Zara

Ár:   6900 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Zara üzletek   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: vwrita, az összetevőket feltöltötte: Joe38, Módosítva: 2013. augusztus 26.

Lelőhely:   Zara üzletek

Illatjegyek:  vanília,  karamella, fás, édes

jampiangel

2019. március 29.

Egy kedves krémmániástól sikerült megszereznem, mert a Zarában csak párban lehetett kapni olyannal ami nem érdekelt. Füstös, nőies, keleties illat, szerintem illik hozzám, vonzónak mondanám a jellegét. A tartósságáról még update-elek, de egyelőre nagyon szeretem és nem is drága.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 29.

mafalda

2019. január 30.

Enyhe illat csak közelről érezni, de nagyon finom valóban füstös keleties. 🙂

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 30.

Enyhe illat csak közelről érezni, de nagyon finom valóban füstös keleties. 🙂

szptimea

2019. január 28.

Nem dobogtatja meg különösen a szívem, de hétköznapra tökéletes, ennyiért meg főleg.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 28.

fszilvi95

2018. november 18.

A kis kiszerelést vettem meg, golyós formában. Nem tudom, hogy más-e az összetétele esetleg, mint az eredetinek, de rajtam egyszerűen BORZALMAS.
Nekem nagyon fűszeres, cserébe hihetetlen tartós, amit ebben az esetben nagyon sajnálok, mert nem szeretném már érezni magamon.
Az nem tudom miért lehet, de nekem néha átcsap olyan illata, mint amikor belépsz egy dohos szobába, és beleszippantasz egy poros könyvbe. Nagyon sajnálom pedig, annyi jót olvastam róla :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 18.

szilva82

2018. november 1.

Táskába dobálós kis kiszerelésem van/golyós/.
Én nagyon csípem, nem tolakodó, a Tresor La nuit diszkrétebb változata.
Pasim szerint karamell illatom van tőle... :D és ő ezt nagyon szereti...:)
Irodában, hétköznapokra tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 1.

Táskába dobálós kis kiszerelésem van/golyós/.
Én nagyon csípem, nem tolakodó, a Tresor La nuit diszkrétebb változata.
Pasim szerint karamell illatom van tőle... :D és ő ezt nagyon szereti...:)
Irodában, hétköznapokra tökéletes.

juditfoldesi

2018. október 30.

Nagyon szeretem, különleges, nem hasonlít semmihez. Közepesen tartós, nem tolakodó őszi/téli illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 30.

cintialaura

2018. október 15.

LSTE mintha az én gondolataimat írta volna le. 10 ml-s változatban vettem meg, táskábadobálós parfümnek. Az igazat megvallva arra jó is, de másra nem nagyon. Felkenés után egy órával már szinte nem is érezni, és nem elég karakteres, nekem megfoghatatlan, semmit sem lehet úgy igazán kiérezni belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 15.

LSTE

2018. október 14.

A boltban szaglászva beleszerettem a Wonder Rose illatba. Ami nem lett volna probléma, de sietségemben (Glamour napok voltak) az Orientált emeltem le a polcról, amit már csak itthon vettem észre.

Kellemes illat nem mondom, de nekem nem elég erőteljes. Szeretem a karakteresebb illatokat. Valamint rajtam nem is nagyon tartós.

Feltettem eladásra, hátha valaki szereti és fele árért beszerezne egy új darabot. Engem nem tesz boldoggá, de hátha mást majd fog.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 14.

sarahL

2018. október 6.

Nagyon eltalálták ezt a parfümöt: nőies, kissé fűszeresnek érzem, de nagyon viselhető illat, a leszáradása pedig szuper! Most ősszel-télen ideális szerintem, nyáron nekem sok lenne, bár én 30 fok felett nem bírok elviselni semmilyen parfümöt magamon, mert émelygek tőle. A tartóssága is teljesen rendben van, kedvencek közé kerül:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 6.

elena066

2018. augusztus 30.

Sohasem voltam híve a fast fashion márkák parfümjeinek, de a teszteren megtetszett az illata.Nálam a múlt év tél illata volt, imádtam hogy nem édes, olyan nőiesebb inkább, bár a tartóssága hagy némi kívánni valót maga után de egy próbát megér mindenkinek szerintem :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 30.

Antioxidánsok: BHT

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színezék. Narancssárga.