Yves Saint Laurent

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Erzsi73, az összetevőket feltöltötte: kolozsve, Módosítva: 2018. május 7.

Lelőhely:   parfümériák

Keleties-fűszeres illattípus (koriander, szilva, citrusfélék, bors, jázmin, bergamott, szegfű, szantálfa, pacsuli, fahéj, őszibarack, gyöngyvirág, rózsa, borostyán, pézsma, kókusz, vaníllia, benzoin, vetiver, tömjén, cédrus, mirha).

Ár: 15 000.- forint ajánlott postával. , Eladó: radinm
Állapot: 30/20, Helyszín: Oroszlány, fizetés: Előre utalás után postázom, személyesen Oroszlányon tudom átadni
Yves Saint Laurent Opium vintage
Ár: 2000ft +posta , Eladó: nanu77
Állapot: 5ml Frissen fújva vagy 50ml /fotó 13.000ft+posta , Helyszín: --, fizetés: Banki utalás után postázom

Laci

2012. június 26.

Nagyon erőszakos, tolakodó illatnak tartom, sajnálom. Egyik ismerősöm használta mindig, barátaim körében el is neveztük az ő illatának. Télen még tolerálom, de melegebb időben még az ablakokat is kitörném, hogy megmenekülhessek a szorításából. Azért adok 2 csillagot, mert Y.S.L.-t sosem tudnám ennyire lepontozni, túl sok csodát tett le az asztalra. Milyen kár, hogy nem az enyémre. :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. június 26.

lina

2012. május 7.

Tíz éves lehettem amikor kiöntöttem Anya Opiumát a fürdőszobában, egy hónapos kollektív fejfájást okozva ezzel a családnak. Kereszthuzatot, domestost, mindent túlélt.

Tartósságához nem férhet kétség, de örülök, hogy Anyu nem vásárolta újra, mert egy leheletnyi fiatalos árnyalat sincs benne.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. május 7.

eperjeske

Korcsoport: >54
2012. május 1.

Igen, miként itt már többen írták, nagyon felemás és nagyon változó az én viszonyom is ezzel az illattal kapcsolatban!
Amikor, úgy kb. 1980-ban először kaptam ajándékba, akkor nagyon odavoltam érte! De akkor nálunk még minden ilyen holmi az újdonság varázsával hatott, nem is lehetett csak devizás boltokból vagy repülőtéri tax free shopokból hozzájutni. És hát akkor még fiatal voltam és üde! Akkor jobban visel az ember mindent!
Aztán később már nehezen viseltem ezt az illatot, nemcsak magamon, de másokon is! Legfeljebb annyi engedményt tettem, hogy ez egy nehéz, ragaszkodó illat, amelyet kifejezetten esti alkalmakra való használni, semmiképpen nem a munkahelyre, a kollégák megőrjítésére!
De aztán már attól is megőrültem, ha mondjuk egy koncerten valaki olyan ült a közelemben, aki ezt használta. Azt mondják, minden illatot, szagot meg lehet szokni 5 perc alatt, és utána már nem érezzük. Hát nekem a leghosszabb szimfónia sem volt elég hosszú, hogy ilyenkor ne idegesítsen a közelemben lévő Opium-illat!
Ma pedig már a gondolatától, ha felidézem az illatát, akkor is undor fog el. Igaz, közben "kissé" öregebb lettem, és általában nehezebben viselem az erősebb illatokat, mint régen.
És közben nem is értem, mert YSL-nak voltak, vannak örök jó illatkompozíciói is!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2012. május 1.

gerbaud

2012. március 21.

Újra kell fogalmaznom az egész hozzászólásomat, ami leginkább számomra meglepetés. Van belőle egy mintám, és ha már adott a lehetőség, szeretem egy illatnak újra és újra megadni a lehetőséget, hogy meggyőzzön. Az Opiumnak sikerült. Most hogy melegebbre fordult az idő, elkezdett kibontakozni az az összetett és kellemesen bódító füstös csoda, amit korábban is vártam tőle. Mindig télen próbálkoztam vele eddig, úgy tűnik hiba volt. Míg korábban bántott, most kimondottan szeret és dédelget. Nagy öröm nekem, hogy végre rajtam is jól áll, és megmutatta a gyönyörű arcát .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. március 21.

Odil

2012. március 6.

A 19 éves barátnőmön annyira finom, hogy képtelenség nem megjegyezni. A minősége kitűnő. Az üvegből szagolva sokkoló, nehéz eldöntenem, milyen előjellel.
Szerk.: Egy hétig csak erre az illatra gondoltam :D, úgyhogy be kell szereznem.
Szerk.2.: Holnap leszek húsz, és szülinapom alkalmából megleptem magam vele, úgyhogy kiütötten fetrengek a füstös delíriumban. <333
Szerk.3.: A nyolcadik óra után olyan a csuklómon, mint a néhai rózsaszín Playboy. LOL

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 6.

Szerk.: Egy hétig csak erre az illatra gondoltam :D, úgyhogy be kell szereznem.

cingarela

2012. január 24.

Egyetértek az előttem hozzászólóval, szó szerint erőszakos illat, még anyu használta, neki viszont jól állt, nem volt ilyen romlott kölni illata (véletlenül egyszer magamra is öntöttem a parfümét........egy hétig sikáltam magamról, mert az istennek sem akart elillanni a szag):D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. január 24.

chickweed

2012. január 19.

Számomra is iszonyú ez az "illat". A naftalin és az olcsó húsvéti romlottkölni keveréke.. Majd úgy 50 év múlva, ha még meglesz ez a parfüm, teszek egy próbát..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 19.

Mademoiselle Rita

2011. augusztus 9.

Egy régi szerelmemtől kaptam ajándékba az illatot és nagyon szerettem, bár nem állt igazán jól nekem, ezért elajándékoztam. Szerintem ez az illat a keleti nőkhöz jobban passzol; fekete haj és sötétebb bőr, vagy idősebb hölgyekhez. Tömény és fojtó tud lenni, ha többet permetezünk belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. augusztus 9.

momo

2011. augusztus 8.

Tömény füstölőillat. Még teszek vele próbát, mert ez egy legendás illat, de nem is tudom kin állhat jól... Egyszer teszteltem a csuklómon, még fürdés után is érezni lehetett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. augusztus 8.

Ria13

2011. július 12.

Pedig én keleties illatmániás vagyok, de ez akkor sem az én világom...nagyon tömény és rajtam valahogy egyáltalán nem hagy kellemes illatot. Akik a környezetemben használják, azokon mind-mind ízlik-tetszik, csak valahogy az én testillatommal összevegyítve nem az igazi...Másokon viszont nagyon tetszik!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. július 12.

Alkoholok: Alcohol
Illatanyagok: Parfum/Fragrance