Zelka Szappanmanufaktúra

Ár:   2390 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Vedd meg online a Szappanmanufaktura.hu-n 2390 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Tettix, az összetevőket feltöltötte: Krisztinaia, Módosítva: 2018. szeptember 25.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Vedd meg online: Szappanmanufaktura.hu, 2390 Ft

A Zelka Szőlő kivonatos arckrém szőlőmag olajjal olyan bio szőlőmagolajat és ligetszépe olajat tartalmazó natúr hidratáló arckrém, mely segít optimalizálni az arcbőr zsír- és víztartalmát. A Zelka Szőlő kivonatos arckrém shea vaj tartalma regenerálja, táplálja és puhítja a bőrt. A krém nedvességmegkötő hatóanyagainak köszönhetően, bejut a bőr mélyebb rétegeibe is, és ott hosszan tartó hidratáló hatást fejt ki. A Zelka Szőlő kivonatos arckrém szőlő kivonata a bőrt frissé, üdévé teszi,  E-vitamin tartalma pedig hatékonyan segít a szabadgyökök megkötésében.

A Zelka Szőlő kivonatos arckrém szőlőmag olajjal garantáltan színezékmentes és illatanyagmentes arckrém, mely elsősorban normál bőr kezelésére ajánlott.

Ár: 2390 Ft , Eladó: Szappanmanufaktura.hu
Fizetés: utánvétel, készpénz, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat, személyes átvétel, pick-pack-pont
Gina19

2016. július 7.

UPDATE: sajna nem váltotta be a hozzá fűzött reményeim, úgyhogy levonok egy csillagot. Szó sincs róla, hogy rossz termék lenne,sőt, reggeli-esti használattal elég derekasan hidratál, és rendeltetésszerűen, azaz normál bőrre biztos szuper, de én ennél többre vágyom: feszesebb, kevésbé "viseltes" arcbőrre. Szóval elhasználgatom, de amúgy keresgélek tovább, hátha végre megtalálom a tökéletes arckrémet.

A DM-ben szereztem be, adtak hozzá egy kis levendulás szappant is. A The Body Shop szőlőmagolajos hajszéruma nagyon bevált, így gondoltam, hogy biztos az arcommal is csodát tesz majd ez az összetevő. Igényes a csomagolása és az üvege, és szerencsére a krém hatása is elég jó. Bár nekem a shea vaj tartalmú testápolók, arckrémek elég nehezen szívódnak be, illetve egy furcsa filmréteget hagynak a bőrömön - ez a krém is, de csak minimálisan. Lehet, hogy nyáron a nagy melegben viszont sok lesz. Első használatkor egyébként nem győzött meg, este bekentem vele az arcom, és reggelre ugyanolyan száraz volt. Viszont most pár nap reggeli-esti használat után meggyőző a hidratáló hatása, de a csoda - egyelőre - elmaradt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 7.

picibalang

2016. február 26.

Ez volt a legelső arckrémem :) Direkt olyat kerestem, aminek természetes összetevői vannak, és az is nagyon tetszett, hogy egy magyar termék (az áráról nem is beszélve), úgyhogy megvettem. Nyáron nekem kicsit nehezebben szívta be a bőröm, de ettől függetlenül nagyon jól teljesített, az illata is jó, és jól hidratál. Nappalra és éjszakára is használtam :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 26.

Bolvarin

2016. február 4.

Nagyon régóta kerestem a kombinált bőrömre olyan krémet, ami nem zsírosít, de hidratál és nem okoz pattanásokat!
Hát végre megtaláltam!
Láthatóan szabályozta a faggyútermelésem, kevésbé fényesedik ki az arcom nap végére. Igazából nappalra és éjszakára is tökéletes, sminkelni is lehet rá, gyorsan beissza a bőröm. Az illatát is nagyon szeretem, engem a citromfűre emlékeztet. Ezek mellett már csak hab a tortán ez a sok szép összetevő!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 4.

Hát végre megtaláltam!

madarka

2016. február 3.

Nagyon zsíros. Csak éjszakára tudom használni, de éjszakára sem az igazi.
Kellemes illata van, de nem veszek belőle újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 3.

Nagyon zsíros. Csak éjszakára tudom használni, de éjszakára sem az igazi.
Kellemes illata van, de nem veszek belőle újra.

Sisszy

2016. január 5.

Tetszenek az összetevői, igényes a csomagolása. Nappali krémnek vásároltam még a nyáron, de félre kellett tennem, mert nekem nagyon zsíros volt nappalra, valahogy izzadt alatta az arcom. Aztán késő ősszel újra elővettem és ekkor már jobb volt, jobban be is szívódott, valószínűleg a bőrömnek volt szüksége kicsit több hidratálásra. Kicsit csalódott vagyok ezzel a krémmel kapcsolatban, mert mindenki tényleg jókat ír róla, viszont nálam nem vált be sajnos. Éjszakai krémnek használom el, mert éjszakára tényleg jól teljesít, viszont újravenni nem fogom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 5.

regidomi

2015. december 22.

Egy hete vettem, èjszakàra kenem, eddig nagyon tetszik, söt, odavagyok èrte!!! Az àllaga olyan vajas, finom natur "patikaillata" van, ès pikkpakk beszivja az arcom, ès reggel feszes, telt, kipihent fejjel kelek 😊 Egy minimàlisan zsirositja az àllam, de olyan klassz eddig, hogy mèg ezt is elnèzem. Egyelöre imàdat van, aztàn majd frissitek kèsöbb 😉 Update: mèg jobban imàdom, kenem nyakra, kèzre...csudajó cucc!!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 22.

Shanna

2015. november 26.

Több tégelyt is elhasználtam már-igaz csak ezt az egyet ismerem a márkától- nekem egyik nagy kedvencem. Feltölti a bőrt (a nyakamon van 2 mélyebb ránc vastagon bekenem este ezzel a csodával és reggelre sokkal kisimultabb) szóval nekem valóban látható az eredmény. Szeretem az illatát, azt hogy megfizethető minőséget kapok és a legtöbb drogériában hozzá lehet jutni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 26.

greengirl115

2015. november 22.

Nagyon szeretem ezt a krémet, már több, mint egy éve hű társam (bár az is igaz, hogy inkább csak az őszi-téli időszakban használom). Remekül hidratál, gyorsan beszívódik, pihe-puha bőrt hagyva maga után. Smink alá is használtam már többször is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 22.

adrii

2015. október 28.

Nekem nagyon bejött a zsíros bőrömre. Szappannal együtt használom :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 28.

Nekem nagyon bejött a zsíros bőrömre. Szappannal együtt használom :)

MI75

2015. szeptember 23.

Nagy várakozással néztem elébe a használatának, de nem fogom újravenni. Csak este használom, mert elég testes, tápláló krém. Nem rossz, viszonylag jól beszívódik, de az illata nekem túl natúr, nem tudom megszokni, megszeretni. Egy 4-est azért adok rá, mert reggelre simának, tápláltnak érzem a bőröm tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. szeptember 23.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Oenothera Biennis (Evening Primrose) Oil
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

További info az összetevőről a KM-blogon >>

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.