Zelka Szappanmanufaktúra

Ár:   2390 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Vedd meg online a Szappanmanufaktura.hu-n 2390 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Tettix, az összetevőket feltöltötte: Krisztinaia, Módosítva: 2018. szeptember 25.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Vedd meg online: Szappanmanufaktura.hu, 2390 Ft

A Zelka Szőlő kivonatos arckrém szőlőmag olajjal olyan bio szőlőmagolajat és ligetszépe olajat tartalmazó natúr hidratáló arckrém, mely segít optimalizálni az arcbőr zsír- és víztartalmát. A Zelka Szőlő kivonatos arckrém shea vaj tartalma regenerálja, táplálja és puhítja a bőrt. A krém nedvességmegkötő hatóanyagainak köszönhetően, bejut a bőr mélyebb rétegeibe is, és ott hosszan tartó hidratáló hatást fejt ki. A Zelka Szőlő kivonatos arckrém szőlő kivonata a bőrt frissé, üdévé teszi,  E-vitamin tartalma pedig hatékonyan segít a szabadgyökök megkötésében.

A Zelka Szőlő kivonatos arckrém szőlőmag olajjal garantáltan színezékmentes és illatanyagmentes arckrém, mely elsősorban normál bőr kezelésére ajánlott.

Ár: 2390 Ft , Eladó: Szappanmanufaktura.hu
Fizetés: utánvétel, készpénz, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat, személyes átvétel, pick-pack-pont
kissveraa

2017. szeptember 22.

Rengeteg krémet próbáltam már a kombinált bőrömre, eddig ez vált be a legjobban. Gyönyörűen beszívódik, sminkalapnak is kiváló, nem olajosodik fel napközben sem. Én éjszakára sem érzem kevésnek- reggel nem feszül az arcom egyáltalán. Amikor kicsit rosszabb állapotban van a bőröm, kenek alá szérumot. Eddig nem volt krém ami ezt überelni tudta volna, gyönyörű tiszták maradnak a pórusaim is. Szigorúan újravevős!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 22.

tabi96

2017. augusztus 31.

Kombinált arcbőröm van.Első arckrémem ez volt. Nagyon jó. Vékony rétegben gyorsan beszívódik,illata teljesen natúr,mind a tégelyben mind az arcon. Nappali krémnek javasolnám,ez estére szerintem kicsit kevés.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 31.

KarolinaLina

2017. július 14.

Már felét elhasználtam. Gyors beszívódik, natúr. Kicsit az illata nekem erős, de nem marad meg az arcon sokáig. Szerintem szuper!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 14.

TimiEger

2017. június 19.

Ez már a sokadik arckrém amit kipróbáltam, az előzőek nem tudom miért, de a tégelyben jó illatúak voltak, de az arcomon mintha avasak lettek volna.. Ennél a krémnél viszont nem érzem ezt, bár semmilyen illatot nem érzek, mikor bekenem vele az arcom, a tégelyben elmegy.. Nagyon kevés is elég belőle, gyorsan beszívódik és nagyon puha lesz tőle a bőröm. Persze nem utolsó szempont az sem, hogy natur krém!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 19.

ditke838

2017. május 25.

Nagyon feldobódtam, amikor rátaláltam. Azt hittem tömény csodaszer, viszont egy könnyű vizes krém, ami szuper, viszont csak nappalra jó. Este most egy kis saját keverésű vajas kencével használom egyszerre, északára több kell nekem ebben a hidegben. De megkapja az 5 csillagot, mert nagyon jó, csak ki kellett tapasztalnom mikor használhatom ki leginkább.

Update:
Nappalra is kevés kicsit. -1 csillag

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 25.

Update:
Nappalra is kevés kicsit. -1 csillag

lenip

2017. április 10.

Természetes összetevőkből álló krémet kerestem kombinált bőrömre és megörültem, hogy a netes utánaolvasás után rátaláltam a DM-ben is, így nem kellett bajlódni a beszerzéssel. Tetszett, hogy szőlőmag olaj van benne. Az illata tipikus "natúrkrém" illatú. Elég jól el lehetett kenni, de valahogy a bőrömnek nem volt annyira 100 %- os, inkább éjszakára haszáltam. Hatása nálam nem volt kiemelkedő, de nem is volt rossz, ezért tovább keresgéltem. Szerintem másoknak is megér egy próbát, főleg, hogy előttem már elég sokan dicsérték.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 10.

szilikon

2017. február 28.

Reggel-este használom december eleje óta. Most a télen volt szükségem egy olyan hidratálóra, ami nem túl nehéz, de a hidegben megbízhatóan teljesít. Szeretem az illatát, a levendula érezhető rajta. Nekem nem szívódik be azonnal, kell egy kicsit várnom vele, ezt nem szeretem annyira, de elviselem.
Valóban kicsit húzó érzés maradt utána nekem is, pedig a bőröm inkább normál, mint száraz.
Ami gyanus, hogy kicsit romlott a bőrképem, vannak apró dudorkák, pattanások itt-ott. Hamarosan elfogy, és akkor kiderül, hogy ez okozta-e, vagy teljesen le kell mondjak az olajos magvakról :(
Ami tény, hogy a tégelyes kiszerelés nem túl szerencsés. Én egy kisebb üvegcsébe szedtem ki belőle mindig annyit, amennyi egy hét alatt elfogyott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. február 28.

pniki93

2016. december 27.

Már jó néhány hete használom reggelente és imádom:) talán az eddigi legjobb hidratálóm! Annak ellenére, hogy zsiros bőröm van, nagyon hamar beszívódik, semmilyen ragacsos réteget nem hagy és nem is csillog tőle a fejem. Illata finom, de visszafogott. Alá még használom a Cosrx csiganyálját rózsavízzel, így nekem télre tökéletesen megfelel, babapopsi tapintású a bőröm. Nyárra valószínűleg nekem sok lesz.
Egyetlen negatívumot tudok felhozni és az a csomagolás. Nem igazán rajongok a tégelyes termékekért. Belenyúlkálunk, bacikat vihetünk bele, leejthetjük a földre és összetörhet. De ettől függetlenül maga a termék csodálatos!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 27.

könyvecs

2016. november 27.

A körömvirágos Zelkát nagyon szeretem (télire), de ez a szőlőmagolajos nagyon nem vált be. Felkenés után húzó érzés a bőrön, olyan érzés, mintha egy maszk szilárdult volna az arcra, ami valószínűleg igaz is... Ráadásul elképesztően bedurrantak tőle a miteszereim.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. november 27.

Ophelia

2016. október 19.

Egyelőre nagyon tetszik, őszre-télre szeretem az ilyen jellegű ,,izmosabb" hidratálást. Kellemes, natúr illatú, jó állagú, egész gyorsan beszívja a bőröm, ami aztán nagyon puha lesz tőle. :) Többet nem is várok el egy hidratáló krémtől. A csomagolása igazán gusztusos, a hozzácsomagolt ajándék szappanka is kellemes meglepetés volt, mindemellett még az ára sem húzós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 19.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Oenothera Biennis (Evening Primrose) Oil
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

További info az összetevőről a KM-blogon >>

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.