Yves Saint Laurent

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, Módosítva: 2011. november 27.

Lelőhely:   parfümériák

Illatcsalád: citrus-aromás

Ár: 6.500 , Eladó: Timi8
Állapot: 50ml/kèp, Helyszín: ..., fizetés: Utalást követő posta/foxpost

edi74

2014. május 11.

Egyetértek Vaslady-vel és Berenice-szel. 2 hónapja használom, ideális volt a meleg tavaszhoz. Én nagyon szeretem tavasszal-nyáron a citrusos-friss illatokat, de a Saharienne valóban kitűnik ezek közül az eleganciájával. Citrusok-jázmin-bergamot a fűszerekkel (gyömbér, bors), tökéletes illat melegebb időben! Üvege egyszerű és mesés, öröm kézbe venni! Nem egy népszerű illat, de én örülök, hogy rátaláltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. május 11.

Helloagota

2014. április 25.

Hát Kedveskéim, nekem biztosan baj van az orrommal.
Hozta a Jézuska az elegancia jegyében, próbálkoztam, hátha, és udvariasságból az 1/3-át kifújkáltam szigorúan kerülve az érintkezést.
Ha valakit esetleg érdekel a maradék 2/3...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 25.

Hát Kedveskéim, nekem biztosan baj van az orrommal.
Ha valakit esetleg érdekel a maradék 2/3...

Vaslady

2013. november 4.

Oh te gyönyörűség,nem tudtam mit is rejthet gyönyörű üveged,szinte sajnálom,hogy nem találtam rád ,már hamarabb,nem lehettél az enyém,mintha mindig is hiányoztál volna....
Kedvenc márkám az YSL.
Nincs tőle csak 1 parfümöm,egyenlőre,viszont többet próbáltam már ki,illatmintákban.
Érdekes,hogy egyik márkánál sem jártam még igy ,hogy több parfüm is tetszik,mintha csak nekem találták volna ki.
Nagyon kiváncsi voltam erre is,igy rendeltem belőle is.
Meg kell mondjam,nagyon megfogott,pedig na én aztán nem szeretem a citrusos illatokat.
Ő meg olyan kis finomka ,a maga módján,csak nyárra tudom ajánlani.Nem téli illat !
De jó is ez ugy,mivel a nagy melegekben,40 fokokban is kell valami,na Ő pontosan az !
Kellemes citrom illattal kezd,ami nem erős,inkább visszafogott,határozottam lehet benne érezni a gyömbért is.Egy kis bergamott,finom kis virág,pici fűszer,és igy tökéletes.
Elegáns nők illata,a nyári szélben ,finom kis szoknyák,magassarkú szandálok,szép fülbevaló,tökéletes frizurák....nyári eső........nekem ilyen Ő...szerelem,első látásra :-)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 4.

Kedvenc márkám az YSL.
Nagyon kiváncsi voltam erre is,igy rendeltem belőle is.

Berenice

2013. június 2.

A kijárattól fordultam vissza, hogy mégiscsak tegyek vele egy próbát.
Nem hagyott nyugodni, úgy csalogatott az üveg, amely a csúf neonfényt lágyan maga köré csavarta, finoman az ujjaim közé simult. Az illat rajtam messze nem unalmas citrusos-sablonos-samponos.
A hűs citrom akár a Hókirálynő maga, szikrázó, tiszta, kegyelmet nem ismerő, fagyott csókja a mandarin, amely enyhet ad. Szelíd virágok kapaszkodtak bele ebbe a palástba, utat mutatva a gyömbérrel-borssal-eltökéltséggel teli Gerdának.
Gyönyörű nyári illat ez nekem, mesél a bőrömön. Csak lenne picit gazdagabb...lenne egy picit sötétebb és mélyebb, mint az a bizonyos palota...de így csak nyárra tudom őt ajánlani.
Ha valaki arra jár, ne álljon ellen! A Müllerben pedig most akciós is :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. június 2.

A kijárattól fordultam vissza, hogy mégiscsak tegyek vele egy próbát.
Ha valaki arra jár, ne álljon ellen! A Müllerben pedig most akciós is :)

Amanda

2013. május 28.

Bántóan citrusos. Éles, hideg, egysíkú illat. A bőrömön semmit nem változott, kifújás után 1-2 órával is ugyanolyan, jéghideg citromillatú voltam. Lehet, hogy van aki szereti az ilyet. Nekem mindenesetre nagypapám arcvize jutott eszembe róla, még az 1880-as évekből :D Nem tetszik kategória.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 28.

Csibecsont

2012. december 27.

A citrusos illatok nálam az abszolút favorit kategória. A nevéből és az üvegéből ítélve én egy tömény cukros valamire asszociáltam, nagyon meglepődtem amikor az első amit megéreztem, egy friss citrusos beütés volt. Nagyon finom illat, bár citrusos kategóriában találkoztam nekem sokkal jelentősebbel is, így nagyot nem vásárolnék belőle, de egyszer egy kisebb üveggel még lehet hogy bepróbálkozom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 27.

wishes

2011. november 23.

Tesztert kaptam belőle, egyenlőre tetszik:) Kifinomult illat, amiről elegáns nők jutnak eszembe.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. november 23.