Zara

Ár:   3995 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Zara üzletek   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: nyarigabi, Módosítva: 2016. november 7.

Lelőhely:   Zara üzletek

Kiadás éve: 2016.

Illatcsalád: virágos

Illatösszetevők: bergamott, rózsa, ribizli, barack, cédrus

ZARA ORCHID Edp+Golyós parfüm
Ár: 3200+Posta , Eladó: Kriszti67
Állapot: 100 ml / 48 ml + 10 ml / 9,5 ml, Helyszín: Db. , fizetés: Személyesen v. Posta

Timcsi85

2017. április 27.

A legfrisebb szerelem-illatom a gyümis tavaszi-nyári parfümök közül. Végre eszméletlenül tartós, baromira szép és számomra a belbecs is végre kissé egyedibb a megszokottnál.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 27.

vanillacaramella.sweet

2017. február 21.

Ízlésesebb a külseje, mint matt társaié szerintem. Felüdülés volt,hogy végre kicsit egyedibb a többi újabbhoz képest. A gyümik és rózsa nagyon kellemes együttese, leszáradásában a cédrus engem zavar. Majd még tesztelem, addig 4*. Venném-vinném, de nem teljes áron. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 21.

fanni1226

2016. november 9.

Nagyon-nagyon szeretem. Számomra is inkább gyömölcsös, mint virágos illat. A bőrtokja is aranyos, de én levettem. Maga az illat sokáig érezhető - azért nem nap végéig, de ár-érték arányban tökéletes, még akkor is, ha a nap felénél fel kell frissíteni magam kicsit. Biztos vagyok benne, hogy még más illatot is kipróbálok, mert mindegyik nagyon tetszett :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 9.

LathatatlanOzike

2016. november 8.

Orchid, Gardenia, Vanilla... Össze-vissza szagolgattam őket az üzletben, a Vanilla gyorsan kihullott, végül a Gardenia is (de az is nagyon jó!), maradt az Orchid.
Gyümölcsös illat, kevés virággal. Rohangászós, könnyed, kissé megszokott, ettől függetlenül szeretem hordani. :)
EDP, de sajnos nem annyira tartós, mint a Zara EDT parfümjei.
Tényleg jó ötlet a bőrhatású tok a kockán, szépen mutat, de emiatt nem kellene rádobni 1000 Ft-ot szerintem...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 8.

EDP, de sajnos nem annyira tartós, mint a Zara EDT parfümjei.

krémparádé

2016. november 8.

Megtetszett a csomagolása és az üvegből az illata, így mindkét kézfejemre felfújtam. Meglepett, hogy utána egész nap éreztem, kézmosás után is és nem csak közelről szaglászva, hanem útközben is meg-meglegyintett az illata, ma reggel pedig még érzem a kabátom ujján. A friss gyümölcsös indítás egész finom, a virágok viszont kicsit mosóporossá teszik. Friss, vidám, légies illat, telitalálat, ha valaki az ilyen jellegűt kedveli, viszont tény, hogy nem hoz semmi újat, ez is az a bizonyos "ezt már ismerem, éreztem valahol" kategória .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 8.

nyarigabi

2016. október 28.

Érdekes, hogy a Zara oldalán a leírás szerint virágos illatcsalád (a magyar honlapon nem, de a spanyolon lehet az illatokat is böngészni), pedig ez egy egyértelműen gyümölcsös illat. A ribizli dominál, nagyon finom, viszonylag erőteljes, bár 3 óránál tovább nem tart ki az ereje.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 28.