Zara

Ár:   1990 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Zara üzletek   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Fluffygirl, Módosítva: 2018. május 7.

Ár:   1990 Ft
Lelőhely:   Zara üzletek

Illatkategória: édes

Illatjegyek: narancs, fahéj, vanília, pézsma, örökzöld

nyarigabi

2015. március 20.

Finom fűszeres-vaníliás esti illat.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 20.

Finom fűszeres-vaníliás esti illat.

bellehercegno

2015. március 19.

Érdekes egy illat,a Zarák közül,melyekkel eddig találkoztam,talán ez a legegyedibb.Írták,hogy mintha folyamatosan változna.Én is ezt tapasztaltam vele anno,de mivel többet volt nem szeretem státuszban,ezért inkább menesztettem.Ár-érték arányban viszont jó választás lehet,ha valaki kedveli a kicsit nehezebb,fűszeres parfümöket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. március 19.

vfruzsina

2015. március 4.

Habár ezt a parfümöt inkább azért vettem,mert nem drága, mégis jó az illata, és nem akarom mindig a nagyon drágát fújkálni magamra, nagyon tetszik.
Én csak egyet szoktam fújni magamra, de az is rendkívül tartós.Mikor még nem volt meg és a boltban kipróbáltam, még másnap is éreztem az illatát a csuklómon!
Szerintem nagyon jó, bár valakinek lehet kicsit erős az illata

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 4.

Szerintem nagyon jó, bár valakinek lehet kicsit erős az illata

fodornoncsi

2015. január 5.

Ez a kedvenc Zara illatom mar evek ota, ma vasaroltam ujra, mar hianyzott :) ar-ertek aranyban kituno!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. január 5.

moldvaieva

2014. augusztus 26.

Volt szerencsém kipróbálni ! (Szegedi Árkádban majdnem biztos,hogy kb minden zara parfüm kapható, legalábbis női ) Szerintem a Zarának 2 igazán jó illata van és ez az egyik. Az illatán én különösebben nem éreztem ki a vaníliát vagy a fahéjt de egyébként tényleg nagyon kellemes nőcis kis illat ez , igazán édeskés. A tartósságával nem vagyok megelégedve , viszont az ára még így is bomba jó (30ml 2000 ft 50 ml 3000 ) szóval emiatt mindenképp 5 *

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 26.

senskin

2014. augusztus 13.

Nem rossz, de nem az én illatom. Túl vaníliás, fahéjas illatokat nem igazán kedvelem. Viszont jól megkomponált, az tény.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. augusztus 13.

bubbans

2014. május 11.

A Zarában vettem régen egy black peony nevű parfümöt, nagyon sajnálom, hogy már nem lehet kapni mert imádtam az illatát. Ezt találtam helyette, az illata majdnem ugyanaz, mint a black peony-nak, az ára nagyon kedvező és még nap végén is érzem magamon az illatát :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 11.

nikci12345

2014. május 6.

Nagyon tartós, nőcis, vonzó illat. Elég tartós is, és 2000 Ft-ot nagyon megér.:) 5

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 6.

katonaaniko

2014. február 22.

Imádom az illatát,és az ára sem vészes.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. február 22.

Imádom az illatát,és az ára sem vészes.

JennyBarta

2014. január 25.

A Zara üzletek adta stílust imádom, rendszeres vásárlójuk vagyok! Parfümjeiket nagyon olcsónak találtam, és mivel lehetőséget nyújtanak, az illatok kipróbálására, így végig fújkáltam az összeset. Igazából csak 2-3 illat tetszett a többi borzalmas volt. Viszont ez az illat rögtön levett a lábamról! Eddig mindig márkás, nagy parfüm cégek illatait használtam, azokat is dicsérték de ez! Rengetegen megjegyzik, milyen édes illatom van, és hogy mennyire illik hozzám! Igaz, nem tart egésznap ki az illata, így állandóan magamnál hordom! Mindenképpen újra veszem, sőt mást már nem is használok! :))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. január 25.