Zara

Ár:   4595 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Zara üzletek   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: karina, az összetevőket feltöltötte: lavender, Módosítva: 2021. október 14.

Lelőhely:   Zara üzletek

Illatjegyek: mandarin, maracuja, pézsma, tiaré virág, vanília

♡ 4000,- Zara Black Amber ♡
Ár: 4000Ft , Eladó: KataViki
Állapot: bontatlan, Helyszín: Budapest, XI., fizetés: átutalás / készpénz

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

little.shana

2017. december 16.

Gyümölcsös-pézsmás, elég édes és nekem nem jött be. Tartóssága rendben van, de hamar válik bőrközelivé, inkább az első 1-2 órában lengi be az embert az illatfelhője. Ár-érték arányban szuper, ha valakinek tetszik ez az illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 16.

Barbuska90

2017. december 4.

Tesómtól kaptam 2013 karácsonyára. Nagyon jó, őszi-téli illat, kategóriájában még különleges is. Kicsit édeskés, de nem az a zavaróan gejl fajta. Nagyon jó a tartóssága, abszolút megéri az árát.

Update: azóta is nagyon tetszik, pont most döntöttem el, hogy beszerzem télre. Érdekes, hogy bár nagyon hasonlít a The One-ra, az nekem nem tetszik, míg ez nagyon bejön. Nem tudnám megmondani miért, talán ez a Zara változat kicsit édesebb?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 4.

nandy.25

2017. március 27.

Oriental mániás vagyok, de mivel féltem hogy megunom , szerettem volna kipróbálni más illatot a Zara-tól. A másik kedvenc parfümöm a The One, így kézenfekvőnek tűnt a választásom. Ott a polcok előtt ugyan elbizonytalanodtam :( mert rengeteg féle parfüm közül lehetett volna választani, de végül elhoztam a 100 ml-jét. (jobban megéri így , 100 ml 2995,-Ft a 30ml 1995, - Ft).. Illetve sajnos az összeset úgysem tudtam volna kipróbálni ott és akkor. A csuklómra felfújva hazafele félpercenkét szimatolva őszintén megbántam a vásárt :) (tudom hülye vagyok :) ) , valamiért már nem éreztem a magaménak :( De így tavaszra jó lesz "büntetlenül elfújkálni" lelkiismeret furdalás nélkül az ára miatt (is) , így nem pontozom le, illetve du.2től este 10ig intenzíven éreztem a csuklómon így tartósnak is mondanám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 27.

ssyakaky

2017. január 11.

nem túlzok, ha azt mondom, hogy megtaláltam az illatomat! édesanyámmal kozosen vettuk csomagban a femme változattal, az lett az övé, a black amber az enyém, így 1500 ft-ra jött ki a darabonkénti ár, ami őszintén aprópénz egy parfümért. alapbol nem kedvelem tulsagosan a gyümölcsös illatokat,de ebbe szó szerint beleszerettem, a bőrömön inkabb vaníliás. a tartóssága talan nem az igazi, de nem is várok tőle sokat, általában egyszer újrafújom nap közben. nagy kedvencem lett, remélem sokaig az is marad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 11.

HDR

2016. november 6.

Valóban van némi hasonlóság a Dolce The One-ok és e között. Mivel amaz tartóssága és hatósugara rajtam kb. nulla, így tökéletesen beérem ezzel a háromezer forintos verzióval, még ha nem is teljesen ugyanaz az illat. A Férjemnek pedig kifejezetten tetszik. Tartóssága kb. 3 óra. Egy kicsit valóban gyerekrágó, de nem bánom. Egyébként pedig megnyugtató illat, alváshoz is szívesen fújom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 6.

LathatatlanOzike

2016. október 26.

Nem tudom mi van velem, de szerintem mást érzek, mint Ti.
Nekem ő egy az egyben gyümölcsös gyerekrágó. Nem tudnám elviselni magamon, túl komolytalan.
Megkegyelmezek egy picikét neki, kap 2 csillagot, az üvege egyszerű, de nagyon szép.

Friss.
Újra tettem vele egy próbát, nem akarok haragban lenni vele.
Különlegesebb, mint gondoltam, bőrön sokkal szebben mutat, mint a felvagdosott papírcsíkon...
+1 csillag jár neki, de még több nem. Nem vagyok semmi jónak az elrontója, tervezem, hogy tovább fogom tesztelgetni.
Szerintem ő ajándék lesz magamtól magamnak.

"New life, new hope" kezdőcsomagom tagja, ajánlom neki, hogy hű társam legyen. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 26.

Nem tudom mi van velem, de szerintem mást érzek, mint Ti.

Friss.
Újra tettem vele egy próbát, nem akarok haragban lenni vele.
Szerintem ő ajándék lesz magamtól magamnak.

aalexaa

2016. október 13.

Vakon vettem meg egy kedves krémmániás lánytól a vélemények és az illatjegyek alapján. Édesebb illatra számítottam, azokhoz az illatokhoz képest, amiket általában szeretek (és birtokolok) sokkal kevésbé édes, kissé fanyarnak is mondanám. Ennek ellenére tetszik, talán pont azért, mert ennyire más, mint amiket használni szoktam. Viszonylag tartós, bár én nap végére már nem érzem magamon, de a párom még este is szokta dicsérni az illatomat, nagyon tetszik neki ez az illat, szerinte nagyon nőies és szexis (meg azt is mondta, hogy ha becsukja a szemét és megszagolja, lilának látja, de ezzel nem igazán tudtam mit kezdeni:D). Sok parfümöm van, ráadásul ezzel egy időben vettem egy másikat is, mégis ehhez nyúlok minden nap, még mikor egész nap itthon vagyok, akkor is befújom vele magam. A téli fagyokban lehet, hogy édesebb, melegebb illatra lesz szükségem, de így őszre fantasztikus.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 13.

DorinaBalog

2016. október 11.

Az egyik kedvenc parfümöm az őszi-téli hónapokban! Rendkívül olcsón vettem. Főleg,ha megnézem ár-érték arányban a teljesítményét. Relatív sokáig érződik rajtam, sokan kérdezték már mit használok, amikor "csak" őt. Édes illatfelhőbe burkol, egy kis eleganciával megspékelve. Az egyszerű, ám mégis nagyszerű fekete üvegcse is szuper!

UPDATE: Végre itt az ősz, teljesen el is felejtettem őt. Ám az első hidegebb októberi napon előkaptam és ahhhw. Úgy hiányzott már az illat. Biztos helye van az őszi-téli illataim között!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 11.

Yubiri

2016. szeptember 17.

2015. 11. 01. Rajtam leszáradáskor is fehér virág illata van, nem tudok vele azonosulni, pedig szerettem volna egy fekete "mélyebb" parfümöt. Viszonylag tartós.

Upd 2016. 09. 17. Véletlenül erre a parfümre esett hosszas próbálgatás után a választás legutóbb a Zaraban és A-ból B-be fordult a véleményem. Kissé rágós, kissé mély, kissé virágos illat, nem rossz ez :) + 2 csillag. A viszonylag tartós illat véleményt hosszabb használat után is tartom. Ha legközelebb Zaraban járok, biztos egy újabb illattal térek haza. Megérik az árukat!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. szeptember 17.

DFI

2016. augusztus 14.

ud:
Ha a Zarában járok, nem bírom magam visszafogni és mindig vennem kell parfümöt is. Az Oriental-t már többször is újravettem, de meguntam. Most meg ezen és a Twilight Mauve-n volt a sor. Ez a kis Black nagyon finom, lágy, kedves bármikor hordható, elég tartós, eléggé érezhető, négyévszakos illatka.
Nem egy megosztó parfüm, az a típus amelyet szerintem mindenki kellemesnek tart, nem tolakodó, nem harsogó. Számomra olyan érzés viselni, mint a Burberry woman-t.
Megkapja az ötöst.

Orientális gyümölcsös illat szerintem. Elég jó kis parfi, de nem szignatúra illat, elfújkálni tökéletes, most akciós volt a zarában: 1995 Ft 50 ml+10 ml, szóval lehet benne fürdeni. Nem egy Chanel, de viszonylag tartós.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. augusztus 14.

ud:
Megkapja az ötöst.

Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Benzyl Salicylate, Butylphenyl Methylpropional, Limonene, Hexyl Cinnamal, Linalool, Geraniol, Hydroxycitronellal, Citronellol, Citral, Eugenol, Benzyl Benzoate, Benzyl Alcohol, Amyl Cinnamal, Isoeugenol
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.