Zelka Szappanmanufaktúra

Ár:   2390 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Vedd meg online a Szappanmanufaktura.hu-n 2390 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Tettix, az összetevőket feltöltötte: Krisztinaia, Módosítva: 2018. szeptember 25.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Vedd meg online: Szappanmanufaktura.hu, 2390 Ft

A Zelka Szőlő kivonatos arckrém szőlőmag olajjal olyan bio szőlőmagolajat és ligetszépe olajat tartalmazó natúr hidratáló arckrém, mely segít optimalizálni az arcbőr zsír- és víztartalmát. A Zelka Szőlő kivonatos arckrém shea vaj tartalma regenerálja, táplálja és puhítja a bőrt. A krém nedvességmegkötő hatóanyagainak köszönhetően, bejut a bőr mélyebb rétegeibe is, és ott hosszan tartó hidratáló hatást fejt ki. A Zelka Szőlő kivonatos arckrém szőlő kivonata a bőrt frissé, üdévé teszi,  E-vitamin tartalma pedig hatékonyan segít a szabadgyökök megkötésében.

A Zelka Szőlő kivonatos arckrém szőlőmag olajjal garantáltan színezékmentes és illatanyagmentes arckrém, mely elsősorban normál bőr kezelésére ajánlott.

Ár: 2390 Ft , Eladó: Szappanmanufaktura.hu
Fizetés: utánvétel, készpénz, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat, személyes átvétel, pick-pack-pont
Borzee

2015. július 3.

Egyik kedvenc krémem. Gazdag, de mégsem nehezíti el a kombinált, zsírosodásra hajlamos bőrömet. Jó érzés felkenni, már többször újravettem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. július 3.

ZsoZsi35

2015. június 10.

Nagy reményekkel vettem le a polcról, gondoltam itt az ideje valami új kipróbálásnak. Sajnos nem vált be. :( Szerettem volna szeretni, de az én normál bőrömnek kicsit sok volt, nem beszélve az apró pattanások tömeges megjelenéséről a használata alatt. Szerintem inkább száraz, mint normál bőrre való.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 10.

szzh01

2015. április 28.

Egyidejűleg 3 különböző Zelkás arckrémet is használok: ezt, a körömvirágosat és a ligetszépés-shea vajasat. Fokozatosan vettem meg egyiket a másik után, mivel az első bevált és nagyon kíváncsi lettem a többire is. Igazából nem is tudok jelentős különbséget mondani a 3 krémről: hasonló illatvilág, nagyon hasonló, főként csak sorrendjében eltérő összetevők. A ligetszépés-shea vajas talán a leggazdagabb és a legkeményebb állagú, a másik kettő lágyabb textúrájú, de mindegyiket gyorsan, maradéktalanul egy pillanat alatt beszippantja a bőröm, nem marad utána zsíros vagy fényes sem. Szemkörnyékre is használom, és bár érzékeny a szemem, semmi galibát nem okoz, nagyon jól tolerálja a krémet ez a terület is. Kimondottan száraz bőrűeknek javaslok hozzá cseppenteni pár csepp olajat (pl. argán), nekem szinte már kevés is, még a sheás változat is, főként éjszakára igényel többet a bőröm (44 éves vagyok). Nagyon kellemes, természetes, levendulás a krémek illata, kifinomult, a koncepcióhoz illeszkedően szép az üveg tégely, igényes a karton doboz, jó, hogy magyar termék szép összetevőkkel, nálam 5 csillag!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. április 28.

szodadora

2015. március 24.

Jó pár hete használom. Az illatát sajnos még nem sikerült megszoknom, de a hatásával meg vagyok elégedve. Jól hidratál. Nem okos pattanásokat. Bár én inkább nehezebb krémnek mondanám, lehet, hogy nyárra sok lesz nappalra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 24.

szgyvr

2015. március 12.

Nagyon kellemes állagú krém, diszkrét illattal. Csak az olyan lehellet könnyű krémeket szeretem nappalra, ami olyan mintha szinte csak bevizezném az arcom. Ez olyan, egyáltalán nem zsíros, viszont nagyszerűen hidratál. Estig kitart a hatása. Éjszakára gazdagabb krémet használok, de nappalra télen is nagyon jó. Ár-érték arányban szuper, minőségben simán veri a drága 12 ezer forintos márkás krémeket. Ráadásul natúr. Szeretem cserélgetni a krémeimet, de ezt harmadszor vettem újra és még mindig meg vagyok elégedve.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. március 12.

Gina1031

2015. március 11.

Nagyon kellemes kis krém. Könnyen beszívódik, puha lesz tőle a bőröm - egyelőre pattanást, irritációt nem okozott - remélem, így is marad. Az összetétele nagyon szimpatikus, az ára is kedvező.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 11.

sutokiss

2015. február 18.

Egész jó arckrém, nagyon jó összetevői vannak. Pár naponta elég használni, sokáig kitart a hatása. Az illata nekem egy picit erős, de meg lehet szokni. Nedvességgel tölti fel a bőrt, nincs zsíros érzet a használata után.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 18.

molnaragnes1982

2015. január 24.

Nem jellemző rám a natúrkozmetikumok használata, de az itteni vélemények + blog ajánlás alapján kipróbáltam ezt a krémet. Nagyon nehéz, amolyan "testes" krém, az én bőröm lassan és nehezen szívja be, és akkor is "maszkszerű" réteg marad rajta jó ideig, ráadásul az orromon megjelennek tőle a kis "cseppek". Az illatával nincs túl nagy gondom, amolyan natúr illata van - engem nem irritál. A csomagolás tényleg igényes, az ára natúrkozmetikumokhoz képest - gondolom - rendben van, a bőrömmel nem tett rosszat, de különösebben jót sem. A nehézkessége és a filmréteg miatt sajnos nálam csak egy erős hármas, illetve összehasonlítva más - nem natúr termékkel, pl. Bioderma arckrém, ami nekem nagyon bevált - az összetevőlistája nem is olyan meggyőző.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 24.

zentaidora

2014. december 24.

Télre kerestem egy gazdagabb krémet, a sok jó vélemény alapján ezt választottam. Nem bántam meg, mert egy nagyon kellemes kis krémet kaptam jó áron. Az illata nem a kedvencem, de kellemes, gyorsan és könnyen beszívódik a bőrbe, kevés is elég belőle. A bőrömet megfelelően hidratálja és táplálja.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. december 24.

Saretin

2014. október 8.

Tegnap este kezdtem el a használatát, mert elhanyagoltam az arcápolást egész nyáron, és a reggeli arctisztítás után egyre szárazabb és viszketőbb, húzódós lett a bőröm most ősszel. Mivel félek az allergiás reakcióktól, ezért választottam ezt a (árban ugyan húzós) natúr/bio/ráadásul magyar terméket. Bár normál bőrre ajálnják, az enyém meg inkább vegyes, nagyon tetszettek az összetevői, és a szőlőmag és a shea vaj a kedvenceim közé tartoznak. Tetszik a csomagolás, nem gagyi, anem nagyon igényes, mint bármilyen ismertebb márkás cucc. Használata egyszerű, nagyon kevés is elég belőle, de alaposan el kell dolgozni, mert sűrű-nehéz krém. Illatra semmi különöset nem éreztem. Nem hagy zsíros érzetet, gyorsan belesimul a bőrbe, és mondhatni: egységesíti, kivilágosítja azt. Érezhetően hidratál, bársonyos bőrt eredményez egész napra. Szemkörnyékre ugyan nem szabadna kenni, de mivel nekem az a legszárazabb, oda is felvittem szupervékonyan. Itt kicsit nehezebbnek tűnik a viselete, nem szívódik be teljesen (már 8 órája rajtam van) és picit fényessé vált. De a szem alatti területet feszesebbé, teltebbé varázsolta, úgyhogy annyira nem bánom. :)

Összességében tetszik, de 1 hét múlva, még Updatelek egyet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 8.

Összességében tetszik, de 1 hét múlva, még Updatelek egyet.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Oenothera Biennis (Evening Primrose) Oil
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

További info az összetevőről a KM-blogon >>

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.