Yves Saint Laurent

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Erzsi73, az összetevőket feltöltötte: kolozsve, Módosítva: 2018. május 7.

Lelőhely:   parfümériák

Keleties-fűszeres illattípus (koriander, szilva, citrusfélék, bors, jázmin, bergamott, szegfű, szantálfa, pacsuli, fahéj, őszibarack, gyöngyvirág, rózsa, borostyán, pézsma, kókusz, vaníllia, benzoin, vetiver, tömjén, cédrus, mirha).

Ár: 15 000.- forint ajánlott postával. , Eladó: radinm
Állapot: 30/20, Helyszín: Oroszlány, fizetés: Előre utalás után postázom, személyesen Oroszlányon tudom átadni
Yves Saint Laurent Opium vintage
Ár: 2000ft +posta , Eladó: nanu77
Állapot: 5ml Frissen fújva vagy 50ml /fotó 13.000ft+posta , Helyszín: --, fizetés: Banki utalás után postázom

Marcsi66

2015. október 13.

A világon az egyik legjobb parfüm.Egy legenda.Őrület és hisztéria körülötte.Az illata leírhatatlan,elképesztően sok,mégis magával ragad,
nem enged el ,talán soha, A fiatalságomra emlékeztet,80'90' évek ,rengeteg élmény fűz hozzá.Igen jelképez egy korszakot is ,az illat pontosan olyan.
Túl van tolva minden,lehet hogy vállalhatatlan is már De mégis a MIÉNK volt!!!!!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. október 13.

Széncinke

2015. október 2.

Én nem vagyok jó parfümelemzésben, legyen elég annyi, hogy kedvelem ezt az illatot. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 2.

Quebeck

2015. szeptember 26.

Ez az illat számomra emlék, méghozzá a legjobbak közül. Drága, imádásig szeretett nagynéném viselte ezt az illatot mióta csak az eszemet tudom. Sajnos őt tavaly elvesztettük és vele együtt meghalt ez az illat is. Mostanában ha megérzem valakin - túl azon hogy rám tör a sírhatnék - mindig úgy gondolom hogy nincs "joga" viselni, mert valahogy ez az az illat amit nem tudok egyszerűen máson elviselni. A minap is felszállt a buszra egy hölgy és ezzel volt befújva én pedig mikor felpillantottam rá csalódottan vettem tudomásul hogy nem az áll ott akihez ez az illat számomra kötődik. Nekem az Ópium egy magas, sötét hajú és testesebb hölgy illata. Talán nincs így, talán butaság amit leírtam, de jó volt kicsit nosztalgiázni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. szeptember 26.

radinm

2015. június 26.

Nagyon nehéz ehhez az illathoz írnom, mert nem hiszem hogy ki tudom fejezni amit ez az illat jelent. Nem vagyok sem meglepve, sem megdöbbenve némelyik előző véleményen, már csak legyintek. Régi vágyam teljesült azzal hogy immáron Ő az enyém. Van belőle edp-m és edt-m de az igazi az bizony a vintage. Egyszerűen mesés. Esős, borongós napokon csak Őt viselem, lehetetlenség szavakban leírni milyen csodálatos ahogy az a két csepp körülölel, sírni tudnék a gyönyörűségtől. Regggeltől estig érezhető, tehát tartós hiába csak edt. Számomra itt kezdődik annak a szónak az értelmezése hogy PARFÜM!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 26.

papucsallatka

2015. június 4.

ha egy szóval kéne összefoglalnom: HÁNYADÉK. egyszer befújtam magam vele, hát teljesen beette magát az orromba, ahová mentem a házban ott volt napokig a szag, a kocsiból se lehetett kiszedni, a ruháimat jobban jártam volna, ha elégetem, uuuundorító ez a szag, egy vén vörös gondör hajú k**rvára emlékeztet, aki slim cigit szív és bundát hord.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 4.

Pampilla

2013. november 24.

Ma már tudom,kicsit durva dolog: 14 évesen Opium illatfelhőben mentem a gimnáziumi felvételire (oda nem is vettek fel,persze nem ezért....vagy....?) Hát már hogy illene egy gyereklányhoz ez az illat,de ez is jól jellemez engem: kicsit sem érdekel,hogy mások azt gondolják illik-e ha én úgy gondolom,akkor igenis illik hozzám.Anyu nemigen hordta ezt az illatot,de volt neki,úgyhogy kicsilány (én) szépen el is használta azon a nyáron....Azóta nem találkoztam vele,de most nagyon szeretnék,úgyhogy következő Douglas körútamon muszáj lesz hazahoznom egyet!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. november 24.

csikosmatyas

2013. szeptember 30.

Amikor olvastam, hogy már nem lesz kapható olyan gyermeki szomorúság öntötte el a szívem, mint amikor az első aranyhörcsögöm elpusztult ... mint amikor egy régi ismerőst, egy jóbarátot veszítesz el ... persze az élet megy tovább és mindig lesznek újabb csodák, de Az az első ... Az volt az igazi ... amire később már csak bölcs mosollyal emlékszel ... igen kevesebb lennék ha nem tapasztalhattam volna ... és felidézed magadban, hogy mit tett hozzá az életedhez ... ...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. szeptember 30.

ReKata

2013. július 11.

Édesanyám azóta, használja, hogy kapható az országban, gyakorlatilag ebben az illatfelhőben nőttem fel. Tényleg erőszakos, magamon nem tudom elképzelni és néha akár a házisárkányban is kiegyezem :D, de nekem az otthon melegét jelképezi :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 11.

Bihter85

2013. június 10.

A hétvégén Pesten járva betankoltam miniparfümmel és mintával rendesen, köztük van ez is.
Emily Blunt-ot nagyon csipázom, és mivel ő reklámozza, hát muszáj volt utánanézni, mihez is adta egyedi arcát. Egy olyan egyedi parfümhöz, ami hihetetlen érzéseket váltott ki bennem. Csuklómra fújva rögvest hátrahőköltem, úgy vágott fejbe meg tüdőn meg mindenhogy, mint egy kalapács! Fúúúújgattam rendesen, bíztam benne, h "le fog csitulni", de nem tette.
Pasim úgy fogalmazott, h öreg nyanyáknak jó lenne, és mondjuk egy buszon egyenesen fullasztó volna ezt érezni, irtózat erős.
Ócska locsolókölni nekem is eszembe jutott rögtön róla, bár az egész illat ismerős valahonnan, biztosan éreztem már valahol, valamikor!
El akartam indulni a fürdőszobába lemosni, de ekkor nem engedelmeskedtek a patáim, valami kis ravasz hang azt suttogta, h neeee... A taszítás mellett egy hangyányi vonzás keletkezett, holott nincs jó illata, akárhogyan is! Többször is az orromhoz emeltem a csuklómat és elhatároztam, h nem ezt fogom elajándékozni a minták közül. Megmarad az én "fura titkomnak", nem tudom elmagyarázni, mit érzek iránta.
Talán az igazi ópium is ilyen lehet: káros, taszító, de mégis vonzó, kell, nem kell, érdekes cucc.
És ahogyan jött, egyszer csak úgy el is tűnt a csuklómról! A mindenit!
Az egy csepp vonzás egy plusz csillagot jelent ennek a furcsa szörnynek!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. június 10.

És ahogyan jött, egyszer csak úgy el is tűnt a csuklómról! A mindenit!
Az egy csepp vonzás egy plusz csillagot jelent ennek a furcsa szörnynek!

pink sunrise

2013. április 10.

Ma eszembe jutott és megszaglásztam ezt a parfümöt,és lenyűgöz.Nagyon különleges,és tényleg...sötét felhő....Valszeg nem lesz soha ilyenem,de akkor is,elvarázsol.Nem tudom hogy szokás e ilyet parfümre mondani,de engem régóta "megfog" a kisugárzása,és nem enged,vonz,és nem hagy nyugodni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 10.

Alkoholok: Alcohol
Illatanyagok: Parfum/Fragrance