Zara

Ár:   6900 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Zara üzletek   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: vwrita, az összetevőket feltöltötte: Joe38, Módosítva: 2013. augusztus 26.

Lelőhely:   Zara üzletek

Illatjegyek:  vanília,  karamella, fás, édes

3000 Ft kb 55 ml! Zara Women Oriental
Ár: 3000 Ft , Eladó: jampiangel
Állapot: 100 ml/55 ml, Helyszín: Debrecen, fizetés: Személyes átvétel Debrecenben lehetséges, előreutalás esetén foxpost vagy postázás, melynek költségét a vevő állja

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

nandy.25

2016. augusztus 18.

Ez lenne az új kedvencem..........de csak lenne!!!!!!!!!!! Mert imádom egyébként valami eszméletlen tartós, barátnőm üvegcséjéből fújtam magamra egy buli előtt, 2 napig éreztem a hajamon is. Egy internetes eladós oldalon már-már gyanúsan olcsón (2000 Ft,-) jutottam hozzá egy 100ml-shez, a lány azt mondta sok a parfümje azért válik meg tőle, de sajnos ez nem ad olyan élményt. Nem tudom hogy hamisítják is már ezt a márkát,vagy csak "felhígította" valahogy, Lányok ez lehetséges szerintetek???!!!! :( :( Nem pontozom le emiatt mert tényleg most ez a best of nálam. Inkább őszi illatnak mondanám, jó kis fűszeres.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 18.

whiteA

2016. augusztus 15.

A munkatársaimtól kaptam egy ilyet és nagyon imádom! Szerencsére hatalmas a kiszerelése, ami jó sokáig elég lesz, akármikor magamra fújom, mindig megkérdezik hogy mi ez, mert nagyon finom?! Ezeken kívül ráadásul tartós is, hajon szerintem 2 napig simán érezni. Én nagyon elégedett vagyok vele, ajánlom mindenkinek!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. augusztus 15.

nanne

2016. július 16.

30milist vettem, csak azért mert akciós volt és a kasszánál nem volt idő gondolkozni... :D Ár-érték arányban nagyon jó, de nem kiemelkedő számomra, csak tavasszal,- esetleg majd ősszel- tudom elképzelni. Kifújáskor nekem egy kicsit bántja az orrom, aztán megszokom, és nagyjából 1,5-2 óra múlva előjön egy karamellás vaníliás édes illat, ami szeles napokon vagy csak a metróban igen jól tud esni. Nem egy nagy hatósugarú, de nem zavar. Tartóssága szerintem 4-5óra, de a kis üveget simán bedobom a táskába. Nem lett szerelem, de azért jó, hogy van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 16.

dandy

2016. július 1.

Up: se vele, se nélküle kapcsolatunk van, 30 ml-t hirtelen felindulásból eladtam pár napja, de nem hagyott nyugodni, hiányzott:)))) bár nem most van neki itt az ideje, mert telet igényel, de beszereztem egy 100 ml kis kockát:))) ezt már nem adom...:))

2016. április 18
Csere útján került hozzám, és valóban egy az egyben Zara Champs Elysées, csak csillám nélkül. Ott már korábban leírtam a véleményem, nagyon finom édes, meleg, vaníliás-karamellás illat, nekem egy kicsit LVEB utánérzet, de csak szolidan, mert azt soha nem fújnám magamra:). A Champs Elysées-t eladtam, mert olykor túl sok volt nekem, de aztán többször eszembe jutott, hogy kár volt, így most ezt a 30 ml-s üvegcsét félrerakom télre. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 1.

2016. április 18

Petyuska

2016. június 27.

A leárazások miatt kóvályogtam az üzletben, és kiszúrtam hogy akciósak a parfümök is. Végigszaglásztam az összeset, de Ő nagyon megfogott. Igen Ő. Egyszerűen imádom!!!! A hőn szeretett Chloé-mat cseréltem le rá. Tartósságában látok némi kivetnivalót de megbocsájtom, mert nekem szerelem volt első fújásra. Mivel 100 millis az üvegcse, még így is sokáig elég lesz szerintem, ruhán pedig abszolút tartós az illata. Teljesen megbabonázott, IMÁDOM 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 27.

vimka91

2016. június 14.

Amíg használtam, imádtam. Egy ideje elfelejdkeztem róla, de még maradt egy kicsi, úgyhogy el fogom használni. Annyira tartós, hogy egy alkalom egy évfolyamtárs, aki elment mellettem, meg is jegyezte, hogy milyen jó illatom van. Én 3500 ft körül vettem, ez az ár verhetetlen ilyen kategóriájú parfüm spray-nél.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 14.

Fevi

2016. június 7.

Karácsonyra kaptam még, mégis most valahogy került a kezem ügyébe újra. Nagyon szeretem, nem is értem hogy feledkezhettem meg róla. Nagyon nőies illata van

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 7.

adorka

2016. május 1.

Nagyon nagyon finom illata van. Tartós is. A régi kiszerelése jobban tetszett.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 1.

Nagyon nagyon finom illata van. Tartós is. A régi kiszerelése jobban tetszett.

Timi8

2016. április 10.

Nos, leszögezem itt az elejèn màr, hogy 5-öst adok az illatnak, mert kellemes ès a tartóssàga is megfelelő... rèszletesebb jellemzèst a màsik nèven futó azonos illatuknàl talàlsz ;)))
...viszont baromira nem èrtem, hogy tök u.a-t az illatot mièrt àrulja az üzlet 2 különböző nèven akàr egyenüvegben is? Nem èrtem mert ez az illat full megegyezik a Champs Èlyèses-el (nem, nem Guerlain, Zara !!! ), ami nem mellèkesen LVB dupe. Tehàt ez is az! Pacsuli cukorèdesen.
( vagy csak annyi a különbsèg, hogy a C.È-nek glittetes a beltartalma az Orientalnak pedig víztiszta... de ettől nem kellene àt is nevezni, hiszen az illata u.a.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 10.

laracroft

2016. április 5.

Mintát kaptam belőle vásárlásom mellé. Engem nem nyűgöz le, bár nagyon finom édes, de amolyan tucatillat, és a tartóssága se valami fényes. Amúgy egynek jó, kellemesen nem bántóan édes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 5.

Antioxidánsok: BHT

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színezék. Narancssárga.