Zara

Ár:   6900 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Zara üzletek   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: vwrita, az összetevőket feltöltötte: Joe38, Módosítva: 2013. augusztus 26.

Lelőhely:   Zara üzletek

Illatjegyek:  vanília,  karamella, fás, édes

3000 Ft kb 55 ml! Zara Women Oriental
Ár: 3000 Ft , Eladó: jampiangel
Állapot: 100 ml/55 ml, Helyszín: Debrecen, fizetés: Személyes átvétel Debrecenben lehetséges, előreutalás esetén foxpost vagy postázás, melynek költségét a vevő állja

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

truffel

2017. január 13.

Nagyon szeretem, kellemes illata van viszont nem marad meg sokáig és testközelből jobban érezhető.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 13.

pomme

2017. január 12.

Titkon reménykedtem benne, hogy mégiscsak elég édes és faék egyszerűségű lesz, olyan jó kis bekuckózós illat, amit azért vesz az ember, mert leszívesebben megenné. Nem érzem egysíkúnak, sem túl édesnek, rajtam valahogy a közepesen édes alatti részen van valahol. Karamelles, fás, ahogy szárad le, egyre kesernyésebb rajtam, vagy füstös, ki hogy hívja, sajnos nem tetszik magamon. Vaníliát sem nagyon érzek, pedig azt is nagyon szeretem. Viszont ismerős az illat, biztosan éreztem már valahol. Lehet, hogy még ruhán kipróbálom később, hátha úgy nem változik rossz irányba. Nagyon baráti az ára egyébként, örültem volna, ha végre találok egy olcsó és jó parfümöt, de ez most nem lesz az.

Update: nekem ez is túl nyanyás, mint a Zara parfümök nagy része. 50 alatt csak állandóan drámázó és kiabáló olaszokon/spanyolokon tudom elképzelni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 12.

moldvaieva

2016. december 25.

Szerintem is nagyon kellemes nőcis illat,barátnőm kapta karácsonyra :) de nekem is ahogy megéreztem tudtam azonnal be kell szerezzem szóval azóta elengedhetetlen a mindennapokra.

Update : Egyszerűen tökéletes illat, amit imádtam !!!Sajnos csak múlt időben tudok róla beszélni.
Kezdem azzal, mióta megváltoztatták az üvegét.. ami szerintem óriási melléfogás volt, azóta a tartóssága egy nagy nulla !! Régebben eu de parfum minőség volt.. hát ez most oda lett egy-két óra a tartósság és kifújt... ugyanolyan lett mint a többi zara illat, mert ez volt a legtartósabb DE CSAK VOLT
Ettől független az illata miatt csak 2 csillagot vonok le

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 25.

Ettől független az illata miatt csak 2 csillagot vonok le

Dézi

2016. november 12.

Nem igazán èrtem a kiìrt árat, èn 3000 Ft-èrt vettem a 100 miliset az árkádban.
Finom, tartós illat, bár az intenzitasa lehetne erősebb, ez inkább bőrközeli parfüm. Èdes- vanìliás- fás az alap illat, de kèsőbb kicsit bepúderesedik. Nagyon szeretem a Zara parfümjeit, mind különleges illat, ráadásul olcsók is, legszìvesebben az összeset megvennèm. Őszre- tavaszra tökèletes illat, tèlre èn a fűszeresebb- kuckósabb illatokat szeretem használni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 12.

Nem igazán èrtem a kiìrt árat, èn 3000 Ft-èrt vettem a 100 miliset az árkádban.

Terka25

2016. október 31.

Ott kezdem, hogy volt egy Fenzi LVEB utánzatom, amit félig sem használtam el, tovább adtam. Most meg úton van hozzám ebből egy 30ml -s üvegcse. Nem vagyok normális. :D Tökéletes utánzat, semmi alkoholos szag, semmi mellékzönge. Ráadásul nagyon tartós ,10 órán át simán illatozott . Nem vagyok törékeny, sem szőke, sem plázacica, sőt egyáltalán nőcis sem vagyok, mégis jól érzem magam benne. :D

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 31.

barbixd

2016. október 17.

Igazság szerint csak egy a baj vele, hogy rajtam nem tartós. :( Az illata egyébként ott van szerintem, bár nem olyan amit megjegyez az ember, és a kiszerelés, ár-érték arány teljesen jó. Kísérletezős időszakomban vettem meg, de nem ez az igazi, viszont csak így is elfújkálgatom és sokáig elég, ahhoz képest, hogy többször is használom egy nap.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 17.

KittiASzuperpocok

2016. szeptember 30.

Ez az illat is olyan semmilyen. Nem tartos. Viszonylag jol osszerakott illatocska de oszinten...semmi kedvem orankent fujkodni. Maga az illat jo lenne rohangalosnak taskaba bedobni de igy, hogy semmit nem tart inkabb nem. Hamar elajandekoztam az enyem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 30.

LathatatlanOzike

2016. szeptember 28.

Húha. Nem akarok gonosz lenni, de nekem ő nem valami nagy durranás.
Számomra is kissé fejfájdító, kellemetlen illat.
Egyszóval nem. Köszönöm.
Sajnálom, de az élet kegyetlen. Csak úgy záporoznak a pofonok, és az 1 csillagok.

Update 1.:
Már megbántam, hogy lepontoztam, nem érdemelte meg, és nem is kellett volna visszavinnem a boltba a parfümöt. :( Csak mérges voltam és csalódott, így jött ki rajtam.
Eddig csak 3*, mert még nincs a birtokomban, nem tudok róla szépeket írni.

Update 2:
Ma érkezett meg ez a kis parfüm. Jó, nem kicsi...egy gyönyörű nagy kocka. Nem is értem, hogy miért kellett megváltoztatni az üveg formáját, sokkal szebb a régebbi, nagyon gyönyörűek ezek az éles vonalak. :) Kár, hogy a Nuit-om nem ilyen, az lett volna az igazi szerelem, ő még ennél is szebb a különleges színvilágával.
Az illata nem annyira varázsolt el, mint az üveg, de kifejezetten jó, szívesen fogom hordani a fagyosabb időkben.
Nehezebb illat, mint a Nuit és a Femme. Hozzám az utóbbiak jobban illenek, mert törékeny, szelíd illatok. És én sem vagyok egy vadmacska.
Ma reggel egyből felfújtam (az újdonság varázsa), és még most is érzem halványan!
Egyébként a mai Dm, Rossmann, Müller (elhoztam az összes parfümszórót:PP) túrám alaphangulatát szépen megadta, mert jól muzsikált rajtam a leszáradás során, a kifújás utáni pillanatok kevésbé tetszenek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 28.

Húha. Nem akarok gonosz lenni, de nekem ő nem valami nagy durranás.
Számomra is kissé fejfájdító, kellemetlen illat.
Egyszóval nem. Köszönöm.

Update 1.:
Eddig csak 3*, mert még nincs a birtokomban, nem tudok róla szépeket írni.

Update 2:

klau810614

2016. szeptember 23.

Pacsulis ,édes finomság.Jelenlegi egyik szerelmem a Nuittal egyetemben :) Mindkettő brutál tartós és nagyon megéri az árát!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 23.

Kolibri82

2016. szeptember 5.

Szerencsére kaptam. Borzasztóan édes, émelyítő, fejfájdítós....számomra olyan "piaconvásároltezerforintosparfüm" illata van. Semmi különlegesség nincs benne. Valamire majd elhasználom, de magamra biztos nem fújom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 5.

Antioxidánsok: BHT

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színezék. Narancssárga.