Zara

Ár:   1990 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Zara üzletek   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Fluffygirl, Módosítva: 2018. május 7.

Ár:   1990 Ft
Lelőhely:   Zara üzletek

Illatkategória: édes

Illatjegyek: narancs, fahéj, vanília, pézsma, örökzöld

Redlips

2017. március 12.

Nagyon jó ár-érték arányú parfüm. Sokáig használtam, 2 üveggel is vettem, most kicsit ráuntam az illatára.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 12.

besty

2017. február 14.

Régebben vettem, mikor a Zara piacra dobta itthon is a parfümöket. Nagyon szerettem. Sokáig megmaradt az illata.
Pár hónapja vettem egyet újra, mert hiányzott a parfümök közül...valamit változtattak az összetevőjén az évek alatt mert már nem azt az illatot kaptam...de ettől független még mindig szeretem. Abszolút korrekt áron van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 14.

chemistryandwine

2017. január 13.

Nagyon szeretem, többször is újravettem már, viszont lecseréltem, mert egy idő után magamon már nem éreztem. Ettől függetlenül 5 csillag jár :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 13.

Ascyra

2017. január 11.

Rákerestem, majd gondoltam: na most jól lehúzom. Az illatát imádom, de a parfüm annyira sem tartós, hogy akár egy órát megmaradjon rajtam... Mit csinálok rosszul? Én miért szeretem Őt ennyire és Ő miért nem szeret engem? Csalódás! Tessék tartósabbá válni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 11.

Melittaa

2016. október 14.

Nagyon szeretem mert erős karakteres illat. Hosszan tart a ruhán másnap is érződik. De bőrön is jól bírja

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 14.

pomme

2016. szeptember 30.

Hű, hát ez nem kispályás. Nem tudom, hogy ezt, vagy a másik Black-et próbáltam, ami fel van töltve, de amikor nem találtam tesztert és az eladó csaj egy roll-on verzióval vett üldözőbe, hogy próbáljam ki a csuklómon, már rosszat sejtettem. Nekem ez nagyon erős, nagyon szúrós szappanos illat. Levakarhatatlan. Dédmamám rejtegetett ilyen fűszeres karcos szappanokat a ruhái közt, gondolom illatosítás céljából. Végigszaglásztam a Zara kínálatát, eddig nem nagyon érdekeltek a parfümjeik, de azt kell hogy mondjam, elég mediterrán ízlésvilágú az összes. Nekem mind túl fűszeres, tolakodó, kicsit keserű vagy maszkulin. Olasz nők szoktak ilyen fajta illatot maguk után húzni térdig érő csizmában, mintás poncsóban, hatalmas napszemüveggel az orrukon és burgundi rúzzsal a szájukon. Őket nem is tudom elképzelni egy visszafogott és bájos illattal, hozzájuk illik az ilyen határozott parfüm, hozzám sajnos nem, pedig nagyon jó árban vannak és a minőségükre sem lehet panasz.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 30.

goodforyou

2016. február 27.

Nagyon szerettem ezt a parfümöt. Kellemes, nőies, és tartós :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. február 27.

Nagyon szerettem ezt a parfümöt. Kellemes, nőies, és tartós :)

Villango

2016. február 6.

UP: rajtam leszáradva nagyon semmi kis illattá alakul :( nem lett szerelem.

Pár hónapja kijelentettem hogy én aztán ezekután csak niche parfümöket hordok...erre nem betérek a zara-ba egyszercsak és a pénztárnál megkóstolva az egyiket......hát nemtom. :) Lehet mert a ruháikat imádom, de a parfümökért is odalettem.
Itthon van már 2 tőlük, de ez a black is nagyon megfogott. Tényleg dögös, és finom, rajtam kicsit tartósabb is mint vártam.
Hidegebb időre való illat, valszeg veszek egyet. Alapdarabnak tűnik nekem is. ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 6.

UP: rajtam leszáradva nagyon semmi kis illattá alakul :( nem lett szerelem.

nagypiroska1990

2016. január 27.

Nagyon szeretem!Én őt a White dögös nővérének tartom azzal a különbséggel hogy a Black tartósabb,különlegesebb.Szintén alapdarab :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. január 27.

heyitspetra

2016. január 26.

tavaly ilyenkor használtam és imádtam. anyukámnak vettem, de neki nem tetszett, szóval én használtam el. nagyon szerettem, hogy megmaradt az illata. napokig éreztem a hajamban ezt a csodálatos illatot :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. január 26.