Zamian

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kat, Módosítva: 2020. november 30.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Szappanok

Magas kakaópor- és kókuszolaj-tartalmú, kézzel készített szappan, amely védi a bőrt a kiszáradástól. Bőséges habot képez arcmosás közben és hatékonyan megtisztítja a zsíros arcbőrt, miközben táplálja is.

Ideális a Zamian csokis arcmaszk használata előtti arcmosáshoz
Kiszerelés: 30g.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Samybubu

2012. május 7.

Rettenetes szaga van, de szépen tisztítja a bőrt és jól le is mattítja, szóval nekem bevált. Nekem is az arcmaszkos csomagomban jött, a maszkot nem fogom újra vásárolni, de a szappanokat igen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 7.

Vicus

2012. április 1.

Az illata nekem tetszik, jól habzik, nagyon kevés kell belőle, de én a szárító hatásának tudom be azt, amit tesz az arcommal. Tényleg nagyon szárít, nem javaslom senkinek hogy reggel este használja... Én eleinte minden este használtam, de így is elkezdett hámlani a szemem körüli rész finom bőre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 1.

anabela

2012. március 16.

elsőre elég fura az illata, de én megszerettem. egyébként szárít kissé, de nem bánom, mert pattanásos a bőröm, meg utána úgyis hidratálom. viszont nem vettem észre semmi különösebb változást, jó termék, de nem csodaszer, nem fogom újravásárolni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 16.

Blueberry

2012. január 14.

Erre ugyan nem lettem allergiás, de ez is szétszárítja az arcbőrt. A jó összetevők a lista végén kullognak. Semmire nem jó sajnos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 14.

Marcsi Kincsesládikája

2012. január 5.

Nagyon jól habzik, jól tisztít. De eléggé szárít úgyhogy mindenképp hidratálni kell utána. Én abba hagytam a használatát, és a kaméliás szappant is mert nem tetszettek sajnos az aknéimnak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 5.

xameee

2011. november 18.

Már csak ezt használom arctisztításra. Jobb, mint bármilyen más eddig használt arclemosóm. Remekül kitisztítja és összehúzza a pórusokat. Friss, tiszta érzést hagy maga után. Nagyon jól habzik, és felkenve ez a hab krémessé válik. Könnyen le lehet mosni. Az illata nekem kicsit erős, szokatlan, de a pozitívumai ezt maximálisan ellensúlyozzák. Szerintem hónapokig elég is lesz. 560 Ft-ért abszolút megéri, de ha kicsit többe kerülne, akkor is megvenném. Kicsit húzza a bőrömet, de utána a Kaméliás szappan ezt meg is szünteti. Ha lehetne 10 csillagot adni, akkor annyit adnék érte :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. november 18.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Glycerin, Sorbitol, Theobroma Cacao Fruit Powder, Honey, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract

Sorbitol h 1 1

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.