Yves Saint Laurent

Ár:   10 500 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   4,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: eo, az összetevőket feltöltötte: OAdrienn, Módosítva: 2014. január 14.

Ár:   10 500 Ft
Kiszerelés:   4,5 g
Lelőhely:   parfümériák
Kategória:   Sminkek szájra

8 árnyalatban.

Ár: 6000 + posta ktg. , Eladó: Kriszta0723
Állapot: új, dobozában, Helyszín: Győr, fizetés: Személyes átvétel vagy posta, foxpost

Wey1122

2015. május 18.

Csodaszép piros árnyalat tulajdonosa vagyok.Gyönyörű csomagolás,krémes formula viszont nekem egyáltalán nem tartós evést ivást nem tolerálja ehhez képest ára nagyon magas még jó akcióban vettem! Ebbe az árkategóriában sokkal jobb rúzsokat is lehet találni! Ahhoz meg luxus, hogy ebbe menjek vásárolni, mert tartósság az nem előnye. Csomagolási első osztályú az tuti, ha elfogy akkor sem dobom ki!De az biztos ,hogy ilyet többet nem veszek!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 18.

Vestara

2015. május 14.

Sokkal jobb formula, mint a sima volupté. Különleges színek, és ki bírna ennek a csomagolásnak ellenállni? ;)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 14.

blondenefer

2014. szeptember 10.

Most nézem az én rúzsomat, és nincs rajta a fantázianév, csak számok, a dobozát meg kidobtam... Vagy az csak a dobozon volt?
Egyébként nagyon szeretem, aláceruzázva nagyon tartós és az enyém gyönyörű barackvirág-korallos színű. Egyáltalán nem szárít, könnyű krémes állaga van. A csomagolását imádom, nagyon elegáns.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 10.

bjútigörl

2014. április 22.

Szintén Pink in Paris! Álomszép! Tartos, kremes, minden ami kell!
Olni tudok erte

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. április 22.

Szintén Pink in Paris! Álomszép! Tartos, kremes, minden ami kell!
Olni tudok erte

Pöti

2014. március 10.

Pink in Paris boldog gazdija vagyok. Felkenve ez egy erős rózsaszín, csodaszép fénnyel.. Tartósnak nem mondható, de szerintem egyik shine rúzs se tartós. Imádom a színét, a gyönyörű csomagolását és nem mellékesen high end rúzshoz képest egész rendes adag van benne. Csodálkozom, hogy eddig még senki se írt ehhez a gyönyörűséghez, bár én is csak most vettem észre, hogy fent van az adatbázisban... :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 10.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Punica Granatum (Pomegranate) Extract
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Caprylyl Glycol, Sodium Hyaluronate
Peptidek: Palmitoyl Oligopeptide
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

Bőrpuhító (emollient) és sűrűség szabályozó  anyag.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0