Yves Saint Laurent

Ár:   10 500 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   4,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: eo, az összetevőket feltöltötte: OAdrienn, Módosítva: 2014. január 14.

Ár:   10 500 Ft
Kiszerelés:   4,5 g
Lelőhely:   parfümériák
Kategória:   Sminkek szájra

8 árnyalatban.

Ár: 6000 + posta ktg. , Eladó: Kriszta0723
Állapot: új, dobozában, Helyszín: Győr, fizetés: Személyes átvétel vagy posta, foxpost

Ametiszt

2017. november 14.

Jellybean tokeletesen leirt mindent lentebb. Szepseges kis semmiseg, jo dragan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 14.

Jellybean tokeletesen leirt mindent lentebb. Szepseges kis semmiseg, jo dragan.

Jellybean

2017. július 31.

Annyira akartam egy ilyen rúzst, Istenem...Olyan gyönyörű a csomagolás, és annyira szép színekben kapható. Na és az illata...Megfoghatatlan, állandóan csak szagolgatnám.
Az enyém egy barackos árnyalat, egyből tudtam, hogy őt szeretném. Szóval, a látvány után jött a hatalmas csalódás. Túlontúl krémes, beleül az ajkak ráncaiba, nehéz egyenletesen elkenni, vagy túl sok, vagy túl kevés kerül a számra. Olyan gyorsan fogy állagából adódóan, hogy csak pislogok. Na és egyáltalán nem tartós, de tényleg, percek kérdése és az egész eltűnik. Nyomtalanul. Azért nézegetni szeretem...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 31.

vzorka

2017. február 19.

Évek óta ácsingóztam egy YSL rúzs után, mert azt gondoltam, a számomra varázslatos külső valami csodát rejteget. Ez az Estée Laudernél be is jött, az YSL-nél viszont nem.
Pigmentáltság: van, igaz én egy nude árnyalatot (47) választottam, így első látásra nehéz észrevenni a színt az ajkaimon.
"Shine" hatás: fáj beismernem, de egy Labello fényesebben csillog az ajkaimon, mint ez a rúzs. Számomra ez a legnagyobb csalódás.
Tartósság: nulla, ami azt jelenti, hogy evés és ivás nélkül is olyan, mintha ez a termék " beszívódna" az ajkaimba. Rövid idő elteltével inkább száraznak és picit ragacsosnak érzem a szám. Tehát az ígért "ápoló hatás" is elmarad.
Lehet, hogy egy másik színárnyalat esetében más lenne a tapasztalatom, de jelen pillanatban kizártnak tartom, hogy még egyszer vásárolnék ettől a márkától.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. február 19.

Berill23

2017. február 3.

Krémes,de nem túl tartós,csalódtam benne. 1-es és 4-es árnyalat van meg.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 3.

Krémes,de nem túl tartós,csalódtam benne. 1-es és 4-es árnyalat van meg.

kattja

2016. december 26.

Szerintem nem éri meg. Nem mondom hogy rossz, de semmivel nem jobb egy Rimmeles rúzsnál. Nagyon szép színe van, nekem az 1-es árnyalat van meg, szép fényes, apró csillámok is vannak benne. Elég kicsi a pigmentáltsága, ezért iskolába szeretem hordani, de igazából mindegy is,mert mire beérek lejön. :D Egyáltalán nem tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 26.

La-Fee

2016. szeptember 12.

Igazi luxus. Finom krémes, gyönyörű csillogó szín, meglepő finom illat. Igazi ajándék :) a tartósságáról nem tudok még sokat, de nekem ezek a vizes hatású rúzsok tetszenek, ezek állnak jól és pont. Ha kell újrakenem napközben, az sem gond. Nálam tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 12.

KezdoManias

2016. június 18.

Nálam vetekszik a Dior Addicttel, pedig az tényleg álmaim netovábbja - csak nem találom belőle a tökéletes árnyalatot. Ellenben a 47-es számú Beige Blouse (ha jól emlékszem a fantázianévre) számomra tökéletes. Krémes, gyorsan lekopó fajta, amit én imádok, mert így ajakápolóként is egész jól funkcionál. Nálam ez elsődlees szempont. Az árnyalat maga majdnem teljesen olyan, mint az ajkaim színe, így bátran kenegetem, nem zavar, mivel nem feltűnő a hétköznapokon.
A csomagolása nekem egyébként kicsit "sok", jobban szeretem a letisztult formákat, de kétségtelenül minőségi.
Anyag is van benne bőven, 4,5 g, kb. a duplája a Shiseidomnak. Jó sokáig elég lesz a sűrű használat ellenére is. Ráadásul a Mammut Marionnaudban kedvezménnyel is vettem - köszönet a segítségért! Egyetlen problémám vele az illata - nem kellemetlen, csak éppen minek bele?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 18.

Eve90

2016. május 1.

Pink in Confidence árnyalatban van meg, ami egy kellemes, visszafogott rózsaszín a mindennapokra. Nem szárítja az ajkaimat és nagyon krémes állagú. A rúzs takarása sheer to medium (enyhe-közepes) és engedi, hogy a természetes ajakszín is látszódjon. Lehetne egy kicsit tartósabb, de azon lehet segíteni szájceruzával. A csomagolását imádom, nagyon szép.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 1.

Tvylvis

2016. április 27.

UD: Küzdök, mint malac a jégen. Nem gondoltam volna, hogy ilyen parasztiasan fejezem ki magam egy YSL rúzzsal kapcsolatban, de eléggé csalódott vagyok. Le is kell pontoznom. Összességében vettem egy gyönyörű tokot, amivel jó játszani, meg nézegetni. Persze lehet, hogy csak ez az egy árnyalat ilyen.
Rutinos rúzsozó vagyok, a vörös rúzs sem ijeszt meg, de ez a termék katasztrófa. Fél óra sem kell neki, olyan szinten mászkál el az ajkakról az apró kis ráncokba, hogy az csak na. Tehetek alá ceruzát, MAC alapot, azon szinte még jobban szaladgál. És az én egyáltalán nem hisztis szám cafatosra szárítja. Persze lehet alá hidratálót használni, mert tulajdonképpen így is, úgy is elmászik. Amennyire imádom a márka Pur Couture The Mat verzióját, ez annyira kiborít.

Rouge in Danger (04-es árnyalat), szerintem ez van a képen. Már a neve is csodás, hát még a szín és a külcsín. Imádom a vörös rúzsokat, és általában a semi-matt, szatén finist szeretem, tavasszal, nyáron jöhet egy-egy fényes, vízesebb verzió is.
A csomagolásról nem zengenék ódákat, tényleg eszméletlen szép, kifejezetten esztétikai élmény a szememnek. A színe kékesbe hajló vörös, olyan szaftos málna feltéve.
Gyönyörűen siklik az ajkakon, krémesen terül. Viszont már ahogy a neve is mutatja, ez sokkal inkább a szájfények irányába hajló rúzs, rétegezve már elég intenzív a színe, de alapvetően egy áttetszőbb darab. Emiatt persze hajlamos szaladgálni a száj körüli apró ráncokba. Alatt ceruzával ez kiküszöbölhető nagyjából, de így meg ugye pont a könnyed "shine" hatást veszti el. Nem vártam tőle különösebb tartósságot, vagy azt, hogy az evést kibírná (nem bírja, természetesen :-)), ivásnál erőteljes nyomot hagy. Viszont azért annyit elvártam volna, hogy evés-ivás nélkül azért 1-2 órát kibírjon. Hát, itt is vannak gondok. Mintha szublimálna beszéd közben. Kb. félóránként újra lehet kenni, amit azért kicsit már túlzásnak tartok. Mondjuk elég szépen kopik, és könnyen újra lehet kenni (nekem a kupakkal nem megy, ahhoz túl kicsi, főleg egy ilyen erőteljes vörös színnél).
Ami viszont csalódást keltett, hogy eléggé szárít. Nem hisztisek az ajkaim, simán viselek matt rúzsokat egész nap, aztán éjszakára jó alapos ajakápolás, és jöhet a következő menet. Egy ennyire krémes, nem túl tartós rúzsnál megoldhatták volna, hogy kellemesebb viselet legyen.
A szárítás és az ennyire gyenge tartósság miatt 2 pontot le kell vonnom.
Viszont én nem vonok le pontot egy termék ára miatt. Ez egy nagyon összetett dolog, a márkanév megfizetésétől kezdve a luxusérzeten át odáig, hogy ki mire költ, mit tart fontosnak, mit enged(het) meg magának. Én maximum azt írom le, hogy van hasonló tulajdonságokkal rendelkező termék olcsóbban is, vagy egy olcsóbb termék simán veri a drágább társát.
Összesítve: csodaszép külcsín, kevésbé tökéletes belső. El fogom használni, mert a színe rettentően tetszik, meg ugye a sokszori kenegetéssel gyorsan fogy, de nem fogok rohanni ennek a szériának a következő darabjáért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 27.

A szárítás és az ennyire gyenge tartósság miatt 2 pontot le kell vonnom.

cludi

2016. április 15.

Rózsaszín és piros árnyalat boldog tulajdonosa vagyok, imádom csak annyira sajnálom használni :) Inkább alkalomra, akkor úgyis sokszor újrakenem. Imádom a külsejét, szerintem anélkül is szeretném,de sokat dob rajta :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. április 15.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Punica Granatum (Pomegranate) Extract
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Caprylyl Glycol, Sodium Hyaluronate
Peptidek: Palmitoyl Oligopeptide
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

Bőrpuhító (emollient) és sűrűség szabályozó  anyag.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0