Zara

Ár:   3995 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Zara üzletek   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: nyarigabi, Módosítva: 2016. november 7.

Lelőhely:   Zara üzletek

Kiadás éve: 2016.

Illatcsalád: virágos

Illatösszetevők: bergamott, rózsa, ribizli, barack, cédrus

ZARA ORCHID Edp+Golyós parfüm
Ár: 3200+Posta , Eladó: Kriszti67
Állapot: 100 ml / 48 ml + 10 ml / 9,5 ml, Helyszín: Db. , fizetés: Személyesen v. Posta

Eszterke2010

2019. május 11.

2018-as nyár nagy kedvence volt, csak ezt a használtam a parfümjeim közül. Friss, üde, virágos, nem tolakodó, szuper illat és rajtam tartós is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 11.

mrs.imperator

2018. szeptember 8.

Csak a Gardenia miatt vettem meg 4 ezerert az osszecsomagolt dobozkat. Ezt meg eladtam, nem az en vilagom. Viszont tobben kerdeztetek minek lehet az utanzata az Orchid, szerintem a Versacce-Bright Crystal parfumnek. Szoval en maradok a Gardenianal :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. szeptember 8.

orsolyap

2018. augusztus 23.

Tömegillat...Ezt nem szeretem. Tartóssága kb. tényleg 2 óra. Zarában vettem kb. 3500 Ft-ért. Egynek elment. Semmi különös, csak szimpla virág illat.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 23.

melica

2018. augusztus 23.

A kedvencem!! Nagyon tetszik az illata, virágos gyümölcsös. Tartóssága kb. 2-3 óra, sajnos utána újra fújni kell.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. augusztus 23.

bniki13

2018. augusztus 5.

A Gardeniával volt összerakva 3995 forintért. Annyira nem jött be nekem, mint a Gardenia, viszont kellemes illata van.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 5.

Tubi888

2018. július 19.

Kedvenc parfümöm pedig a legolcsóbb!
Olyan finom az illata! Ha befújom magam mindig olyan frissnek érzem magam!
A problémám az vele, hogy a felénél mindig ki kell dobjam mert tönkre megy a fújó részé és sehogy nem jön ki! Már próbáltam más parfüm fújó részét rárakni de akkor sem jön ki! Nem vonok le érte csillagot!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 19.

Kedvenc parfümöm pedig a legolcsóbb!
Olyan finom az illata! Ha befújom magam mindig olyan frissnek érzem magam!

lindacandydive

2018. július 1.

Kedvenc parfümöm valaha. Először a 30ml-es verziót vettem meg próbából, mert tetszett a boltban az illata és 2000 Ft-ért simán megérte. Aztán azt vettem észre magamon, hogy még este is simán érezni rajtam és nagyon-nagyon finom az illata még akkor is, így megvettem a 100ml-eset is, hogy jó sokáig elég legyen. :)♥

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 1.

nandy.25

2018. május 25.

Anno első szaglásra beleszerettem!!!!! Most így 2 év után picit zavarba ejtő ez a virágos illat (folyamatosan változik az ízlésem így 35 felett is ) de Többen is megjegyzik mindig, hogy mennyire finom illatom van, így nem cserélek :) Valóban nem bír ki egy egész napot, de ár-érték arányban verhetetlenek a ZARA parfümjei! <3

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 25.

andrea91

2018. január 14.

Szoval nagyon akartam ezt a parfumot. Tetszett az egyszeru samponos illata. Aztan mire eljutottam odaig, annyian voltak hogy inkabb csak fujtam egyet a kezemre, a masikra ennek az intenziv valtozatat, gondoltam addig elintezek mas dolgokat, addigis elvezem aztan addig hatha lemegy a sor...
hat annyira de annyira jo hogy sokan voltak🙏🙏
Iszonyuan kiboritott, eles, szuros volt hosszutavon nagyon bantoan, es egesz napom eluszott a fejfajastol amit okozott:(
Sajnalom en nagyon akartam de mostmar nagyon nem, legalabb olcso kor volt:D
Kulonben nekem egyaltalan nem tetszik ez a mubor tok. Csunya is es teljesen praktikatlan. Ha megvettem volna akkoris az az elso hogy azt leveszem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 14.

hat annyira de annyira jo hogy sokan voltak🙏🙏
Sajnalom en nagyon akartam de mostmar nagyon nem, legalabb olcso kor volt:D

Dormir

2017. szeptember 19.

Hát, ez piszkosul finom. Zaráéknak jó kis illataik vannak, de valahogy vagy a tartóssaggukkal van bajom, vagy azzal hogy akármilyen ügyes koppintások, hiányzik a lelkük.
Nos, ez a kis bitang jött, látott és győzött.
Tartós, friss, édes, pimasz, energikus.
Majdnem samponosan, ártatlan tinilányosan gyümölcsös. A ribizli ad neki egy csavart, üdévé, moslygóssá teszi.
Nagyon tetszik!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. szeptember 19.

Nos, ez a kis bitang jött, látott és győzött.
Tartós, friss, édes, pimasz, energikus.
Nagyon tetszik!