Zara

Ár:   6900 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Zara üzletek   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: vwrita, az összetevőket feltöltötte: Joe38, Módosítva: 2013. augusztus 26.

Lelőhely:   Zara üzletek

Illatjegyek:  vanília,  karamella, fás, édes

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

bfuzsikaa

2016. február 25.

nos, én nem kispályáztam egyből a 100ml-et hoztam magammal, nekem nagyon tetszik az illata, és ami a lényeg, nagyon tartós reggel fél8kor fújtam be magam és még most este is érzem magamon :) jó választás volt :3

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 25.

Villango

2016. február 8.

Ma megint beszabadultam a Zara-ba, és vettem egy ilyet.
Alapvetően úúúúúúúútálom az édes illatokat, de ma rájöttem hogy akkor ha gyümölccsel passzintják. :) Na itt erről nincs szó, egyszerűen csak nagyon jó ez a fajta édesség, engem megvett kilóra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 8.

Ma megint beszabadultam a Zara-ba, és vettem egy ilyet.

Vicus

2015. december 25.

Karácsonyra leptem meg magam vele, tényleg nagyon nőies illata van :) Tartósságát tekintve közepesnek mondanám, de 3 ezer forintért vettem a 100 ml-set, szóval nem panaszkodhatok, ilyen árhoz képest nagyon jó! Ha elfogy, még az is lehet, hogy újra veszem, pedig nem szokásom ugyanazt a parfümöt többször megvenni. Elsőre kicsit tömény, édes illata van, utána átvált lágyabb, nagyon kellemes illatra, viszont nyáron tuti nem használnám, inkább ősz-tél, esetleg tavasz még beleférne. Csomagolása rendkívül szép azzal a kis masnival, karácsonyfa alatt nagyon jól mutat (már csak a doboza :D). Az üvege letisztult, nehéz, minőséginek tűnik, kupakja is táska biztos. Pozitív csalódást okozott ez a márka :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 25.

reka95

2015. december 10.

Ma szereztem be, az itt olvasott jó vélemények alapján, legkisebb kiszerelésben vettem hátha még sem tetszene, de imádooom már most !!! legközelebb biztos hogy a nagyobb kiszerlést fogom venni

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. december 10.

little.shana

2015. november 30.

Csodálatos illat, nőies és igazán télire való. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 30.

Csodálatos illat, nőies és igazán télire való. :)

baranyeszter

2015. november 27.

Sajnos nem tetszik, de ez még enyhe kifejezés arra, amit érzek. Szerintem ez az illat közönséges.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 27.

AlexaNagy

2015. november 26.

Én anno fele ekkora áron vettem , nagyon megérte.
Erélyes félintenzív,de nem tolakodó elegáns illat.
Nagyjából a tartósságával is megvagyok elégedve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 26.

Én anno fele ekkora áron vettem , nagyon megérte.
Erélyes félintenzív,de nem tolakodó elegáns illat.
Nagyjából a tartósságával is megvagyok elégedve.

Szucsandrea1

2015. november 8.

Ajándékba kaptam a páromtól, minden nap használom. Magamon én nem szoktam érezni a parfümöket már másnaptól, de este ő még meg szokta dícsérni a parfümöm illatát. Ez nekem már bizonyíték. 3000 ft. ért abszolút megérte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 8.

monike

2015. november 5.

Tavaly decemberben kaptam a férjemtől, első perctől az üveg végéig imádat volt; most akarom újra venni!;-) Ősszel-télen szeretem használni, ez is olyan meleg takaró érzést ad, mint a Yves Cinema parfümöm volt (nem hasonlít az illatuk, csak az érzésről beszélek!)...viszont ez sokkal-sokkal olcsóbb!;-) Egyébként pont az ára miatt gondoltam, hogy nem lehet valami tartós, de ez nem igaz, sőt!! Szóval 10 csillag!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. november 5.

szaboanett

2015. november 4.

Ajánlom mindenkinek, régen nagy kedvencem volt ez az illat. Munkatársamon éreztem az illatát, és azért vettem meg, mert nagyon tetszett. Különleges illata van!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 4.

Antioxidánsok: BHT

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színezék. Narancssárga.