Zara

Ár:   6900 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Zara üzletek   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: vwrita, az összetevőket feltöltötte: Joe38, Módosítva: 2013. augusztus 26.

Lelőhely:   Zara üzletek

Illatjegyek:  vanília,  karamella, fás, édes

3000 Ft kb 55 ml! Zara Women Oriental
Ár: 3000 Ft , Eladó: jampiangel
Állapot: 100 ml/55 ml, Helyszín: Debrecen, fizetés: Személyes átvétel Debrecenben lehetséges, előreutalás esetén foxpost vagy postázás, melynek költségét a vevő állja

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

nyarigabi

2017. október 6.

Ülök a buszon és ez az illat árad egy fiatal lányról. Édes, különleges.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 6.

Ülök a buszon és ez az illat árad egy fiatal lányról. Édes, különleges.

Abi04

2017. szeptember 28.

Nagyon szeretem ezt az illatot, teljesen én vagyok. Tökéletes őszi- téli illat.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 28.

Nagyon szeretem ezt az illatot, teljesen én vagyok. Tökéletes őszi- téli illat.

adrica

2017. szeptember 20.

Mintha a LVEB és a Si szerelemgyereke lenne, de az érces, harsány, gagyi, olcsó, közönséges részeket nem örökölte volna. Édes, de nem fojtó, fűszeres, de nem kiabáló. Egy puha édes, de közben meg izgalmas kis könnyű darab. Jó viselni. Nem ciki kategória. Nagyon hangsúly van a mértékletességből. Semmi sincs benne túl, amitől abszolút kényelmesen hordható. Szép illat! Ősszel, télen tökéletes!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. szeptember 20.

Orsika0520

2017. augusztus 19.

Ajándékba kaptam, magamnak nem biztos, hogy megvettem volna. Viszont nagyon megszerettem, igazi téli parfüm, különleges, kicsit szúrós-fűszeres, mindemellett brutál édes. Nem kizárt, hogy újra veszem :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 19.

ivettdesztiics

2017. július 12.

Az illata nagyon tetszik, többen is megdícsérték rajtam :) nem a max pontot adom, mert nem annyira tartós, nekem többször újra kellett fújnom. Bár ár-érték arányban tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 12.

weiszi

2017. július 9.

Többen megdicsérték rajtam,nagyon jó kis illat!Hangulatfüggő...nekem 30 fok alatt ideàlis.☺Tartóssàga egész jó,de én utànafújok akkor is ha nem kéne...és jelentem,eddig túlélte a környezetem!☺

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. július 9.

Havu

2017. június 10.

Kedvenc parfümömmé nőtte ki magát! Mióta megvettem csak ezt használom. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 10.

Kedvenc parfümömmé nőtte ki magát! Mióta megvettem csak ezt használom. :)

kdorci

2017. május 6.

A kedvenc illataim egyike. Kicsit talán az armani Sí parümfre hajaz. Nagyon szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 6.

mmartina97

2017. április 23.

A kedvenc parfümöm. Mindennap ezt használom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 23.

A kedvenc parfümöm. Mindennap ezt használom.

davidildiko

2017. március 22.

Én a 30 ml-es változatot vettem meg, mert úgy éreztem, hogy 100 ml-esnek már nem ugyanolyan az illata. Nagyon szeretem az illatát, könnyen elfér táskában is, azt viszont sajnálom, hogy nem olyan tartós az illata, nap végén már semmi nem érezhető belőle :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 22.

Antioxidánsok: BHT

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színezék. Narancssárga.