Zara

Ár:   4595 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Zara üzletek   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: karina, az összetevőket feltöltötte: lavender, Módosítva: 2021. október 14.

Lelőhely:   Zara üzletek

Illatjegyek: mandarin, maracuja, pézsma, tiaré virág, vanília

♡ 4000,- Zara Black Amber ♡
Ár: 4000Ft , Eladó: KataViki
Állapot: bontatlan, Helyszín: Budapest, XI., fizetés: átutalás / készpénz

dandy

2016. január 22.

Up: használgatom, használgatom és egyre inkább hasonlít a The One-ra....jó alternatíva, hogy ne az eredetit fújkáljam, meg nem sajnálom bedobni a táskámba, bár 100 ml-s és olyan mintha egy fél tégla jönne velem...(persze szó szerint, mert a kocka üveges változat van nekem).. :D

2016.01.14.
Nagyon jó áron jutottam hozzá egy 100 ml-s példányhoz, elsősorban azért vettem meg, mert itt sokan azt írták, hogy nagyon hasonlít a D&G The One-hoz, ami nekem nagy szerelmem, van is belőle egy 30 ml üvegcse, de vészesen fogy.:) Hát, van némi kis hasonlóság, a leszáradása után talán minimálisan emlékeztet, de azért nem mondanám, hogy ugyanolyan. Kifújáskor nekem nagyon gyümölcsös, olyan tutti-fruttis illat hirtelen, de aztán pár perc után kicsit édes, mézes, fehér virágos illattá szelídül, végül édes, ámbrás illat marad. Az illat maga nagyon szolid, nem harsány, nem telepedik rám, finoman körbeleng, nem az a tipikus édes illat. Olyan 4 évszakosnak mondom, mert el tudom képzelni nyáron is. Tartóssága közepes, 4-5 óra múlva egy frissítést elbír, de ilyen mennyiség és ár mellett nem probléma. :)
De hogy ez mitől Black???? :))))

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 22.

2016.01.14.
De hogy ez mitől Black???? :))))

nashko77

2015. november 25.

Egyik barátnőm mutatta, mivel panaszkodtam neki, hogy most már szeretnék valami minőségibb illatot, nem egy cukros kis semmiséget, de mivel a nagy szerelmem utánzatát (Kate Moss - Velvet Hour) sehol sem találom, egyébként sajnálok kiadni 10-20 ezreket egy parfümre csak azért, mert márkás. Egy napig viseltem csak ezt a drágát, de már imádom. Meglepően tartós parfüm is, ebben az árkategóriában sajnos máshoz szoktam hozzá. Most a következő küldetésem, hogy megszerezzem. Kifinomult, nem szúrós, de nem is fojtogatóan édes. Bódító, érzéki, addiktív illat. Tekintélyt parancsoló, mégsem tolakodó. Egy kívül komoly, de belül szenvedélyes nő illata. Lineáris, de én szívesen viselem ezt a sötét eleganciát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 25.

Matilda

2015. november 13.

Nekem közvetlenül kifújás után jobban tetszik ez a parfüm, mint leszáradás után. Finom illat ,de az én személyiségemhez egyáltalán nem passzol, szerintem a korosztályomhoz sem. Mióta megvettem 3-4-szer használtam, valószínűleg továbbadom anyukámnak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 13.

BloodEve

2015. október 17.

Nagyon különleges,édes és kifinomult illat, közepes hatótávolságú és tartós, 4-6 órát érezni. 2 óra múlva lecsendesedik, egy régi Impulse illatot juttat eszembe, van egy kis 90' évek hangulata is. Annak ellenére hogy jó illatnak tartom, nem tudok azonosulni vele teljesen.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 17.

csokalilla

2015. október 10.

nagyon finom :) a kifújáskor kissé szúrós, erőteljes virágillat, leszáradáskor megmarad az isteni ámbra és a tiaré virágát is érzem benne :) tökéletes!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. október 10.

vanillacaramella.sweet

2015. július 6.

Kellemes,igazi ámbrás illat. Tartós is. Nem szerelem,de 4*-ot megér. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 6.

Kellemes,igazi ámbrás illat. Tartós is. Nem szerelem,de 4*-ot megér. :)

senskin

2015. július 6.

No, kérem szépen. Egy olcsóbb kategóriás parfüm is lehet nagyon jó! Márka ide vagy oda, előfordul, hogy fújkálósnak nem kívánok mindig 20 ezreket kidobni az ablakon, másik hat parfüm mellé. Meglepően finom az illata, szolid, nem tolakodó. Nem érzem túl tartósnak,vagy az orrom már megszokta, van benne valami goth, tényleg egy black amber. Nem cicamica, rózsaszínfelhős cukormázfelhő! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 6.

Hirannis

2015. június 4.

Imádom ezt a parfümöt használni. Sokáig kerestem/keresem az új illataimat és ez teli találat a Zarától. Viszonylag sokáig tart, ahhoz képest, hogy egy ruházati márka termékéről beszélünk. Nálam ez a tipikus "táskába beledobálós", "munkahelyen fiókban tartós" parfümöm, amit nem sajnálok elfújkálni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 4.

alidak

2015. április 29.

Nem egy komplex parfüm, amolyan lineáris, de nem rossz. Őszön meg télen szoktam használni, mindennapokra, mivel különleges alkalmakra túl kevés, nyárra meg émelyítő. Nem tipikus tucatparfüm, de elképzelem, hogy van, akinek taszító tud lenni az édes ámbra illata. A tartóssága közepes, és szeretem, hogy nem bújik senki képébe erőszakkal. A négy csillagot megkapja, de nem fogom újravenni, valószínűleg valami mással is fogok kísérletezni helyette.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 29.

nyarigabi

2015. március 18.

Mivel egy az egyben The One, és az nekem nagyon nem, így ez sem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 18.

Mivel egy az egyben The One, és az nekem nagyon nem, így ez sem.

Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Benzyl Salicylate, Butylphenyl Methylpropional, Limonene, Hexyl Cinnamal, Linalool, Geraniol, Hydroxycitronellal, Citronellol, Citral, Eugenol, Benzyl Benzoate, Benzyl Alcohol, Amyl Cinnamal, Isoeugenol
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.