Yves Saint Laurent

Ár:   10 800 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   3,2 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: madeinbeauty, Módosítva: 2012. október 10.

Ár:   10 800 Ft
Kiszerelés:   3,2 g
Lelőhely:   parfümériák
Kategória:   Sminkek szájra

Ultra lágy és krémes ajakrúzs. Folyékony, ragyogó, erős színű réteget visz az ajkakra. Tartós és kényelmes viselet, és védelmet biztosít a káros UV sugarak ellen is.

artbunny

2013. január 30.

Életem első YSL rúzsa a 2es számú Rouge Volupte rúzs volt, és mind a mai napig a kedvenc rúzsom. Szolid szín, nőies, dívának érzem magam tőle, illetve nem szárítja ki az ajkaimat, és tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 30.

wonder

2012. augusztus 19.

Igazi luxus termék, az ára és a teljesítménye tekintetében is. Krémes, tartós, gyönyörű színekben,a csomagolása már maga egy csoda - az ára nem gyenge , de nekem megéri ,alkalmanként használom ,és akkor is keveset mert brutálisan pigmentált. Benne van a TOP10-ben. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 19.

lefteye

2012. július 26.

Ez az Álomrúzs számomra! Annyira krémes és kényelmes, a színei iszonyatosan dögösek, sokáig fent marad és ki tudna ellenállni ennek a kis arany tégelynek? Az ára hát borsos, de aki megteheti, ruházzon be rá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 26.

krisztinakoteles

2012. július 14.

Az Extreme Coral árnyalat van meg. Ecset nélkül kicsit nehéz felvinni, mert szerintem túl lágy az állaga. Ha nem figyelek oda, könnyen túl vastag réteget kenek a számra, ami később elkenődik. Ettől függetlenül szeretem. Szerencsére féláron vettem, mondjuk nem hiszem, hogy 8600 Ft-ot kifizettem volna érte. Nagyon jól pigmentált, 4-5 órát kibír, ez után egyenletesen, halványan kopik. Aki szokott luxuskozmetikumokra áldozni, annak ajánlom!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 14.

Angi

2012. július 3.

Tender Peach árnyalatot hoztam haza, igazi nyári mindennapi rúzs, krémes, rajtam gyakori ivás ellenére is 5-6 órán át tartós, nagyon jó az állaga és az illata, és valami álomszépen mutat kissé lebarnult arcon, hát még egy ha estére egy kis türkizkék szemsmink is akad mellé akkor döbbenetesen jó :) Már most biztos, hogy újraveszem.
Szerk.: Nem, nem veszem újra. Épp most álltam neki sminkelni vele, és óriási darab tört le belőle. Soha nem történt még ilyen egy rúzsommal sem. Ezért most elveszek egy csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 3.

skincare

2012. június 7.

Bár kicsit drága, de minden pénzt megér ez a rúzs.
Tartós, elképesztő színek, krémes, és ha lehet ilyet mondani, szépen kopik.
Nem ezt használom hétköznapokra (na jó olykor-olykor mikor tényleg nagyon olyan hangulatom van, inkább bulikra, alkalmakra tartogatom :)
2 árnyalatom van, a Blond sensuel és a Rose Culte. Imádom őket!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. június 7.

Bár kicsit drága, de minden pénzt megér ez a rúzs.
Tartós, elképesztő színek, krémes, és ha lehet ilyet mondani, szépen kopik.
2 árnyalatom van, a Blond sensuel és a Rose Culte. Imádom őket!

Kriszti.B

2012. május 14.

Gyönyörű, nekem a Rouge Taboo árnyalat van meg, ami egy pinkes beütésű vörös rúzs. Bizonyos fényben egészen vörös, máskor kicsit rózsaszínes, de én mindenhogy imádom :)
Nagyon jól hidratál, és nekem jópár órát kibír, még evés-ivás után is fent szokott maradni, úgy kell letörölni, mert megfogja az ajkaimat.
Egy dolog nem tetszik benne: a rúzs formája nem az a klasszikus rúzs forma, hanem a lecsapott végű...ezzel számomra nehezebb kifesteni a felső ajkamat, bár tükör nélkül amúgy sem próbálkoznék egy ennyire durván pigmentált rúzzsal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 14.

Lencsi

2011. július 18.

Imádom. Rosszat nem igazán tudnék rá mondani. Gyönyörű a csomagolás, különlegesen szép árnyalatok . Sokáig marad a számon, szépen kopik.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. július 18.

UnVraiAnge

2011. július 17.

Tényleg csodaszép ez a rúzs kívül-belül! Én csak azt sajnálom, hogy nem valami tartós, így igen gyorsan a végére érek mindig, ami komoly szívfájdalmat szokott okozni. Na, nem mintha sokáig tartana ezt a kellemetlen állapot, mert hát kutyaharapást szőrével...;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. július 17.

Judiit

2011. július 17.

Gyönyörű színek, hidratált ajkak. Ennél többet nem várok egy rúzstól.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2011. július 17.

Gyönyörű színek, hidratált ajkak. Ennél többet nem várok egy rúzstól.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Extract
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Caprylyl Glycol, Butylene Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0