Zamian

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kat, Módosítva: 2011. december 4.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Szappanok

A-, B- és E-vitaminokat tartalmaz, valamint antioxidánsokat, melyek gátolják a szabad gyökök bőrrugalmasság-csökkentő hatását és megakadályozzák a bőr öregedését. Puhává és hidratálttá válik tőle a bőr.

Ideális a Zamian csokis arcmaszk használata utáni arcmosáshoz.
Kiszerelés: 30g.

Blueberry

2012. január 14.

Allergiás lettem rá. Viszketett a bőröm és piros foltok jelentek meg, ezért nem használom, pedig aránylag jó összetevői vannak. SLS, parfüm? Biztos ez a baj nálam.
Anyukám is kipróbálta és szerinte is szörnyű... Nagyon szárítja a bőrt, ezért nem is értem a bőr öregedés megakadályozását. Kuka.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 14.

Marcsi Kincsesládikája

2012. január 5.

Nagyon jól habzik pillanatok alatt. Jól megtisztítja a bőrt. Szárít sajnos egy kicsit, úgyhogy utána hidratálnom kell mindenképp az arcom. Nem használom viszont már egy ideje, mert úgy vettem észre hogy sem ő, sem a csokis szappant nem tetszett az aknéimnak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 5.

Michelle

2011. december 19.

Nagyon szeretem, a teljes csomagot megvettem, az arcpakolást és a kakaós szappant is. Ha full sminket készítek, sminkelés előtt ezzel tisztítom meg az arcom. Friss, ragyogó lesz az arcbőröm tőle, alapozó alá minimálisan hidratálok utána, a bb krémhez csak a szemem környékét, és már kész is a tökéletes alap a továbbiakhoz. (Megjegyzés: közel normál bőröm van, sem túl tág pórusok vagy erősen zsírosodó bőr, sem száraz, hámló területek, csak néha egy-egy apró, még jól elfedhető, piros pattanás-szerű valami. Nem tudom, problematikus bőrön hogyan viselkedik!)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2011. december 19.

xameee

2011. november 18.

Remekül habzik, kellemes az illata, és nagyon jól táplálja a bőrömet. Finom, puha, és ragyogó lesz arcmosás után. 560 Ft-ba kerül, és nagyon sokáig elég is lesz. Ennyiért nekem ajándék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. november 18.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Glycerin, Sorbitol, Honey, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract

Sorbitol h 1 1

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!