Zelka Szappanmanufaktúra

Ár:   2390 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Vedd meg online a Szappanmanufaktura.hu-n 2390 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Tettix, az összetevőket feltöltötte: Krisztinaia, Módosítva: 2018. szeptember 25.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Vedd meg online: Szappanmanufaktura.hu, 2390 Ft

A Zelka Szőlő kivonatos arckrém szőlőmag olajjal olyan bio szőlőmagolajat és ligetszépe olajat tartalmazó natúr hidratáló arckrém, mely segít optimalizálni az arcbőr zsír- és víztartalmát. A Zelka Szőlő kivonatos arckrém shea vaj tartalma regenerálja, táplálja és puhítja a bőrt. A krém nedvességmegkötő hatóanyagainak köszönhetően, bejut a bőr mélyebb rétegeibe is, és ott hosszan tartó hidratáló hatást fejt ki. A Zelka Szőlő kivonatos arckrém szőlő kivonata a bőrt frissé, üdévé teszi,  E-vitamin tartalma pedig hatékonyan segít a szabadgyökök megkötésében.

A Zelka Szőlő kivonatos arckrém szőlőmag olajjal garantáltan színezékmentes és illatanyagmentes arckrém, mely elsősorban normál bőr kezelésére ajánlott.

Ár: 2390 Ft , Eladó: Szappanmanufaktura.hu
Fizetés: utánvétel, készpénz, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat, személyes átvétel, pick-pack-pont
Nicus

2018. november 25.

Egyik legjobb hidratáló amit eddig próbáltam. Nagyon könnyed, lágy krém, a használata után puha, hidratált bőröm lett.
Én éjszakára használtam, nappalra inkább fényvédő krémet használok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 25.

Én éjszakára használtam, nappalra inkább fényvédő krémet használok.

Drusee

2018. szeptember 9.

Egész megszerettem őt. Random választás volt, otthon szembesültem natúr mivoltával.. Éjszakára használom, mert a T-zónámnak nappalra nagyon sok lenne. Jól hidratál. A zsíros részeket nem zsírosítja, a szárazakat pedig szépen rendbe rakja. Kisimult bőrrel ébredek reggel. Nem mondom, hogy a krémek krémje, de szívesen használom. Nem várom, hogy fogyóban legyen és vehessek mást, de újravenni sem szeretném.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 9.

Zsu1003

Korcsoport: >54
2018. augusztus 29.

Több tégellyel is elhasználtam belőle. Könnyű kis krém, gyorsan beszívódik, nem hagy zsíros érzetet, nem fénylik tőle az arcom. Jól hidratál, kellemes levendula illata van. Nekem bevált, előnye, hogy natúr kozmetikai és magyar termék.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2018. augusztus 29.

kockasfulu

2018. július 27.

Kifejezetten jól hidratál, jól beszívódik. Száraz területekre szuper. Semlegesebb, de kellemes illat. Éjszakára használom intenzív hidratálásra, ide teljesen működik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 27.

Eszter4

2018. május 27.

Szépen hidratál, elég sokáig kitart. Nem kell belőle sokat használni, szépen beszívódik :) Mivel natúr arckrém így nekem nagyon tetszett hogy nincs parfümszaga, de helyette kapunk egy természetesebb illatot, ami viszont lehet nem mindenkinek tetszik. Szerencsére hamar elillan az illata :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. május 27.

laczeva

2018. március 4.

Második alkalommal használom, eddig bevált :) elég érzékeny bőröm van, hamar kipattog, ezért szinte soha nem kenem, de 27 évesen már nagyon szükséges az apró ráncok miatt 😬 erre esett a választásom, eddig okés ☺

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 4.

pandahapci

2018. január 27.

Amikor még nem találtam jobbat, nagyon szerettem, Puhává teszi a bőrt, hidratáltság szempontjából talán egy erős közepes. Nem csodaszer, de mindennapi használatra jó hogyha épp semmi sincs kéznél ami jobb lenne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 27.

Andi777

2018. január 8.

Nos! Ez a krem a kremek kremje szamomra!!!
Kombinalt borom van,es eddig egy arckrem sem valt be,mert mindig kiragyasodtam toluk.Mindenfelet kiprobaltam mar,de mindig kuka lett.. Egyszercsak annyira kipattogott a homlokom,hogy hozzaerni sem tudtam es az egvilagon semmi sem segitett. Ekkor kerult a kezeim koze ez a dragasag amihez nem fuztem nagy remenyeket a fent emlitettek miatt,de valamit vennem kellett,mert nem volt tul jo napom 😃 Lefekves elott aztan bekentem es elkezdte csipni a ragyakat ami jol is esett,reggelre pedig gyonyoruen rendberakta a boromet alig hittem el!!! Szoval soha tobbet mas arckrem,o lesz az elso vegleges lakoja az ejjeliszekrenyemnek❤️ Szoval orok hala az alkotonak❤️

U.i: Aki pattanasokkal kuzd,szivbol ajanlom hogy probalja ki.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. január 8.

Nos! Ez a krem a kremek kremje szamomra!!!

U.i: Aki pattanasokkal kuzd,szivbol ajanlom hogy probalja ki.

dalma92

2017. november 25.

Hű, én nagyon szerettem ezt a krémet! Még a múlt télen vettem egyet, nekem nagyon tetszett a tégelye, azóta is megvan. Nem zavart a kiszerelés, ha tiszta kézzel nyúlunk bele, akkor baj nem lehet.
A legtöbb krémet picit vizes kézzel szoktam felvinni, mert az a tapasztalatom, hogy így sokkal jobban becuppantja a bőröm őket, komfortosabb érzetet ad, és a zsírosabb (másfajta) krémeket is sokkal jobb így használni. Próbáljátok ki! :)
Sajnos buta voltam, hogy váltottam arckrémet, azóta is hiányzik! Zsírosabb bőröm van, nappalra és éjjelre is működött, és az illata... nagyon finom levendulás.
Jaja, klassz kis krém! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 25.

Jaja, klassz kis krém! :)

Kingácska0807

2017. szeptember 22.

Először tanakodtam a dm-ben állva,hogy vajon ezt, vagy a száraz bőrre valót vegyem meg. Végül ennél maradtam,mert inkább csak a hidegben szárad ki kissé a bőröm. Valamiért engem nem nyert meg magának ez a krém. Elég testes, sűrű. Felkenve várni kell vele jócskán, mire beszívódik. Pár perc elteltével azonban még sem azt érzem,hogy beszívódott, hanem hogy rászilárdult az arcomra. Maszkszerű, furcsa réteget hagy a bőrön,amitől még órákkal később is fénylik az egész fejem. A csomagolás igényes, jó,hogy magyar a termék,de a pozitívumok ennyiben ki is merültek számomra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 22.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Oenothera Biennis (Evening Primrose) Oil
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

További info az összetevőről a KM-blogon >>

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.