Zara

Ár:   1990 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Zara üzletek   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Fluffygirl, Módosítva: 2018. május 7.

Ár:   1990 Ft
Lelőhely:   Zara üzletek

Illatkategória: édes

Illatjegyek: narancs, fahéj, vanília, pézsma, örökzöld

eszti87

2016. január 6.

Úgy mentem be a Zara-ba, hogy most aztán veszek valami parfümöt, ami kivételesen nem a Fruity lesz. Végigszagoltam mindegyiket, a végére már szédült az orrom - nem szerettem volna semmit elkapkodni (alacsony ár ide vagy oda), ezért mentem inkább pár kört a plázában. A bőrön is kipróbált illatok közül ez tetszett leginkább, de utólag már úgy gondolom, hogy összekeveredhetett a többi illattal (vagy a bőrömön vagy az orromban), mert otthon kifújva más volt.
Első körben el akartam ajándékozni, mert úgy éreztem, nem passzolunk. Egy kedves barátnőm, aki rajong azért a bizonyos vattacukor parfümért (ami nekem egyenlő az instant fejfájással), nem győzte dicsérni ezt az illatot, és először összetévesztette a vattacukorral. Hát, nem örültem. :D
Azóta is úgy fújom magamra, hogy "még meglátom", mi lesz vele, elajándékozom-e. Nekem valamiért tetszik... rajtam a kifújást követő kb. fél óra elteltével lesz finom illata, előtte túl tömény. Reggel 8-kor fújtam magamra, most 4 óra van, és a csuklómon érzem még az illatát, ill. ahogy teszek-veszek, meg-megcsap az illat. A tartósságára tehát nincs panaszom - ebben az árkategóriában legalábbis biztos nem :)))))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 6.

vandi

2016. január 2.

Nagyon finom illat :) De a tartóssága miatt sajnos csak 3*

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 2.

Nagyon finom illat :) De a tartóssága miatt sajnos csak 3*

Csillu88

2015. december 27.

kb addig tart az illata míg beérek a munkahelyemre :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 27.

kb addig tart az illata míg beérek a munkahelyemre :D

Biamaki

2015. december 21.

Engem Gucci Florára emlékeztet, attól kicsit édesebb. Tartósabb mint a többi Zara parfüm. Az àra szuper.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 21.

liv17

2015. november 20.

A 30ml-t vettem meg 2000 ft-ért. A Lancom La vie est belle és a Lacoste Femme keveréke szerintem, édes fűszeres illat. A La vie est belle-nél jobban bejön mert nem leszek rosszul ha ezt fújom magamra, nem olyan tömény.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 20.

rafi

2015. november 9.

A 30ml-es van meg, aminek a kupakja valami borzalom. Egyébként az illattal olyan se veled-se nélküled kapcsolatban vagyok. Hol imádom, hol képtelen lennék magamra fújni. Nagyon a hangulatomtól függ. Nem értem miért, alapvetően nagyon kellemes, picit citrusos, de kellemesen édes illata van, csak néha valahogy nem kompatibilis a bőrömmel/kedvemmel. Nagyon tartós egyébként, és amikor épp úgy vagyunk, nagyon szeretem használni. 4 csillag, bár a saját hülyeségem miatt, de ettől függetlenül nem tudom csodaszernek nevezni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. november 9.

profectuscat

2015. november 7.

Ez édeskésebb, mint a Femme, de hasonlóak szerintem. Ezt inkább hétköznapra használom, a Femme az "előkelőbb" illat. Egyébként eléggé édes, őszre, télre jó, de nyárra, melegben nagyon fullasztó lesz... A citrust kiérezni belőle néha, de inkább meleg illat családba tartozik.
Hosszantartó, de napvégére már csak a meleg, édes illat marad meg.
Amit nem szeretek viszont: 30ml-es változat van meg nekem és ennek ilyen kerek pattintós kupakja van, ami szerintem valami borzasztó! Nehéz le-fel tenni, és még csúnya is :/ de a beltartalom a lényeg :) azt meg nagyon szeretem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 7.

Hosszantartó, de napvégére már csak a meleg, édes illat marad meg.

Eszti23

2015. október 18.

Nálam nagyon bevált. Kellemes, hosszan tartó illat abszolút jó áron! Imádom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 18.

Nálam nagyon bevált. Kellemes, hosszan tartó illat abszolút jó áron! Imádom!

Timcsi85

2015. augusztus 4.

Szerencsére csak a kicsi kiszerelést vásároltam meg. Émelyítően cukorkás illata van, és hiszem, hogy van akinek ez jól áll és kedveli, de számomra túl sok. Két csillagocska, mert: árban nagyon nyerő és tartósságára sem volt panaszom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 4.

Moncheechee

2015. május 15.

Ma vettem egy Zara Black-et. Az ára vitathatatlanul nagyon jó, de a tartóssága már vitatható. De kétségkívül megéri ennyi pénzért, ha szereted a feltűnő, inkább édes illatokat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. május 15.