kb. 1 éve használtam, akkor imádtam. Erős édes és tartós. Aki szereti az édes illatokat annak teli találat,mert szerintem nem tucat parfüm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 10.

Dori77

2015. december 1.

Imádom! A kedvencem! Mindig újra és újra veszem, ez az én illatom :)! Bátran ajánlom aki szereti az édes-vaníliás illatokat!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 1.

MissKenedy

2015. november 25.

Én nagyon szerettem. Elhasználtam egy 100 ml-s szépséget, de újra nem veszem, mert másik felem nem szereti az ennyire édes karakán illatokat. Én meg őt szeretem:) Azért ha nézelődök, mindig megszaglászom és méterekről felismerem ha valakin ez az illat van. Engem picit a naomagicre is emlékeztet.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 25.

Szyszyyke

2015. november 19.

A mi véletlen találkozásunk egy krémmániás eladónak köszönhető. Szemeztem a parfümmel, milyen szép az üvege, de mivel nem ismertem az illatát nem mertem megvásárolni. De csak nem hagyott nyugodni a dolog, és megkértem a páromat menjem el egy parfümériába és hozzon nekem mintát. Azonnal szerelem lett :) Még aznap visszament és megvette nekem :) Ő is imádja :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 19.

Fviki

2015. november 5.

Végre az enyém ez a kis csoda. Hol kezdjem? Az őszi téli illataim mind orientális, édes, fűszeres illatok. Szeretem a "pulcsis" illatokat, amelyeknek illata a kötött pulcsim nyakán hosszasan és szelídebben illatozik (mint bőrön). Ezek bújós illatok, ha megérzem magamon, tudatalatt is elfog egy furcsa nyugodtság, nagyon komfortosan érzem magam. Ez általában jó, de vannak helyzetek pl. fontos megbeszélés, tárgyalás, amikor az embernek 120 %-ban kell teljesítenie, amikor nem engedhet meg magának ilyenfajta "nyugalmat". Erre pont jó ez a parfüm. Kellemes illat (na jó, ez tök jó illat), nem bántó a környezetre, de azt sugallja, mindenki tartsa meg a három lépést.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. november 5.

scorpionqueen

2015. október 24.

Elsőre nem fogott meg, száraznak éreztem, túl púderesnek. Viszont az elmúlt napokban egyre többször szaglászom, teszem fel. De mindig csak esténként érzem a késztetést, akkor kezdi el az orrom keresni. Amikor már mögöttem van a nap és csak a pihenés következik. Amikor kellemesen körül ölelhet a vanília, mert már nem zavar be a napközben egyébként cikázó gondolatimba, amikhez egyáltalán nem illene. Békés, nyugodt illat számomra, belégzéskor a meleg vanília és szantál dominál, de a végén érzem rajta a gyöngyvirágot, nagyon szép, harmonikus az átmenet. Néhány óra viselés után a vanília és a cédrus teljesen átveszi a hatalmat és akkor már megdöbbentően hasonlít a Black Opiumra rajtam. Amit nem bánok, mert azt is nagyon szeretem. Otthoni télben szerintem ez egy csodálatos illat lehet, a hideg biztosan nagyon jót tesz még neki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 24.

Mimi0411

2015. október 18.

Legelőször a Glamourban volt szerencsém megszaglászni, és bár ott csak egy minta volt, de azonnal rabul ejtett! Már akkor tudtam, hogy ez nekem kelleni fog! Így megkaptam tavaly karácsonyra, azóta is imádom! Persze egyet kell értenem az előttem szólókkal a tekintetben, hogy ez egy igen csak tömény és édes illat, tehát aki a könnyedebb illatokat szereti, annak ez biztosan nem fog bejönni! De még az is lehet, hogy ez lesz a kivétel! ;D Na meg mondjuk ebből adódóan nem is egy nyári illat, de az ilyen hideg estéken, hmmm... :3

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 18.

Dinorbia

2015. október 18.

Ajándékba kaptam. Sajnos nekem nem jön be (Black Opiumot szerettem volna. ) Maga a parfüm jó minőségű, csak az izlésemnek túl fűszeres,füstölő jellegű. Felrakom, hátha valaki szeretné :) Remélem másnak nagyobb örömet okoz, mint nekem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 18.

makeupmaniac

2015. október 12.

Mindennap ezt használtam miután megkaptam, rekordidő alatt el is fogyott, egyszerre meleg/ vaníliás és friss/virágos illat, hétköznapokra és alkalomra is alkalmas , nem tolakodó, nagyon tartós.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. október 12.

Alkoholok: Alcohol
Fényvédők: Butyl Methoxydibenzoylmethane, Octinoxate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Limonene, Alpha-Isomethyl Ionone, Hydroxycitronellal, Geraniol, Linalool, Coumarin, Benzyl Alcohol, Citral
Színezékek: Yellow 5 Lake / CI 19140, CI 14700
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színező anyag. (Piros)